Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

e to się nie sugeruj;p bo dziecko może być po prostu większe;p a Kubuś? Kubuś się nauczył chodzić wczoraj więc mamy szaleństwo na maksa;p boję się, że się przewróci za mocno i zrazi do chodzenia - a wiadomo jak te pierwsze kroki wyglądają;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz szelki by go raczej cofnęły niż pomogły - w końcu jest na etapie uczenia się utrzymywania równowagi bez pomocy drugiej osoby 😉 Na szelki już za późno..

no to teraz kciuki za darię, żeby wykombinowała;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Aqula 🙂 na pewno wypróbuję sposoby Twojej koleżanki może mi minie...
dziewczynki ostatnio przez dwa razy zauważyłam,ze wypływa mi jakiś dziwny, dość gęsty śluz...nie pamiętam czy tak było z pierwszym dzieckiem, napiszcie czy też tak macie bo zaczynam się martwić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaczki 😉
Zajrzę do was bo u nas na Październiku pustka... 🤢
A muszę się poradzić kogoś bo ta niepewność mnie zabija... :/
Wczoraj i dzisiaj mam wyjątkowo twarde podbrzusze... Brzuch mnie nie boli ale jest twardy.
Też tak macie? To normalne? Możliwe że dziecko tak się jakoś "wypieło" :/
U lekarza byłam 26.05 i wszystko było ok. Jutro pójdę dla pewności jeszcze raz... ale napiszcie jak możecie czy też tak macie... Pozdrawiam Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twardy brzuch może Ci się robić bo za dużo dźwigasz lub się przemęczasz. To całkiem normalne że robi się twardy ale nie może tak być długi czas, więc proszę odpocznij! Podobno jak się położysz to powinien zrobić się inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uspokoiłam w związku z tym śluzem skoro nie tylko ja tak mam... 🙂 a wiecie co Wam powiem dziś wieczorem zauważyłam że mam już fajny okrągły brzuszek, co dziwniejsze jeszcze rano tego nie widziałam...hehe (jakieś złudzenie, czy coś...)
ruchy odczuwam już dość mocno, na początku było to bulgotanie i muśnięcia, teraz natomiast dostaję już porządne kopniaki... 🙂
Dobrej nocki ! Pozdrawiam Was gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa ja też tak mam, wieczorami brzuszek jest zawsze wiekszy niz rano 😉 po tych wszystkich przyjemnościach, które przyjął 😜 a co do śluzu, to zapytam dziś o to mojego gina, bo tez mi sie zdarza obfitszy wyciek 😮
Zmykam, bo na 12 do lekarza 🤪 trzymajcie kciuki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!!!
Właśnie wróciłam od lekarza, dzidziuś jest zdrowy, machał do nas raczkami, ruszał nóżkami, no i chwalił się siusiakiem 🤪 będzie synek na 1000000 % 🤪 normalnie, to świntuch jeden, nie szło nie zauwazyć tego fifolka 😜 tak go pokazywał 😉męzuś bardzo szczęśliwy, dumny jak paw 😉 ja tez bardzo się ciesze, chociaż liczyłam że może sie córunia uda, ale najwazniejsze że jest zdrowy! Wazy już 150 gram, tyle co jogurt hehehhe...
Pozdrawiam serdecznie i zajrze później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzusie co u was??? u mnie wszystko ok tez juz mam galanty brzusio 🙂 a co najleprze jak kicham to zostaje pokopana przez mojego skarba 🙂Ja mam wizyte 8czerwca mam nadzieje ze juz bedzie wiadomo płeć dziecka poreszta mi to obojętne co będzie tylko aby się zdrowe urodziło pozdrawiam buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzucholki;D co tam u Was?? ;D
Aguś jeszcze raz gratulacje wielkie 😉 My też baardzo chcieliśmy pierwszego synka - no i się udało;D teraz liczę na córę - okaże się mam nadzieję za 2 tyg;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...