Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Witajcie Brzusie 🙂
Jak się dziś czujemy??? U mnie na razie ok, troche sie ostatnio pochorowałam, ale już jest lepiej 🙂
Brzuszek troszke rośnie mimo, że waga stoi w miejscu a nawet pokazuje mniej niż przed ciążą 🙂
Nie mam za bardzo apetytu, raczej zmuszam sie żeby coś zjeść, bo wiem że musze o siebie dbać. Dobrze, że chociaż wymioty ustały, jak na razie 😮

Napiszcie o swoich odczuciach, o tym co myślicie, co czujecie. Musimy rozwinąć ten wątek, bo troszke tu nudno ostatnio 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Agula z tymi wymiotami to tragedia jestem w 12 tygodniu troche ustały ale jeszcze rano gdzie niegdzie sie pokazuja , to będzie pierwsz dzidziuś???czy masz juz za sobą porody???ja dopiero 1 raz i troche się boje ale to chyba jak kazda kobietka pozdrawiam buziaki:kiss: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati... ja mam termin na koniec listopada... to nasz drugi Bobas 🙂 czyli nie mogę tu być bo rodziłam już??


Aqula... zdrowiej 🙂 mnie jak na razie tylko nudności 🙂 a wymioty jeszcze opanowuje... choć najciężej jest przy przewijaniu Małej... 😉

Uciekam uspać Darię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nawet spokojnie 😉 rodziłam z mężem 🙂 i nie nudziliśmy się, bo było szybko 🙂 o 8 byłam na porodówce... do szpitala trafiłam w środę wieczorem, bo dostałam skierowanie... i przyjęli mnie na patologię "żebym się wyspała, na normalnym łóżku" 😉 i o w nocy złapał mnie pierwszy skurcz(o 3:06) potem budziły mnie co raz częściej 🙂 i o 7 był obchód potem badania, torba i na porodówkę 😉 tam dostałam KTG i oksytocynę, ok.9:30 poszliśmy pod prysznic... o 10:15 miałam badanie, przebity pęcherz 🙂 to nie boli 😉 ale potem poszłooooooooooooooo.... o 11 zaczęły mi się parte 🙂 i o 11:15 pierwszy raz ujrzeliśmy Darię 🙂 w końcu mogłam ją przytulić 😉 bólu nie opiszę bo nie pamiętam go już 🙂 ale jest do zniesienia 🙂

Jak macie pytania o "konkrety" 😉 i nie tylko to walcie śmiało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłe mamusie i ciebie moja świadkowo Pati200 😜
Przed wami cudowne chwile bycia w ciąży a później jeszcze cudowniejsze z dzidziusiem 🙂
I koniec posta bo moja maruda woła 😁
Pozdrawiam was serdecznie listopadowe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia mam , nawet trzy, w tym jedno z bijącym serduszkiem 🙂
Aż nam się oczka zaszkliły, jak je zobaczylismy na monitorze...

W maju jadę do Poznania na USG 3D, gdzie dokładnie zbadają dzidzie, tj. przezierność karkową itp, jade do dr Puacza, słyszałyście o nim? mam nadzieje, że badanie wykaże, że dzidzia rozwija sie prawidłowo i jest zdrowa, to jest najważniejsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka, zalezy co rozumiesz pod pojęciem "żeby wszystko było widać". Ja będe mieć takie badanie za dwa tygodnie, czyli bedzie to +- 13 tydzień ciazy. Wykonuję je, by dokładnie zbadać płód pod względem ewentualnych wad genetycznych, mierzy się wtedy dokładnie np. przezierność karkową i takie badanie 3D napewno jest dużo bardziej dokładniejsze niż 2D.
Jeżeli natomiast chodzi Ci tylko o bajery związane z USG 3D, tzn. żeby wyraźnie było widać dziecko, to myśle, że zdecydowanie poźniej, koło 22 tyg. ciąży.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...