Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Pati200 napisał(a):
dziewczyny wy musicie płacic za zwolnienia>>???? 😮 makabra


pati ja nie płacę ale wiem ,że u nas w przychodni tak jest 🙃
ja poprzednią ciążę i tą chodzę prywatnie 🙂 bo jak poszłam na NFZ to po prostu masakra była 😉pierw nie widział zarodka potem nie wypisał mi karty ciążowej tylko jak badania bym zrobila 😜ale szczegół chodzę do starego i mam spokój przynajmniej wie czemu miałam cc i w ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny że ten lekarz musi mnie tak denerwować. Rozmawiałam z nim powiedział że mam do niego przyjechać i on dopiero może stwierdzić czy się nadaje do zwolnienia czy nie. wszystko zależy od tego czy mam już jakieś rozwarcie i takie tam. dureń jakiś - tzn że jak będzie wszystko ok to będę musiała siedzieć w pracy do końca? Marcin powiedział że sobie pogada z tym murzynkiem jak mnie jeszcze raz wkurzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_88 napisał(a):
czemu..? możesz zmienić lekarza 🙂 nikt Ci nie zabroni 😉

Madziu... może za dwa lata zrozumiem 😜 bo jak na razie to dostaję bucikiem, żebym ją ubrała i wzięła na spacer...


może nie za dwa lata moja zaczęła kolorować jak miała 1,5 roku 😜 to ubierz ją i idz na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam kiedyś u cioci marcina a ona jest położną i mi go poleciła- on jest dobrym lekarzem bo dużo osób jest z niego zadowolonych tylko że ja mam coś pecha.Wcześniej chodziłam prywatnie i ciężko było się z nią umówić dlatego zrezygnowałam a teraz żałuje. aha on jest lekarzem w szpitalu tam gdzie ja będę rodzić także już nie chcę go zmieniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...