Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Iwona choćbyś miała 8 dzieci i twoje ostatnie będzie mieć kolkę to sobie nie dasz rady niestety ale to nie kwestia doświadczenia

kolka nie jest kwestia doswiadczenia tylko zlego jedzenia i dziecku zaszkodzilo cos co mama zjadla

oj to zycze Ci tylko zeby twoja dzidzia nie miała a kolka to jest tez kwestia niedojrzałego układu pokarmowego u dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Iwona choćbyś miała 8 dzieci i twoje ostatnie będzie mieć kolkę to sobie nie dasz rady niestety ale to nie kwestia doświadczenia

kolka nie jest kwestia doswiadczenia tylko zlego jedzenia i dziecku zaszkodzilo cos co mama zjadla


niestety ale nie zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
doswiadczona mama nie moze sobie poradzic z placzkiem?

kurde tutaj nawet kopru włoskiego dla dzieci nie mają masuje grzeje a gówno to daje 😠co za głupi kraj 😠

ale sa herbatki z kopru wloskiego.....

nie tutaj nie ma 😠 a mama nic nie zjadła bo nawet za bardzo nie ma kiedy a zresztą jem to co mozna jesc jak sie karmi nie jem smazonego nic wzdymajacego 😞


w takim razie nie ma mocnych na kolke ? slyszalam inaczej.... ale ja oczywiscie sie nie znam, nie mam zadnego doswiadczenia a co do herbatek to niech ktos z rodziny przysle kilka i po klopocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
no coz w takim razie bede sie modlic zeby moja mala nie miala kolki, a cieple oklady na brzuszek robilas? bo to tez podobno pomaga


na każde dziecko działa inna metoda 🙂 a gocha już wypróbowała wszystkie jak sie dziadostwo uczepi to nawet trzyma dziecko do 7 miesiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
no coz w takim razie bede sie modlic zeby moja mala nie miala kolki, a cieple oklady na brzuszek robilas? bo to tez podobno pomaga


na każde dziecko działa inna metoda 🙂 a gocha już wypróbowała wszystkie jak sie dziadostwo uczepi to nawet trzyma dziecko do 7 miesiąca

nawet mnie nie strasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski, ja mam na dzisiaj termin i NIC! a w dodatku moj gin w kulki poleciał, miałam przyjsc w wyznaczonym terminie gdyby nic sie nie zaczeło,przychodzę a tu się okazuje ze pani na wyjeździe! Zadzwoniłam mam przyjść w poniedzialek jesli sie nie zacznie 😠 😠 😞 ZADNEGO ZLECENIA NA KTG NIC! Mam jechac do szpitala jutro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...