Skocz do zawartości

temperatura ciała | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chciałam poruszyć nietypowy temat odkąd jestem wciąży wciąż jest mi zimno (zazwyczaj w ciągu dnia bo w nocy znów na odwrót marze żeby przyłożyć głowe do zimnej poduszki)mierzyłam ostatnio temp.i mam 35,4-35,6,czy to normalne?? czy któraś z przyszłych mam tak ma? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ciąży też miałam przez dłuższy czas i czasami teraz też mi się zdarza mieć temperaturę poniżej 36 stop. Na pewno jest to jakieś osłabienie organizmu. Mój gin zdziwił się, ale stwierdził, że skoro ciąża przebiega od samego początku bez problemu, dzidziuś zdrowo rośnie i rozwija się, wyniki badań są bardzo dobre i moje samopoczucie jest ok, to nie ma czym się martwić. Widocznie mój organizm inaczej reaguje na ciążę, właśnie takim osłabieniem, może to wynik niskiego ciśnienia.

Małami, jak będziesz na wizycie u lekarza koniecznie powiedz mu o tym, może taką temperaturę będziesz miała tylko na początku ciąży, może przez całą ciąże - nie wiem. Ale gin musi o tym wiedzieć, bo ciąże z pozoru takie same, ale jednak każda przechodzi ją na swój sposób.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kochana nie dosc, ze mialam cala ciaze nieska temperature to pierwsze dwa trymestry trzeslam sie z zimna non stop...

a w trzecim rozbieralam sie jak tylko moglam, bo non stop mi bylo goraco 🙂
Takie odczucia i rozne wahania w ciazy sa normalne, ze wzgledu na wahania hormonow i rozne ich stezenia w poszczegolnych okresach ciazy...

Zawsze jednak wartto powiedziec o tym lekarzowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmawiałam z gin. na wizycie uznała że poprostu jestem zmarzluchem bo ciśnienie mimo że zawsze mam baardzo niskie przy badaniu miałam idealne :P ,mam jeszcze jedno może troszkę głupie pytanie ale czy również się Wam ciągle chce pić??? bo mi masakra najgorzej jest w nocy mimo że nie jest suche powietrze w sypialni ja mam w ustach pustynie i wstyd się przyznac ale pepsi smakuje mi najbardziej na świecie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...