Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

dziewczyny wciąż mam prąd 🤪 a mieli dziś wyłączyć...
Gosia jeśli Cię to pocieszy to mój też nigdy nie pamieta o urodzinach, rocznicach itp. tacy już są faceci (przynajmniej wiekszość)ja moje ostatnie urodziny spędziłam w szpitalu bo urodziłam akurat Majkę a mój nawet mi nie złożył życzeń jak był w odwiedzinach, bo zapomniał...też mi było przykro 😞 dopiero się ocknął jak wrócił do domu i zadzwonił...bezmózgi po prostu ci faceci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka jakby zapomniał to ok... ale on nie zapomina - on jawnie olewa i pokazuje, że ma gdzieś... nie odzywam się dzisiaj do niego, nie dam buzi, nie przytulę się...
Mógłby się chociaż raz postarać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja to Ci zazdroszczę! gdzie Ty masz brzuch po tej ciąży??? widziałam zdjęcia na nk wyglądasz SUPER! a naleśniczki sobie smażysz....ja też dziś zgrzeszyłam byłam u mamy na pysznym obiadku...coraz częściej mi sie te grzechy zdarzaja..jak się nie zmobilizuje to nici będą z odchudzania a już tak fajnie zaczęłam spadać z wagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki, co tam u Was słychac? walentynki u Was nic ciekawego, u mnie tez zwykly dzien, nawet pracowity przy mopie 🙂 jak tam Wasze maluszki, moja od poltroej godziny juz smacznie spi. Wpadam tylko na chwile bo moj siedzi na kompie a teraz poszedl na fajke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonka-tak naprawdę to nie masz czego mi zazdrościć -brzuch mam okropny jak bym dalej w ciąży była uwierz mi do tego mam takie rozstepy ze brzuch nadaje sie tylko do operacj plastycznej-bo nic mi ju z nie pomoze 🤨 kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Kamila, co tam u Ciebie słychac? zastosowalam twoja metode i pije sok jablkowy i herbatke z kopru a teraz czekam na efekty, acha jem tez sliwki suszone, moze wkoncu mal;a zrobi ta kupke sama bo ostatnio wywolywalam jej gruszką wysmarowana wazelina i podejrzewam ze to wlasnie wazelina jej wywolala a nie gruszka, nie wiem o jej jest bo tu niby ok ale jednak nie robi......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po 2 ciąży miałam straszne rozstepy a teraz doszedł do tego duży brzuch wiecie ze ja powinnam jeszcze zgubić tak 8 kilo by dojść do wagi z przed ciąży-bo tak bym chciala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki 🙂
Iwonko moja Maja też już spi od 21 a dziś i wczoraj wstała o 7 🙂 pobiła swój rekord spania 🙂
Kamilka na zdjęciach tego nie widać a brzuch chyba każda z nas ma..to nie takie proste się pozbyć tej rozciągniętej skóry,w każdym razie super wyglądasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
czesc Kamila, co tam u Ciebie słychac? zastosowalam twoja metode i pije sok jablkowy i herbatke z kopru a teraz czekam na efekty, acha jem tez sliwki suszone, moze wkoncu mal;a zrobi ta kupke sama bo ostatnio wywolywalam jej gruszką wysmarowana wazelina i podejrzewam ze to wlasnie wazelina jej wywolala a nie gruszka, nie wiem o jej jest bo tu niby ok ale jednak nie robi......
Hej Iwonka u nas okala bardzo grzeczna i oby tak dalej- co do tej metody to powinna poskutkowac bo moja to takie kupy walila ze chyba z 6-7 pampersow zmienialam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Iwonka, tylko ze moja tyle nie spi bo na cycu jest wiec wstaje raz w nocy, tzn budzi sie na chwilke, possie chwile i zasypia. Co do brzucha to szkoda gadac, mam ogromny bruchol, nigdy takiego nie mialam ale nie chce mi sie cwiczyc choc wiem ze powinnam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
hej Iwonka, tylko ze moja tyle nie spi bo na cycu jest wiec wstaje raz w nocy, tzn budzi sie na chwilke, possie chwile i zasypia. Co do brzucha to szkoda gadac, mam ogromny bruchol, nigdy takiego nie mialam ale nie chce mi sie cwiczyc choc wiem ze powinnam.

a ja ćwiczę i nadal mam tą okropną oponę efektów jeszcze nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
hej kobietki 🙂
Iwonko moja Maja też już spi od 21 a dziś i wczoraj wstała o 7 🙂 pobiła swój rekord spania 🙂
Kamilka na zdjęciach tego nie widać a brzuch chyba każda z nas ma..to nie takie proste się pozbyć tej rozciągniętej skóry,w każdym razie super wyglądasz
No własnie tak jak mówisz na zdjęciach tego nie widać ale ja sie z tym czuje strasznie ale cóż chyba sie już przyzwyczailam do tego gdybym miała kase na operacje to pewnie bym sie odwazyla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
u nas problemów z kupą nie ma, czasem nie robi codziennie tylko co dwa dni ale zawsze są to luźne kupki

ty nie karmisz piersia? to chyba ja zawalilam z ta kupa bo sie dowiedzialam ze marchew dziala zaparciowo a ja marchew pozeralam a nie jadlam , poprostu do wszystkiego, miesa, zupy, i tak sama i gotowana i na surowo poprstu jak wariat no i teraz mamy problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...