Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
dziewczyny ja to chyba jednak jeszcze sobie poczekam bo ciągle mnie ta zgaga meczy co znaczy że mała jest jeszcze wysoko....

MNIE DZIŚ POWINNA PIEC BO ZJADŁAM CZEKOLADE I NUTELLE...WIEC POWINNA BYC MEGA WIELKA JAK ZAWSZE MNIE DOPADAŁA...A NIE MAM 🙂


to pozostaje Ci się cieszyć jak ja nie znoszę tego uczucia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
dziewczyny ja to chyba jednak jeszcze sobie poczekam bo ciągle mnie ta zgaga meczy co znaczy że mała jest jeszcze wysoko....

MNIE DZIŚ POWINNA PIEC BO ZJADŁAM CZEKOLADE I NUTELLE...WIEC POWINNA BYC MEGA WIELKA JAK ZAWSZE MNIE DOPADAŁA...A NIE MAM 🙂


to pozostaje Ci się cieszyć jak ja nie znoszę tego uczucia....

WIEM MNIE TEŻ SZLAK TRAFIAŁ 😞MIAŁAM NAPRAWDE OKROPNĄ..POTRAFIŁAM W NOCY PRZEZ NIĄ SIE BUDZIC 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
Kamila przypomniałaś mi że mam czekoladę idę po nią 😁 i tak mnie męczy zgaga i tak...wszystko mi jedno 😉

NO PEWNIE NIE ŻAŁUJ SOBIE 🙂---SNACZNEGO 😜JA MAM JESZCZE BATONIKI ALE JUŻ NA DZIŚ WYSTARCZY 😜 ZARAZ IDE COŚ NORMALNEGO ZJESC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz idę lulu bo dziś w nocy nic się nie wyspałam, miałam takie zawroty głowy że nawet do łazienki się dowlec nie mogłam a rano wstać z łóżka....nie wiem czy to ciśnienie, czy co..?
dopiero popołudniu minęło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
a ja zaraz idę lulu bo dziś w nocy nic się nie wyspałam, miałam takie zawroty głowy że nawet do łazienki się dowlec nie mogłam a rano wstać z łóżka....nie wiem czy to ciśnienie, czy co..?
dopiero popołudniu minęło

OJ TO NIE DOBRZE 😞 MOZE CIŚNIENIE 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
CIESZE SIE ZE JUTRO WOLNE...ZE NIE MUSZE NASTAWIAC BUDZIKA DLA DZIECI DO SZKOŁY 🙂I WYSPIE SIE TYLE ILE WLEZIE HEHE 😁 😁 😁


no właśnie wreszcie można poleżeć dłużej 😉 ja też się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
CIESZE SIE ZE JUTRO WOLNE...ZE NIE MUSZE NASTAWIAC BUDZIKA DLA DZIECI DO SZKOŁY 🙂I WYSPIE SIE TYLE ILE WLEZIE HEHE 😁 😁 😁


no właśnie wreszcie można poleżeć dłużej 😉 ja też się cieszę 🙂

JA TO CZASAMI SIE CZUJE JAK BYM TO JA DO SZKOŁY CHODZIŁA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
CIESZE SIE ZE JUTRO WOLNE...ZE NIE MUSZE NASTAWIAC BUDZIKA DLA DZIECI DO SZKOŁY 🙂I WYSPIE SIE TYLE ILE WLEZIE HEHE 😁 😁 😁


no właśnie wreszcie można poleżeć dłużej 😉 ja też się cieszę 🙂

JA TO CZASAMI SIE CZUJE JAK BYM TO JA DO SZKOŁY CHODZIŁA 😁 😁 😁


no tak bo i tak wstajesz z dziećmi ,zaprowadzasz pilnujesz lekcji, obowiązek codziennie mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
CIESZE SIE ZE JUTRO WOLNE...ZE NIE MUSZE NASTAWIAC BUDZIKA DLA DZIECI DO SZKOŁY 🙂I WYSPIE SIE TYLE ILE WLEZIE HEHE 😁 😁 😁


no właśnie wreszcie można poleżeć dłużej 😉 ja też się cieszę 🙂

JA TO CZASAMI SIE CZUJE JAK BYM TO JA DO SZKOŁY CHODZIŁA 😁 😁 😁


no tak bo i tak wstajesz z dziećmi ,zaprowadzasz pilnujesz lekcji, obowiązek codziennie mamy 😉

TAK JAK MÓWISZ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
JAK TAM CZEKOLADA ZJEDZONA??? 🙂


zjedzona,już druga 😁
bo jedna rano pochłonęłam zanim poszłam na ktg aby mała bardziej pobudzona była bo ostatnio jak spała to zapis był nieciekawy i mnie gin chciał w szpitalu zostawić ,na szczęście się obudziła i zaczęła wywijać i dopiero wszystko się poprawiło 😉
więc dziś postanowiłam,że ją wcześniej "obudzę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
ALE JUZ NIEDŁUGO TO SIE SKONCZY 😞WIEC TRZEBA KORZYSTAC I JESC 🙂 😁 😁 😁 😁 😁


to samo sobie powtarzam, i jem póki mogę jeszcze trochę i z wielu rzeczy trzeba będzie zrezygnować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
ALE JUZ NIEDŁUGO TO SIE SKONCZY 😞WIEC TRZEBA KORZYSTAC I JESC 🙂 😁 😁 😁 😁 😁


to samo sobie powtarzam, i jem póki mogę jeszcze trochę i z wielu rzeczy trzeba będzie zrezygnować....

OJ Z BARDZO WIELU 😞NAJGORZEJ TO W ŚWIETA...JA NIE WIEM CO JA BEDE JADŁA Z TEGO STOŁU 😞A LUBIE KARPIA...PIEROGI 😞...ALE CÓŻ TRZEBA BEDZIE TO PRZETRWAC 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
ALE JUZ NIEDŁUGO TO SIE SKONCZY 😞WIEC TRZEBA KORZYSTAC I JESC 🙂 😁 😁 😁 😁 😁


to samo sobie powtarzam, i jem póki mogę jeszcze trochę i z wielu rzeczy trzeba będzie zrezygnować....

OJ Z BARDZO WIELU 😞NAJGORZEJ TO W ŚWIETA...JA NIE WIEM CO JA BEDE JADŁA Z TEGO STOŁU 😞A LUBIE KARPIA...PIEROGI 😞...ALE CÓŻ TRZEBA BEDZIE TO PRZETRWAC 😁 😁 😁 😁


pod warunkiem,że będziesz karmić...ja Amelkę karmiłam tylko 1 m-c i to i tak z pomocą butelki...bo mi brakowało pokarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
ALE JUZ NIEDŁUGO TO SIE SKONCZY 😞WIEC TRZEBA KORZYSTAC I JESC 🙂 😁 😁 😁 😁 😁


to samo sobie powtarzam, i jem póki mogę jeszcze trochę i z wielu rzeczy trzeba będzie zrezygnować....

OJ Z BARDZO WIELU 😞NAJGORZEJ TO W ŚWIETA...JA NIE WIEM CO JA BEDE JADŁA Z TEGO STOŁU 😞A LUBIE KARPIA...PIEROGI 😞...ALE CÓŻ TRZEBA BEDZIE TO PRZETRWAC 😁 😁 😁 😁


pod warunkiem,że będziesz karmić...ja Amelkę karmiłam tylko 1 m-c i to i tak z pomocą butelki...bo mi brakowało pokarmu

A JA TO MIAŁAM ZAWSZE NADMIAR...I NAWET CZESTO DOSTAWAŁAM GORACZKI ...JEDNEGO KARMIŁAM 2LATA A DRUGIEGO 4 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
MYŚLE ZE I TYM RAZEM NIE BEDZIE PROBLEMU 🙂ZOBACZYMY 🙂


e to Ty prawdziwa Matka Polka jesteś ,tylko pozazdrościć, bo jednak cyc to wygoda, nie latasz po nocy za butelkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
kamusia1981 napisał(a):
MYŚLE ZE I TYM RAZEM NIE BEDZIE PROBLEMU 🙂ZOBACZYMY 🙂


e to Ty prawdziwa Matka Polka jesteś ,tylko pozazdrościć, bo jednak cyc to wygoda, nie latasz po nocy za butelkami...

DOKŁADNIE WYGODA 🙂I NIE WYOBRAŻAM SOBIE INACZEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...