Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak to jest z tymi zwierzakami - ja teraz jestem u rodziców - mam tu psa Toffika - taki mały kundelek, ale ile radości potrafi dać taki futrzak.
oj te nasze brzuszki - ja też troszkę dzisiaj wstałam z leżakowania - bo taka ładna pogoda, aż musiałam wyjść do ogrodu 🙂 ale czuje, że mnie zaczyna boleć podbrzusze i jakoś tak mnie ciągnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
oj... to lepiej uważaj... byle skończyć ten magiczny 37 tydzień 🙂 wtedy już ciąża uznawana jest za donoszoną 😉 i Maleństwo powinno być w pełni gotowe i rozwinięte 🙂 bo teraz najgorzej jest z płuckami... mogą nie być w pełni rozwinięte... 🥴

A Daria właśnie kłóci się z telewizorem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki 🙂 u mnie wreszcie fajrant ale padam z nóg, bolą mnie wszystkie kości 😞 w nocy nie mogę się przewrócić z boku na bok chyba odchoruję te kwiatki 🤔
a co u Was mamusie, ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
musiałam Madziulka kwiatki nie mogły czekać niby tylko siedziałam a jednak....a jutro wypadałoby wziaść sie za ogarniecie domu czy my kobiety kiedyś odpoczniemy?


nam kobietom jest to niewskazane 😁 czasami mamy wolny dzień jak toś nas wyręczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to dziś stwierdziłam że już chyba nie odpocznę bo niedługo zostało...a jak będzie dzidzi to już całkiem pamietam że po Amelce długo dochodzilam do siebie usypiałam żywcem z dzieckiem na ręku ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati nie rób mi smaka...nie mam czasu żeby sobie takie przygotować a też bym zjadła, ja dziś po pracy zrobilam sobie wianek w postaci lodów czekoladowo-orzechowo-śmietankowych taką miałam ochotę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...