Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Pati200 napisał(a):
a boli mnie wszystko mowiłam ze jestes do przodu z terminem 🙂
a nio mówiłaś 🙂 ja też sie czuje nie najlepiej ...brzuch mnie ciągnie i boli...do tego strasznie zmęczona jestem czuje sie jak bym po górach chodziła 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
nie narzekajcie ja jestem po terminie i też chodze 😁 Pati czytałam że myślałaś zerodzę a tu dalej nic 😠
wiem Gosia ....biedna jesteś ale tak naprawde to u ciebie kwestia kilku godzin...dni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤨Pati200 napisał(a):
a mowił ze moj poród moze zaczac sie w kazdej chwili no i mam juz odrazu zgłosic na szpital jak by cos sie działo jeszcze mowił ze jak skurcze pojawia sie co 40 minut mam sie juz wybrac pytam czemu tak a on ze te cisnienie mu sie moje nie podoba 😞
uuu 🤨 🤨 🤨a jakie miałaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati200 napisał(a):
dasz rade wypchniesz go przed 20 🙂

zobaczymy wszystko sie okaże 😠ale on juz 3500 kilo ważył w piatek jak tak posiedzi to ja nie wiem ile bedzie ważył 😮wiem ze moga sie mylic ale ciezko takiego klocka urodzic 🤨dobra kobietki spadam robic ciassto na pizze bo moi mężczyźni czekają buziaki i nie martwcie się już bliżej niż dalej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSZE TORBE SOBIE SPAKOWAC I JAK BY CO TO NIECH CZEKA...ALE NORMALNIE MI SIĘ NIE CHCE...NIE WIEM CO TO SIE ZE MNĄ DZIEJE...MAM TAKIEGO LENIA PATI MÓWIE CI WSZYSTKO MNIE MĘCZY 😞 MUSZE JESZCZE PRANIE WSTAWIC I ODROBIC LEKCJE Z DZIECMI 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...