Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Aqula mi w 16 tyg i 3 dniu lekarz powiedział, że raczej nie byłoby widać co jest.. ale to może sprzęt słaby mają... w każdym razie "Marylka" i tak się tyłkiem wypięła;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE!!

Nasz już drugi dzień Mamy ale pierwszy z Darią po za brzusiem 😉 a kolejny skrzat kopie w najlepsze 🙂

Słońca na całe życie z naszymi Skrzatami!! 😘 😘 😘


Uciekam świętować 🙃 🙃

Miłego 🙂

p.s. Witamy kolejne Mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 😁 Fajnie że przyszły za mną jeszcze dwie osoby. ja idę do lekarza za 3 tygodnie i pewnie dostanę skierowanie na Usg więc myślę że lipcu dowiem się co będziemy mieli 🙂 Wszystkiego najlepszego dla mam 🙂 ja dopiero za rok będę obchodziła to święto. Miłego dnia. I dużo słoneczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Mamuśki! Obecne i te przyszłe też 😉

Dorotka - do lipca, o ile dzidzia będzie miała ochotę się pochwalić płcią już na pewno będzie widać co będziecie mieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jEstEM PADNIĘTA.. LEDWO Z PRACY WRÓCIŁAM.. NIE WIEM, CZY TO CIŚNIENIE CZY O CO KAMAN... ALE GŁOWA MI PĘKA:/ a ten mały urwis oczywiście nie da dzisiaj żyć.. fatalny dzień..

a jak tam u Was dziewczynki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Kuby usypianie nie przechodzi... jeśli ma spać to tylko kiedy sam tego chce;p Pozbyłam się młodego na chwilę więc może uda mi się coś napisać.. za tydz mam zjazd:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez Was miło witam 🙂 ja się czuje dobrze zgagi nie mam wymiotów już tez nie 😁jest git 🙃 a co do prac na gorze to długo będą robić bo to postawiony kawał domu który trzeba wykończyć. Zuza już śpi ale oni nadal stukają ;/ wiec nie wiem jak długo pośpi. My tez zaraz idziemy spać bo już padam 😞 Dobranoc brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż właśnie do pracy poszedł.. wpadłam zobaczyć, czy może ktoś jest ale pewnie cisza.. jak go nie ma to nie mogę się na niczym skupić.. już prawie oddychać bez niego nie mogę... idę więc spać... sama;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Jak się czujecie?? Mi od kilku dni dokuczają bóle głowy 😞 😞 😞 znacie jakiś sposób, by z nimi walczyć, bo nie chce się za często faszerować paracetamolem 😞 nieraz jednak ból jest tak silny, że nie pozostaje mi nic innego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej! a tu znowu taka cisza?? Dorotaa wspominałaś coś, że lubisz gadać i cicho już nie będzie;p

Jak się czujecie?? i jak tam Wam sobota mija?
My od rana na zakupy poszliśmy - wróciliśmy jedynie z nowymi butami dla Kuby;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 ja dopiero wróciłam z zakupów . Jakoś cicho siedzą te nasze nowe brzuszki. Kupiłam sobie bluzeczkę słuchajcie za 2 złote 😁 Nogi mnie bolą od tego chodzenia byłam już 2 razy na zakupach 😁 I kupiłam Zuzi rowerek za 150 zł 😁 teraz cały czas jeździć chce. Pogoda ładna trzeba trochę pogrilować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę pogody - u nas nie za ciekawie.. A rowerek to na dzień dziecka? My też młodemu rowerek sprawiliśmy - ale postawiliśmy na jakość (Kuba dość nie oszczędza zabawek) i chcieliśmy kupić coś takiego co będzie ok i na teraz (10 m-cy) i za jakiś czas jak już się młody usamodzielni trochę 😉 daliśmy 370 zł.. ale mam nadzieję będziemy zadowoleni.. dopiero w poniedziałek nam kurier go dostarczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 tak na dzień dziecka . Dziś jest burza i spać się chce. W mieście były atrakcje na dzień dziecka ale było nie ciekawie, Zuza ma rok i nie mogła korzystać ani ze zjeżdżalni ani karuzeli . Więc szybko się zmyliśmy 🙂 Buziaki brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki 🙂

U nas wszystko dobrze 🙂 tylko ostatnio pogoda za ładna była, żeby przy kompie siedzieć 😉
Daria już śpi 🙂 a ja idę w jej ślady, bo jakiś śpioch mi się włączył ostatnio 😉

Miłego wieczoru i spokojnej nocy!!

p.s. zaczyna mi być widać brzuszek 🙂 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...