Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

anita123 napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂
Troszkę poczytałam i nadrobiłam zaległości ..... byliśmy tydzień u dziadków i tam to kompletnie nie mam czasu siedzieć na laptopku....
Ja teraz ważę 55 kg (170cm wzrostu) i chyba już mi tak zostanie .... mieszczę się prawie we wszystkie spodnie ...ale prawie 🥴 przed ciążą ważyłam 52kg.
Chrzciny ...hmmm trudny temat - chyba jednak tydzień po świętach i w lokalu.
Moja Mała też się zaczyna dźwigać - i jak leży troszkę wyżej na poduszeczce to prawie podnosi się do pozycji siedzącej.... 🙂
No i śmieszka z niej też jest niesamowita 😁
Nadal bierzemy probityki - co tydzień jakieś inne....kupki są troszkę ładniejsze. Ale krostki - tarka na buźce nadal okropna 😞
Iwonka a jak tam kupki Twojej Malutkiej?
Gosiu głosik oddany 🙂


Anitko po Tobie to widać właśnie że szczuplutka jesteś jakbś w ciąży nie była 🙂 Mała cudna 😘
kupki nadal rzadkie i brzydkie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Jak tam Wam się zaczął dzisiejszy Tłusty Czwarteczek - my od 5.30. na nogach - Mała zrobiła nam jak zwykle ranną mobilizację: mleczko, kupka, poranne mycie, herbatka....
Tatuś już poszedł do pracy, a my znów same..... 😞
Ale ładna dziś pogoda..... 🙂
Gosiu zagłosikowane na Mateuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedne dzieciaczki, moja na szczescie nie jest chora ale dalej nie robi kupek, ostatnio sama zrobila a teraz tydzien bedzie jak znowu nie ma ale nie jest niespokojna ani nie pachna bączki takze jeszcze poczekam, poza tym jest smieszka kochana i taka fajna kruszynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez powinnam sie klasc bo mala ostatnio wczesniej wstaje tk ok 6 i zasypia dopiero po ok godzinie lub anwet wiecej takze chyba bede sie zbierac, poza tym ide jutro do fryzjera i juz sie boje bo chce zmienic kolor na cieply braz, juz mam dosc tego baleyagu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedna.. ale póki nic się nie dzieje to też bym poczekała 🙂 taką ma może naturę 🙂
A Ty Iwonka właściwie nie korzystasz z nocy? czemu zawsze tak późno jesteś na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...