Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
HEJ DZIEWCZYNKI TROCHE MNIE TU NIE BYŁO 😞U NAS WSZYSTKO OK.MIAŁAM REMONT ŁAZIENKI I STRASZNIE DŁUGO TRWAŁ 😞NA SZCZĘŚCIE JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ BO WSZYSCY MIELIŚMY DOSYC. 🙂A CO TAM U WAS?NIE NADROBIE WSZYSTKIEGO BO ZA DUŻO 🙂
MOJA MAŁA DALEJ GRZECZNIUTKA,NOCE PRZESYPIA CAŁE TYLKO SIE BUDZI NA CYCA...NAWET NIE IEM O KTÓREJ BO JEJ TYLKO DAJE I DALEJ ŚPIMY 🙂JEDYNIE CO TO MA WYSYPKĘ NA PLECACH I GŁÓWCE I TO DOŚC MOCNO MYŚLE ŻE TO OD PROSZKU BO ZMIENIŁAM NA NASZ.WCZORAJ KUPIŁAM ZNOWU TEN CO MIAŁA WYPRAŁAM WSZYSTKO I ZOBACZYMY CZY COŚ SIE ZMIENI,OD 2 DNI JĄ MYJE W KROCHMALU I TROCHE SCHODZI I PODAJE JEJ WAPNO 🙂



kama podaj mi swoj nr tel. bo mi sie znow skasowal 😠 dobrze ze malutka jest grzeczniutka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Iwona mój też robi raz na tydzień 🙂 i zawsze po tygodniu mu daje soczek i go porządnie przeczyści raz i spokój 🙂a jabłkiem nie zaszkodzisz malutkiej 🙂


Madziu mojej soczek z jabłka nie pomógł i znowu musiłam po 8 dniu dać czopek zeby sie nie meczyła, po soczku miała dodatkowo wzdęcia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, szkoda ze znowu Was nie zastałam. Byłam z Natala u chirurga dziecięcego ale on niestety nam tez nie pomógł, jedynie stwierdził a w zasadzie stwierdziła bo to pani dr ze nie ma wady wrodzonej ani tez nawykowego zaparcia bo to dotyczy dzieci starszych i z punktu widzenia fizjologicznego wygląda wszystko ok, nie ma tez zwężenia odbytu a to dlaczego sama nie robi to juz nie znała odpowiedzi i teraz szukam jakieś dobrego gastroenterologa dziecięcego, chce isc prywatnie, myślałam ze to będzie łatwe ale nawet za kasę nie jest łatwo znaleźć, jestem juz zmęczona i wkurzona na tych cholernych lekarzy, tylko chodze i siedze w poczekalniach i g...o z tego, poprostu cholera mnie bierze na nasza służbe zdrowia.
Natala jak nie robiła tak nie robi sama już od 26 dni.
Gorzkie żale odprawione 🙂
Szkoda że żadna z Was nie jest z Krakowa, może poleciłybyście jakiegoś dobrego specjaliste a tak dupa blada. Sory za wyrażenia ale jestem wściekła ze nie potrafie pomóc własnemu dziecku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miłego dnia dziewczynki, oby Wasze maluszki nie miały takich problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sobie myśle że te zaparcia może są reakcją alergiczną na moje mleko, może nagle wystąpiła u niej alergia lub jem coś co jej szkodzi ale nie mam pojęcia co może jej szkodzić, staram się jeść lekkostrawnie a może niedojada . Dziewczyny ratujcie bo tylko w Was wierze, jesteście mądrzejsze od niejednego lekarza. Napiszcie proszę co napewno moze jej szkodzić a czego nie powinnam jeść a co jest dobre dla mojego dziecka.
P O M O C Y !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona moja rada jest taka im częściej i więcej będziesz podawać czopek niestety ale twoja córka się rozleniwi 🙂 i nie bedzie robić kupki sama 🙂

a na forum jest założony wątek mamusie z Krakowa reaktywacja może tam ci poradzą jakiegoś lekarza 🙂

a i nie wiem czemu twoja miala wzdęcia od jabłka 🤨 mojemu to pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od wczoraj taka herbatkę jej podaje. Mam nadzieje ze to nie alergia ale jakaś przyczyna musi być, może moj pokarm jest słaby i dlatego nie robi? ale jak jej wywoluje czopkiem to dosłownie po pachy wiec to nie moze byc z niedojedzenia bo by jelita byly puste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
18 lutego przedstawienie na dzien babci? nie za pozno? 🤨 ale lepiej pozno nic wcale 🙂 a ja jutro mam urodziny, ciekawe co dostane 🙂,od meza wiem co- autko ma mi kupic.
Ja na szczepienie ide 10 marca. Natala puszcza ogromne bąki przez sen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
co do przedstawienia to jest przedszkole i u nas w tym czasie byly ferie wiec nie dziwmy sie 🙂

nie nie daje nic do picia ponieważ mój sie krztusi jak ma dostać butle 😉 a soczek podaje raz na jakiś czas łyżeczka 🙂

moja sie krztusi nawet cycem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...