Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Ania ja przy Kubie to miesiąc przed terminem byłam przekonana, że urodzę wcześniej;p lekarz też. A tu? 10 dni po czasie;p;p
A sierpień faktycznie szybko się sypie 😁 tylko czekać aż listopad zacznie;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Dobrze ze chodzi i pyta bo mojej kumpeli corcia , jak maly kopie przyklada reke a jak sie jej oberwie to krzyczy ze strachem " CO TO BYLO, JA TAK NIE CHCE NIECH MI NIE ROBI" hihi a jak zobaczyla goly brzuch to tylko patrzyla przerazona i ze "CO CIOCIA Z TYM ZROBISZ....SCHOWAJ TO SZYBKO" 😜
Male dzieci to nie rozumieja jeszcz tak do konca 😉
A Twoja malutka jeszcze sie doczeka dzidzulka 😉

A zazdroscic nie ma czego, takie siedzenie na szpolkach i czekanie az cos sie zacznie to chyba najgorsze jest 😉


Milego dzionka kobitki, i zdrowka na te ostatnie miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emila musisz swojemu wytłumaczyć że przeciez już nic się nie stanie! Niech nie wierzy w zabobony. Sama zrób zakupy bez niego.
Ja się czuję dobrze 🙂 tyle że znów męczą mnie upały. Ale dziś miałam mega sił i posprzątałam cały dom 🙂
Uciekam bo limit mi się skończył na neta ;/ wrrr... miłego popołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emila ja przy Kubie kupowałam różne rzeczy a potem ze skruszoną miną informowałam już rozwścieczonego mojego, że niestety znów się nie powstrzymałam;D inaczej też bym musiała czekać - nie przez zabobony ale dlatego, że Grześ twierdził, że jest dużo czasu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jest drań i nie chciał zasnąć;p wybielony już jest 😁

Aga ćwiczenia naprawdę pomagają! Jak nie ćwiczyłam to po posprzątaniu domu 2 dni mnie plecy bolały... a jak ćwiczę to na drugi dzień po wielkim sprzątaniu nic a nic nie czułam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...