Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

czyli jesteśmy chyba z wszystkich regionów kraju jak Polska długa i szeroka
ja mieszkam w świętokrzyskiem najbliższe "znane" miasta to Sandomierz (30km) i Kielce (50km)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Brzunie jestem dziś pierwsza? 😉 wczoraj Gosia pisała o bólu gardła a mnie całą noc tak migdał bolał że nie mogłam połykać śliny... 🥴
kurcze zaraziła mnie czy co... 😮 hehe
bywajcie kobietki ja spadam bo mam dziś duuuużo zajęć 🙃
do potem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka skurcze to problem ale niestety wszyscy muszą to przejść 😜
a wszystko przez brak wapnia, magnezu ,potasu i utrudniony odpływ krwi z nóg lekarz pewnie Ci zaleci tabletki możesz sobie też pomóc odpowiednią dietką która Ci dostarczy te składniki ,poproś kogoś o wieczorny masaż i ciepłą kąpiel co rozluźni Ci mięśnie przed snem, może te skurcze nie będą aż tak bolesne, ja łykam magnez,jem dużo pomidorów,owoców i na razie(odpukać) nie mam z tym problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem to natomiast cierpnące nogi, wieczorem "głupieją" kręce sie z boku na bok i nie wiem jak mam się ułożyć aby "im" było wygodnie ,od kolan w dół tak mi cierpną 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki, naskrobałam nam tabelkę, bo widziałam, że rozmawiałyście o niej 😉 proszę o sugestię i jeśli o kims zapomnialam to tez proszę sie przypomnieć 😜

Na razie to taki tryb roboczy, ale jak będę miec wiecej czasu to ja dopracuję 🙂
miłego dzionka brzuszki!
Paaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga super tabelka! 🤪
hehe jak to fajnie wyglada same chłopaki jedna dziewczynka....ciekawe czy ktoś do mnie dołączy... 😁
co do imienia jeszcze myślę ale możesz wpisać Paulinka bo chyba tak zostanie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia- poważnie tak mnie w nocy migdał bolał, ze pomyślałam że przez neta mi od Ciebie przeszło...he he 😁
już myślałam że bez antybiotyku się nie obędzie bo ja jak złapię anginę tak na amen, słowa powiedzieć nie mogę, ale wstałam rano....i jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...