Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Jeszcze nie poszedł... idzie na 22...
pracuje jako opiekun nocny w ośrodku wychowawczym...
a ja tak nie lubię sama spać;(
jak to leciało?? "ja się boję sama spać, nie wiem dlaczego... ja się boję sama spać, i cóż w tym złego??":P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
a twój nie prowadzi sklepu z częściami samochodowymi??tak mi coś świta chyba ,że pomyliłam coś ☺️


prowadzi;p ale to w dzień;p;p wiesz jak jest... żona, dzieci;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzunie 🙂
Gdzie Was wywiało??
Iwonko dobrze, że jesteś 🙂 dziękujemy 🙂 u nas wszystko dobrze(odpukać 😜) dziś rano brzuś mi się napinał ale dostał magnez i mu przeszło 😉 teraz Maleństwo kopie w najlepsze 🙂 a ja mam zamiar robić dziś kopytka 😜
Madzia jak Mała w przedszkolu?
Iwonaaa gdzie jesteś?? jak się czujesz? uspokoiło Ci się choć trochę??
Gosia dalej na praktykach??
Emilki... a co z Wami? jak się czujecie??
Pati może chociaż Ty nas dziś odwiedzisz? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć listopadóweczki 🙂
Madzia dziś dobrze, choć na nic nie mam siły...to chyba przez to ze ostatnio mało robię i się już rozpróżniaczyłam... 😜 😁
ale wczoraj wieczorem było źle... 😞 przez chwile tak mnie kuło że nie mogłam ustać na nogach ani rozprostować się... 😞 na szczęście po chwili minęło a potem jak wziełam leki to przeszło...
teraz oczekuję z niecierpliwością tego poniedziałku niech mnie wreszcie przebada bo zwariuję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to całe szczęście 🙂
a ja nie wiem jak i kiedy wyrwać się na wizytę... nie mam z kim zostawić Dari... 🤨
Ale kopytka już zrobiłam 🙂 i zjadłyśmy troszkę na obiadek 😉 Daria z królikiem się grzecznie bawili na podłodze 😉 😜 a ja na spokojnie zrobiłam i ugotowałam wszystkie 🙂 nawet posprzątać mi od razu dali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie troche bo chodze czesto po lekarzach w zwiazku z cukrzyca ciazowa ale poza tym u nas ok, nic mnie nie boli, brzuszek ok, mała tez sie super rozwija, tylko to małe ale............
i zamiast siedziec przed kompem wole sie ruszać, ciągle coś sprzątam, chodze na spacery bo wysiłek zbija cukier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...