Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

u mnie też.. nie dość, że brzuch sam w sobie napierdziela to ten jeszcze rzuca mną bo czka i wypycha giry.. w ogóle to mam takie wrażenie jakby się jeszcze piąstkami rozpychał tak na dole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Madziulka... idę sprawdzić czy woda wróciła bo coś tam teściowa mówiła, że jest szansa 😉 Jak jest to gorący prysznic i lulu bo nie usiedzę... wariactwo po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
u mnie też.. nie dość, że brzuch sam w sobie napierdziela to ten jeszcze rzuca mną bo czka i wypycha giry.. w ogóle to mam takie wrażenie jakby się jeszcze piąstkami rozpychał tak na dole...


hahaha u mnie w nocy jak śpię to piąstki wpycha na dole 😁 😁 😁 a ja się wtedy budzę i nie mogę miejsca sobie znalezć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga trzymam kciuki za siostrę 😉

Magda prysznic zamiast mi poprawić humor to go zepsuł... jest tak niskie ciśnienie, że czułam się jakbym się w umywalce ochlapywała... przynajmniej woda była gorąca...
Mam nadzieję, że jutro już będzie normalnie...

A co do rodzenia... Jeśli zrobią ci cc 8 to mogę rodzić z Tobą 😜 ALe jak nie... to ja na Ciebie nie chcę czekać:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Aga trzymam kciuki za siostrę 😉

Magda prysznic zamiast mi poprawić humor to go zepsuł... jest tak niskie ciśnienie, że czułam się jakbym się w umywalce ochlapywała... przynajmniej woda była gorąca...
Mam nadzieję, że jutro już będzie normalnie...

A co do rodzenia... Jeśli zrobią ci cc 8 to mogę rodzić z Tobą 😜 ALe jak nie... to ja na Ciebie nie chcę czekać:P:P


dobrze to dam ci znać czy rodzę czy nie 😁 😁 ale grunt ,że dupsko ochlapałaś gorącą wodą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Magda ale to było chlapanie jak ze szklanki;p no w życiu się tak szybko nie umyłam...
A marzyło mi się stanie i lanie po sobie gorącą wodą 😁 wrrr... nawet wlosów nie umyłam bo ciśnienie takie, że jak tylko wyżej prysznic był to się nie lało:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
hahah no to dupska nie wymoczyłaś 😁 a już myślałam ,że chociaż prysznic poprawi ci humor 🙂 a tu dupa

no kurna do szklanki bym tyłka nie zmieściła a żeby nalać chociaż trochę wody do wanny to bym musiała z pół roku czekać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...