Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

iwonka1 napisał(a):
hej a Wy tez tak popuchlyscie? bo ja cala jestem spuchnieta nawet na twarzy, moj sie smieje ze usta mam jak murzyn


puchnę strasznie czasem nie mogę butów zdjąć albo założyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
najbardziej mi spuchly uda, stopy, rece no i twarz i okropnie wygladam, nbawet makijaz nic tu nie pomaga, strasznie zbrzydlam 😞


to tak jak ja 😜 ale podobno dziewczynki zabierają mamusiom urodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Iwonka 🤪
właśnie od kilku dni o Tobie myślę i zabieram się za napisanie eska ☺️
Ja jak widać nie rodzę i nie zabieram się jeszcze... masakra po prostu 😜
Ale czuję się nawet spoko i oprócz bardzo napiętego (napompowanego) i brzuszka nie mam na co narzekać 😉
A Ty jak tam? 😉 odpoczywasz w końcu??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja droga to teraz się dopiero meczę, chodzę i czuję się jak słoń też chciałabym żeby samo się zaczęło.... po bo nie chcę iść w poniedziałek i leżeć tak bez sensu na oddziale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzę... mam już za sobą 4.. w środę jak nie urodze to idę na 5.. nie lubię tego jak cholera ale mus to mus.. Jak do tej pory za każdym razem lekarz mówił, że wszystko idealnie się rysuje 😉
Czytałam właśnie, że Ci mała numer wykręciła na ktg... Ale to tak jest - czasem trafi na taki moment i sieje panikę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Gocha jutro jest Twój dzien ja to czuje 😜a nas umeczyła cholerna kolka i malutki zasnał biedaczek 😞

oj kochana.. byłabym najszczęśliwsza na świecie - myślisz, że fakt, że zakupiłam w końcu szlafrok i kapcie pospieszy Mateuszka na ten świat?? 😁

Kolki Wam strasznie współczuję... mam nadzieję, że nas tym razem też ominie...
Aaaa... jak już jesteś to Ci musze nbapisać 😁 uwielbiam zdjęcie Adrianka które masz w awatarku 😁 cudownie się szkrab uśmiecha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
Gosia zgadzam się z naszą Gosią to zdjęcie jest śliczne wygląda jeszcze jakby do nas machał 🙂 😉

Bo mały wiedział po co mu mamusia zdj robi 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekanie jest najgorsze co nie Gosieńko? ciekawe jak tam Madzia 🤨 jak pomyśle,że ja tak mogę za tydzień leżęc i czekać...masakra
zrobię wszystko by zaczęło się wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...