Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
hejka brzunie właśnie zrobiłam naleśniczki ze serem i marmolada i juz jestem pełana 😁co tam u was słychać >>>???pogoda jest super chyba trzeba sie wybrać na spacerek 🙂 ale znowu sama 😞moj Marcin juz zaczoł prace bedzie dopiero jutro o 8 przerypane życie piekarza hmmm.pozdrawiam miłego dzionka zycze buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Pati tak mi smaka narobiłaś ze zaraz lecę zrobić naleśniczki, nie bardzo mi się chcę w ten upał stać przy patelni, ale chociaż parę muszę usmażyć..... 😁
dziś już umyłam samochód, okno w kuchni, posprzątałam dom i jeszcze mam sporo do zrobienia ale moze przełożę na jutro....naleśniki ważniejsze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki 🙂 ja włąsnie jestem juz po wizycie u gina, wszystko OK!!! Michaś rośnie jak na drożdzach 😜 waży juz 359 gram 🤪
dostałam tabletki na ten pobolewający i czasem twardniejacy brzuchol, a poza tym wszystko dobrze 😁
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był dłuuga i męcząca niedziela znów siedzę sama ,maż gra poprawiny, dziecko na wakacjach, tylko mała wojuje w brzuchu żeby mamusia sie samotna nie czuła hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia może przeziębiłaś nerki? lub Cię przewiało, moja bratowa miała w 7-mcu kolkę nerkową ,straszny ból wylądowała u lekarza i brała antybiotyk
weź nospę jak nie przejdzie to może jednak kręgosłup...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to my jakieś pechowe jesteśmy,że obie nogi poparzyłyśmy .A ja dzisiaj mam wizytę u gina i będę mieć usg 😁 może poznam płeć choć ja stawiam na dziewczynkę 🙂 Gosia jeżeli chodzi o ból to raczej się będzie powtarzać tak w okolicy krzyża przynajmniej ja tak miałam w pierwszej ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka moim zdaniem nie czekaj aż lekarz odbierze telefon tylko jedź do szpitala od razu, muszą cie przyjąć, zbadać!! nie bagatelizuj tego, lepiej dmucghac na zimne, nawet jak wszystko jest ok, to sie uspokoisz i nie bedziesz denerwować! także czym predzej do szpitala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...