Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Pati ale ja mam zmiany mastopatyczne pod pachą i to wygląda jak wylewający się tłuszcz... i ta tunika tego nie maskuje.. poza tym nogi mam grube;p ale zobaczymy 😉
idź się kładź a nie męcz przed tv;p
Ja też się niedługo zbieram bo muszę wypełnić dzienniczek praktyk:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu 🙂 tortu nie robiłam, bo Daria nie lubi za bardzo 🙂 za to będzie sernik na zimno 🙂
a imprezy nie robimy 🙂 Damian dopiero koło 21 będzie... a tak to tylko moja Mama i Asia (chrzestna) z chłopakiem... chrzestny jest na morzu a więcej dziadków nie ma... i nie zapraszaliśmy nikogo, bo nie chcemy alkoholu, a inni nie wyobrażają sobie imprezy bez picia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_88 napisał(a):
Madziu 🙂 tortu nie robiłam, bo Daria nie lubi za bardzo 🙂 za to będzie sernik na zimno 🙂
a imprezy nie robimy 🙂 Damian dopiero koło 21 będzie... a tak to tylko moja Mama i Asia (chrzestna) z chłopakiem... chrzestny jest na morzu a więcej dziadków nie ma... i nie zapraszaliśmy nikogo, bo nie chcemy alkoholu, a inni nie wyobrażają sobie imprezy bez picia 🙂


niestety nie wszyscy rozumieją imprezy bez alkoholu 😉 ja też takich nie lubie jeszcze pół litra jak wypiją to obleci ale nie więcej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...