Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
e tam przez nas mąż pewnie dawno od tylca Cię nie atakował to chodzi ci taki atak po głowie przyznaj nam się tutaj 😁 u mnie brzuch wydaje sie taki ogromniasty bo ja ogólnie strasznie chuda jestem a teraz cały nadmiar idzie mi w brzuch no trochę w cyce poszło ale nie dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

no właśnie Gosia jak jesteś chuda to tylko brzuch odstaje i wydaje się duży, a mnie wszędzie przybyło i dlatego nawet jak brzunio nie za wielki to w cm mam nawet więcej niż dziewczyny bo z natury do chudzielców nie należę
Aga same umieramy z ciekawości, pewnie dopiero rano nam napiszą.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
dla wszystkich które mnie opuściły 😘 😘 😘 😘 😘 i znów zostałam sama 😜


Magda idź spać bo straciłaś chyba rachubę czasu 😜
a mąż czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wstrętne złośliwe mamy;p ja nie miałam jak wcześniej napisać bo ponieważ mnie w domu nie było do 20.30;p a potem koleżanka wpadła na ploty i do 23.00 była więc głupio było kompa włączać;p;p Dostałam dzisiaj od ciotki parę bluzeczek ciążowych 😁 a właściwie nieciążowych nadających się na ciążowe 😁 😁 😁

No ale co do wizyty - badania są ok:0 z czego się bardzo cieszę;p Mateuszek jest nadal Mateuszkiem 🙂 Istnieje jeszcze większe prawdopodobieństwo, że zostanę jednak mamą październikową ponieważ z usg wynika, że jest to już 29 a nie 28 tc 😉 No i najważniejsze - Mały waży 1380 g ! 😉 Czyli taki średniaczek podobno;p;p

Aa 😉 i dowiedziałam się dzisiaj, że moja sąsiadka (rodziła kilka miesięcy po mnie) też jest w ciąży;p;p 😁

No - to żeby nie było, że trzymam Was w niepewności do rana - jest godz 23.28 czyli zdążyłam dać Wam znać jeszcze dzisiaj 😁

Poza tym za to pisanie, które ja potem muszę nadrabiać to dostaniecie kiedyś w zęby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamuśki wpadłam się przywitać i życzyć Wam miłego dzionka 🙂
Gosia to super że dałaś znać co u Ciebie,i że wszystko ok 🙂 mam nadzieje ze mimo możliwego wcześniejszego porodu nie opuscisz nas- listopadówek 😞
skoro miałaś gościa to wybaczamy nieobecność 😁

dziewczynki ja już dziś na nogach od 5 bo mi komar nie dał spać 😠 wiec za mną już sporo pracy...min podlałam 2000 kwiatkow 😉
teraz idę się szykować bo jadę z mężusiem do Kielc 😜
będę popołudniu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘Cześć kobitki 😘
Przepraszam za to że wczoraj nic nie napisałam.
Pojechaliśmy na 15 czekaliśmy prawie dwie godziny i lekarz się nie zjawił wogóle nikogo nie było 😞 Mój na mnie nakrzyczał że to oczywiście moja wina bo powinnam dzień wcześniej zadzwonić i sie upewnić czy przyjmuje-że bez potrzeby jechaliśmy 50 km. Skąd ja mogłam wiedzieć że go nie będzie. pielęgniarka ma mój numer telefonu więc powinna uprzedzić że będzie zamknięte.
Teraz jestem u rodziców nie mam zamiaru siedzieć z gburem w domu 😉
Zaraz zadzwonie i się dowiem czemu nie raczył przyjść na wizyty.
Gosiu to super że z maluszkiem wszystko dobrze.

Jak sie wogóle czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Emilka to szkoda, że go nie było.. mój na szczęście uprzedza zawsze, że go nie będzie (np. będzie miał wolny cały wrzesień i w związku z tym umówił mi wizytę za 2 tyg a nie za 4 - tak, żeby nie czekać ponad 1,5 m-ca).

Iwonka wiem jaka to żmudna praca przy kwiatkach.. 2 m-ce pracowałam w Anglii na szklarniach właśnie gdzie rozsadzali no a potem dopieszczali roślinki;p

Kończymy jeść śniadanie więc pewnie znów wyruszymy na spacer 😁 do potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...