Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ok dziewczynki 🙂
to i ja się zbieram .
Ktosiek się kręci ! Więc Was pozdrawia 🙂
Tata przyjechał za granicy. Trzeba trochę z nim posiedzieć i powiedzieć żeby wrzucił trochę kaski do puszki 🙂 w którą zbieram pieniądze miały być na wózek ale mój stwierdził że zbieramy całą puszkę i dopiero otworzymy. A wózek kupimy we wrześniu bo będzie brał kredyt. Puszka zostaje na gorsze czasy hihi!
Będę starała się zaglądać do Was jak najczęściej i coś skrobnąć! Buziaczki :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Hej brzusie nie mam zbyt dobrej wiadomości od lekarza 😞 ciśnienie za wysokie i na pępowinie powyskakiwały jakieś plamki dostałam leki na zbycie ciśnienia moj gin powiedział mi ze z moim dzisiejszym ciśnieniem powinien mnie wysłać do szpitala kazał mi brać tabletki i biore teraz ciśnienie spadło jest niskie znowu ale kazał brać nawet jak by było niskie bo moze odkleić się łożysko 😞 najbardziej martwie się tymi plamami 😞 jestem troche podłamana 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie, co was na te kilogramy naszło?? 😜 mi tez przybywa 😉
Brzusie macie sliczniusie!!!
Iwonka super fryzurka 🙂
Ja postaram się wrzucić wieczorkiem zdjecie swojego brzusia 🙃
Pati, a mówił ci gin od czego sa te plamy na pepowinie?? coś na to poradził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.. Wy takie chudziny.. a ja mam wagowego doła 😞 😞 Zaczęłam tyć na potęgę... 😞

Pati nic się nie martw... bierz leki jak Ci gin kazał i bądź dobrej myśli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mówił ze te plamki prawdo podobnie są od wysokiego ciśnienia ehh dziewczyny normalnie przechodze załamke jeszcze jak dzis mi powiedział ze z takim cisnieniem to powinien mnie wysłać do szpitala 😞jak miezył miałam 162na 102 nawet nie spodziewałam sie takiego cisnienia nigdy nie nie miałam z ciśnieniem problemu 😞teraz miezyłam po tabletce i mam znowu niskie 102 na 82 i czuje sie słabo ale kazał brac nawet jak bedzie niskie mam teraz wizyte na 31 sierpnia myślałam ze po takiej diagnozie jak dzis bede miała ja wcześniej 😞 siedze teraz i przechodzi mi milion myśli co dalej bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati 🙂 głowa do góry!! będzie dobrze bo musi być!! Uśmiechnij się 🙂 ja też się nie daję 🙂 choć mi rozwarcie dolne poszło już na prawie 1,5cm... Darię utrzymałam aż tydzień po terminie 😉 to i teraz muszę dać radę 🙂

A propos wagi... to chyba nie na miejscu temat 😉 choć ja jak na razie przytyłam 2 kg, a schudłam 5 😜 ale jednym się pocieszam, że nie tylko ja mam teraz ciągłego głoda na słodycze 😜

No i ostatnio magnez musiałam zacząć brać, bo mnie "skurczybyki za łydki łapały w nocy" jak mawia moja Babcia 😜

Uciekam bo Mężuś z czekoladką wrócił 🙂 to zjemy i spać 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej Pati zmartwiłaś mnie 😞 pierwsze słyszę o jakichś plamkach....może to jednak nic takiego skoro nie wysłał Cię z tym do szpitala, musisz być dobrej myśli 🙂....zastanawiam się jak on mógł coś takiego wypatrzeć?
w poniedziałek idę na usg i aż się boję...wierzę jednak że wszystko dobrze ( już prawie 2m-ce nie miałam usg)

Ja w ciąży z Amelką też najadłam się strachu bo w 6,czy w 7 m-cu odkrył na usg przestrzeń hypoechogeniczną (naczyniak?) ale na szczęście na następnym usg okazało się że wszystko znikneło....lub się wchłonęło...na szczęście skończyło się dobrze, ale tego strachu nie zapomnę nigdy...my mamuśki tak mamy że musimy drżeć o nasze pociechy i tak już będzie całe życie....
co do ciśnienia to ja miałam ostatnio za niskie bo tylko 90/60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 😉 My po spacerku 😁 Kub o dziwo zasnął mi w wózku w drodze powrotnej i nie obudził się jak go do łóżeczka przenosiłam 😁 więc mogę odpocząć;p;p kurde.. za to o obiedzie muszę pomyśleć:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Ja na chwilkę 🙂
Przyszłam dać buziaczka :*** od ktosia.
Iwonka ja miałam podejrzenia naczyniaka na wątrobie, (5 lat) się leczyłam . Znaczy kontrole miałam w szpitalu. Badania kontrola itd. I tak w kółko.
Uciekam 🙂 Miłego dnia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzunie 🙂 jest tu któraś? jak mija dzień ? u mnie na porządkach jak to na koniec tygodnia 😁 jutro wybieram się do mamy wiec dziś zamierzam się ze wszystkim uwinąć...
jeszcze wieczorem jadę do galerii zrobić jakies zakupki Amelka już nie może się doczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img43.imageshack.us/i/1014896modified.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1851/1014896modified.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a ja rosnę i rosnę...same oceńcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie dziewczyny! myślałam ze mi powiecie ze podrósł a tu masz...ja widzę ze jest większy i zaczyna mi przeszkadzać przy prostych czynnościach np. depilacja lub malowanie paznokci u nóg 😉
a po drugie to nie widzicie? ja mam dwa brzuchy jeden z przodu a drugi z tyłu... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim brzusiem masz problem z depilacją? no żarty sobie stroisz;p ja przy Kubie bez najmniejszego problemu wydepilowałam się 4.08 wieczorem, na drugi dzień rano rodziłam 😁 hehe i to w warunkach szpitalnych;p;p Wklejałam kiedyś zdj więc widziałaś jaki miałam brzuchol;D
Teraz te czynności też mi problemu nie sprawiają;p;p

Idę okna myć 😁 będę pewnie wpadać w ciągu dnia.. chociaż założę się, że jak zwykle cisza będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Iwonka Malutki ten brzuszek na prawdę 🙂
My dziś byliśmy w RCKiK i Kochanie moje oddało krew więc mam czekolady :P sasasasaa 😉 🙃 🙃

A wiecie, że Damian mnie na prawdę zaskoczył dziś... kupił mi piłkę do ćwiczeń 🙃 normalnie dzień dobroci chyba dziś mam 😉 🙃

Miłego dnia 🙃 uciekam bo obiadek właśnie robi i ja mam misje doprawić sałatkę jedynie 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...