Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

tak Madzia czuje się o niebo lepiej 🙂 najważniejsze ze nie czuję już tego ucisku, to było straszne, czułam jakbym miała już rozwarcie na kilka centymetrów... 😲 na poniedziałek 6 09 planuje zapisać się do mojego gina bo wreszcie otwiera gabinet po remoncie ,jak się tylko załapię to mam nadzieję że rozwieje reszte moich obaw jak mnie porządnie wybada bo w przychodni to wiesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
ja zawsze staram się myśleć pozytywnie zamartwianie nigdy nie pomoże 😉 🙂i nawet nie umiem się zamartwiać 🙂 🙂 🙂


zazdroszczę 😉 ja tam zawsze wszystko biorę sobie do serca i nawet czyjeś problemy bardzo mnie martwią 🥴 jaka już moja natura a to wszystko się odbija na zdrowiu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
magda123 napisał(a):
ja zawsze staram się myśleć pozytywnie zamartwianie nigdy nie pomoże 😉 🙂i nawet nie umiem się zamartwiać 🙂 🙂 🙂


zazdroszczę 😉 ja tam zawsze wszystko biorę sobie do serca i nawet czyjeś problemy bardzo mnie martwią 🥴 jaka już moja natura a to wszystko się odbija na zdrowiu 🤔


ja mam coś takiego ,że jak się dzieję krzywda dorosłemu to zawsze znajdę wytłumaczenie natomiast u dziecka to gdzieś to tkwi długo we mnie 😉ale zawsze jednak górą jest być optymistycznie nastawioną do życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
no ciekawe jakie są duże te nasze brzuchy 😁 😁 😁 mojego męża zgaga pali 😁 😁 😁 😁 wziąl na siebie jeden objaw ciąży 😁 😁 😁


no to chociaż tyle rozumie co przeżywa kobieta w ciąży 😁 😁 😁 😁 daj mu rennie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie 😉
My dziś od 5:30 na nogach 😜 bo Daria zobaczyła, że Tatuś wrócił i już nie chciało jej się spać 😜
Później postaram się wstawić zdjęcie brzuszka 😉 🙃 a wiecie, że na razie przybrałam tylko 1,5kg... ☺️ ale przez to o wiele lepiej się czuję niż z Darią ☺️
Uciekam do Szkraba bo broi jak nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...