Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

nie lubię kapuchy 😜
ostatnio natomiast przesadzam ze słodyczami...tak mnie ciągnie że szok 🥴
chyba muszę przestać bo mi w poniedziałek cukier wyjdzie za wysoki .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka nie przytyjemy 30 kilo!
Musiałybyśmy jeść kilogram cukru dziennie! 😁 haha.
Świetnie wyglądasz 🙂 czekam na zdjęcie brzusia 🙂
Tylko ja teraz będę rzadziej bo dziś odpinam kompa i oddaję. Więc lipka.
Weszłam napisać coś do Was i zaraz rozłączam kable i oddaję.
Ale będę starała się wchodzić 🙂 Jak dam radę to codziennie.
A w następnym tygodniu planujemy wyjazd do teściowej. Bo dzwoni i pyta kiedy przyjedziemy i kiedy i kiedy 🙂 tylko to słyszę w słuchawce 🙂 Lubię ją 🙂 Fajna babka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jem dużo słodyczy 🙂
Z mamą byłam na zakupach kupiła mi czekoladę i zanim wróciłyśmy do domu było już tylko opakowanie po czekoladzie 🙂
Bardzo dużo jem słodyczy.
Wczoraj się ważyłam i mam już 73,5 kilo 🙂 ale przed ciążą miałam 74. Teraz wizyta za tydzień wiec myśle że będę miała ponad 74kg. Ale od początku przytyłam 5 kilo. I tak nie mam wagi z przed ciaży . Ale teraz na tej wizycie na 100 % się zmieni. 😁 I będzie z 6 kilo od początku ciąży a z kilogram od wagi gdy zaszłam w ciąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia daj to zdjęcie 🙂
moja mama mi powtarza że nie powinnam przed badaniami niczego unikać tylko jesć normalnie bo wtedy wyjdą mi dokładniejsze wyniki...
Dorotka mam taką nadzieje że tyle nie przytyjemy bo ja nie mogłabym się ruszać 😁
a sprzedawczyni nie biorę pod uwagę bo ostatnio wywróżyła mi że będę mieć chłopaka gdyż jej tak wszędzie szły te kilogramy jak miała mieć syna.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko to wy jesteście szczupłe !
Czy tam byłyście bo teraz każda widzę liczy te kilogramy! i ja też zaczęłam ! 😁
Ja byłam pulchna, szersza w barkach i miałam boczki , teraz mi się wciągnęły w brzuch i ich nie ma. Ale mogę mieć rozstępy chyba , skoro tak mi się wciągneło w brzunio a później ciekawe jak będzie mi wisieć! 😞 Pępek mi niedługo chyba wyjdzie bo już jest taki inny 🙂 no wiecie jaki , nie umiem tego nazwać. Ale wyszedł do wierzchu bo miałam schowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W grudniu 2009 roku wyglądałam tak
[url=[URL=http://img94.imageshack.us/i/da0889d87c.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img94/7725/da0889d87c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ale Tobie jest bardzo dobrze tak jak teraz 😉
co tam ciało, najważniejsze żeby nasze maluchy były zdrowe, resztę się jakoś zrzuci, a głupim gadaniem wścibskich bab nie zamierzam się przejmować -jeszcze im pokażę jak będę wyglądać 😜 😁
ciąża to najpiękniejszy stan w życiu kobiety i nie powinien być powodem do drwin-nie uważacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda 70 kilo. Takiego z przed ciąży nie mam zdjęcia. Ale miałam twarz taką okrągłą i w ogóle byłam większa. teraz mówią że nie mam własnie boczków i ręce mam jakoś mniej rozstawione. Ludzie zauważają takie rzeczy.
Iwonka pewnie że nie powinni sobie takich głupich tekstów rzucać. Ale niektórzy robią to z zazdrości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona mówili mi że gruba byłam ! 😁
Kochana i ta sukienka wisi w szafie i nigdy pewnie jej nie założę. Bo się nie dopnę. Nie dopinałam się przed ciążą już w nią. W lutym jak mierzyłam to dużo brakowało 🙂 a kupowałam ją na wesele do siostry w grudniu. Upss.. ale to było dwa lata temu! ahahaha przecież to już rok minął od ślubu ich. Ale ze mnie gapa. To te zdjęcie jest z 2008 roku. przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...