Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
ZNIKAM NA JAKIŚ CZAS...
No kochane jutro jade do szpitala na oddział położyć się,nie wiem ile bedą mnie tam trzymać,nie wiem ile będę czekać na poród,ale wróce do was już pewnie z potomkiem 🙂 Życzcie mi bezbolesnego i szybkiego porodu,mojemu facetowi nerwów ze stali a synkowi zdrówka 😉 Już tesknie za wami brzuszki moje :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytalam wlasnie Kamila ze masz juz rozwarcie na 2 cm, kazda z Was juz cos ma a ja dalej nic, zaczynam sie denerwowac ze mala wcale nie chce przyjsc na ten swiat, nie chce zobaczyc mamusi i tatusia 😞 😞 i boje sie ze tak zostanie i w koncu poloza mnie do szpitala i pokroja.... 😞 😞 😞 a tego bym nie chciala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Babolki o 9 jade na cesarke wiec do was nie zajrze gocha na porodowke ile mam czekac na ciebie 😉

HEJ MADZIA W TAKIM RAZIE POWODZENIA 🙂ALE MASZ SUPER...ZA PARE GODZIN.MALUSZEK BEDZIE Z TOBĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂 ja dziś chwilowo sama "na placu boju" 😜 Damian formalności załatwia 🙂
teraz i Daria i Kinga śpią więc nie jest najgorzej 🙂

Madzia już pewnie po wszystkim 🙂 oby szybko i dobrze się zagoiła...

Dziś u nas była położna 🙂 mi macica się już w pełni obkurczyła 🙂 gorączka spadła, a mlekiem nadal mogę handlować 😜
Teraz czekam aż pediatra przyjdzie na pierwszą wizytę 🙂
A później będę musiała poprasować wszystko, bo pranie dziś robiłam 🙂

Gosia może to cisza przed burzą 🙂 u mnie też wszystko się wyciszyło 1 pod wieczór a 2 pęcherz pękł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...