Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wczesniej nie bardzo jest kiedy bo dzieckiem sie trzeba zajac, cos ugotowac , isc na spacer, potem wykapać itd... i tyle schodzi, zagladam jak mala spi, chociaz zdarzylo mi sie pare razy zajrzec tu popoludniu to WSas nie bylo wiec wole wieczor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
zebys wiedziala ze zapiernicza, juz niedlugo macierzynski mi sie konczy i bede musial wziac urlop ale wczesniej musze podjechac do firmy, pogadac z szefowa zeby sie nie burzyla, kurcze szkoda mi zostawiac taka mala kruszynke, chcialabym znia posiedziec przynajmnej rok ale niestety nie moge, chce chociaz byc z nia do ukonczenia pol roczku. Zobaczymy jak to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😉
Dawno nas tu nie było... Choć zaglądam, to jakoś nie pisałam... Przepraszam...
Kinga od 2 tygodni robi kupy codziennie, czasem nawet dwie 🙂
A tak to wszystko ok 😉

Gosiu zagłosowałam na Matiszke 😉 😘

Do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona a co z kuchnią? remont jakiś???

Madzia to super, że z Małą ok 🙂 zdj jakieś wklej panienek 🙂

i zapraszamy do głosowania również dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Gosiu zagłosikowane 🙂
Iwonko i Madziu - nie zazdroszczę Wam tej bieganiny podczas przygotowań...
My w środę mamy kontrolę bioderek u ortopedy.
Muszę znaleźć jakiegoś dobrego dermatologa - bo buzia Nadii coraz gorzej wygląda 😞
Mi też niedługo kończy się urlop macierzyński - ale mam jeszcze zaległy urlop - więc wykorzystam go na maxa, żeby jak najdłużej być z Małą.
Faktycznie...ale ten czas szybko leci....w tym tygodniu minie nam już 4 miesiąc..... 🙂
Wreszcie Weekend 🙂 i ostatnia sobota karnawału.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w konkursie spadamy w dół 😞 znaczy zwolniliśmy tempo.. nie mam siły o głosy prosić.. Mateusz ma zapalenie oskrzeli,, zastrzyki 😞 więcej napiszę potem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki 🙂 wpadłam tylko zagłosować i Wam powiedzieć żę większość pracy mam już za sobą, na jutro zostały mi sałatki, mięso, sprzątanie i przygotowywanie nakrycia.....jeszcze sie nabiegam
Madziu ja też ciasta nie piekłam ,tylko tort, rolada i rurki....tak dla przystroju bo po placku pieką mi siostry i mama 😜 😜 dobrze mieć rodzeństwo.... 🙂
Gosiu biedny Mateunio moja Melka miała zastrzyki gdy była mała, nacierpi się maleństwo 😞
a teraz uciekam bo jak Mi Majka zasnęła po szóstej tak nic jej nie może wybudzić, muszę brać na śpiąco do kąpieli po już późno...
dobranoc Wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_88 napisał(a):
Gosiu 🙂 a ja zaszaleję 😉 nie wkleję zdjęcia a link do filmiku 🙂 wczoraj Daria skończyła 18 miesięcy a Kinia 4 🙂 klik

My ochrzcimy dopiero na roczek chyba 😜 bo Chrzestny teraz wypływa i wróci na swój ślub 😉

Madziu śliczne masz dzieciaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...