Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Pati200 napisał(a):
hej kobitki właśnie wróciłam od gin mały jest juz w dole 🤪znaczy główką w dół 🤪jestem juz w 36 tygodniu.


pATI JA BYM SIĘ NA ZAPAS NIE CIESZYŁA 😜 BO DZIECIĄTKO MOŻE BYĆ PO PROSTU DUŻE - A NA TEJ PODSTAWIE OCENIANY JEST TC PRZEZ USG 😜 MI PRZY KUBIE TEŻ MÓWILI, ŻE WCZEŚNIEJ A URODZIŁ SIĘ 10 DNI PO TERMINIE 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati200 napisał(a):
hej kobitki właśnie wróciłam od gin mały jest juz w dole 🤪znaczy główką w dół 🤪jestem juz w 36 tygodniu.


Cześć Brzuszki 🙂
Pati - super, że wszystko dobrze z Małym i już się tak ułożył....hmm 36 tydz. chyba pomalutku zbliża się rozwiązanie 😉
Jak Wam mija dzisiejsze popołudnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czemu?? bo mam dość dźwiganiu obydwu na raz;p tak to bym brała jednego albo drugiego;p;p

Cholercia ale dzisiaj to się chyba przeforsowałam:/ Zajebiście mnie podbrzusze boli.. a młody daje popalić równo;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 😉 ale się naganiałam dziś 😉 zrobiłam zakupy, dostałam prezent od Mężusia 😜 nowy telefon mi kupił 😉
Pati i było się tak martwić? 😜 mój maluszek też był główką w dole 😉 tydzień temu 😜 a za tydzień mam mieć wizytę i USG to się dowiem ile waży 😉

a co do terminów i porodów, bo to rzadko się ze sobą łączy 😜 to ja nie mam zamiaru urodzić przed 7.11 🙂 w końcu muszę torta urodzinowego zjeść i w tedy będę mogła rodzic 😉 chociaż kalorie spale 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_88 napisał(a):
Gosiu.. to dziś Kuba ma gorszy dzień 😜 a Daria znów jest moją Darią 😉 choć tak się wściekała z samego rana, że dwa razy z wersalki na podłogę spadła i przeszła jej ochota na dzikie szarże 😉 😜


Kuba ma gorszy dzień od kilku dni... jakiś okres buntu nam się niepotrzebnie wkradł:/ wszystko jest "nie", nic nie może być tak jak ja chcę no i wymyśla co popadnie... Mam go już dość dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...