Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

dziewczyny ale mam doła 😞 własnie doweidziałam się że znajoma poroniła w 5-mcu, to już któryś raz... 😞 od 7 lat starają się o dziecko...a jak czytam,że inna pod Kielcami, urodziła i wyrzuciła w reklamówce w pole...to mi się nóż w kieszeni otwiera...
jakie to wszystko niesprawiedliwe 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej hej! 😁
ze szczepienia jutrzejszego nici - lekarki nie ma:/ spróbujemy w środę..

A ja dzisiaj przespacerowałam się z Kubim po sklepach i wyszłam z nową bluzeczką, sweterkiem i paskiem 😁 ah ah 😁 😁
Trza się brać za naukę:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda a wypełniałaś jakąś ankietę albo coś po porodzie, że Ci coś przyszło??
bo ja przy Kubusiu tak.. i dostawaliśmy takie paczki...
ale teraz jak urodziłam Matiego to nic - ani tych próbek w szpitalu, ani żadnych ankiet mi nie dawali.. i pewnie nic nie będzie przychodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Magda a wypełniałaś jakąś ankietę albo coś po porodzie, że Ci coś przyszło??
bo ja przy Kubusiu tak.. i dostawaliśmy takie paczki...
ale teraz jak urodziłam Matiego to nic - ani tych próbek w szpitalu, ani żadnych ankiet mi nie dawali.. i pewnie nic nie będzie przychodzić...


tak wypelniałam i dostałam w ciul w szpitalu tych pudełek 🙂 annkiet i z pampersa tez wypełniałam ale jeszcze nic nie przyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, zmartwiłyście mnie ze mojej nie moge kupic szczepionki bo ostatnio przegapiłam i dostała tą na fundusz no i pomyslalam ze tym razem jej kupie zeby tak biedactwo nie cierpialo.
Co do probek to ja tez dostalam w szpitalu paczki z probkami i wypełnial moj maz ankiety ale jeszcze do domu nic nie przyszlo,czekamy.
Co do kupek to niestety nadal wywolujemy ale w tym tygodniu idziemy do gastrologa, moze on cos poradzi. A co jeśli mala sie już rozleniwila i sama nie zrobi? jak ją nauczyc robienia samodzielnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 rozmawiałam ze znajomą pielęgniarką i powiedziała mi że w przychodni w której ona pracuje szczepią skojarzoną nawet jeśli pierwsza szczepionka była zwykła...sama już nie wiem, spytam jutro naszej pani doktor bo w necie to sie czyta takie rzeczy że się można za głowę złapać..każdy mówi co innego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka ładną masz fryzurę, bardzo Ci pasuje, czy to aktualna Ty? jednak ja bym sie na taka długość nie zdecydowała a to moze dlatego że mam marne włosy i wyglądałabym jak pół dupy za krzaka z paroma kłaczkami na krzyż 🙂 😜
Wam tez tak wypadją włosy? b o mnie od niedawna okropnie, wsZedzie są moje włosy, ciągle z Natalii je zbieram, porpstu obłęd, tak mi sie posypały po ciąży ze szok a w ciąży były takie ładne, zgęstniały i wogóle nie wypadały... chyba musze zajść.... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOBACZ CO PRZED CHWILĄ WYCZYTAŁAM- JESTEM W SZOKU!!!!!!!!!!!!!
"...to ja powiem tak:pierwsze dziecko synka szczepiłam normalnymi sanepidowskimi szczepionkami ale serce mi się kroiło jak przy tych kłuciach płakał i patrzał na mnie miłosiernymi oczkami,nie choruje do dzisiaj,po trzech latach urodziłam córeczke i jej chciałam za oszczędzić tych wielu kłuć(chociaż mąz bardzo mnie prosił abym zaniechała szczepionki 6w1)ja sie uparłam i kupiłam małej jako pierwsze szczepieni,i tu niestety mielismy PECHA razem ze sczepionką niunia otrzymała GRONKOWCA ZŁOCISTEGO,po tygodniu miałam reanimowane dziecko,odwodniło sie do stanu gdzie nie mogło samo oddychać,GRONKOWIEC za atakował jelita,po wynikach nic nie wskazywało że życie mojej perełki moze byc aż do takiego stanu zagrozone,reanimacja trwała 15minut,później po za jelitowe karmienie centralne wkłucie AROA(do tentnicy głównej od serca)poprostu jeden wielki koszmar,ZA OSZCZĘDZIŁAM DZIECKU KŁUCIA DO TAKIEGO STOPNIA ŻE BYŁA TAK PO KŁUTA ŻE NIE BYŁU JUŻ Z KĄD POBIERAĆ KRWI DO BADAŃpoprostu jeden wielki koszmar.po pół roku od tego koszmaru dowiedziałam się na 100%że to po szczepieniu,WIĘC ZDAŻAJĄ SIĘ SKUTKI UBOCZNE.teraz niunia jest już po dwuch szcepieniach zaległych była szczepiona tymi normalnymi sanepidowskimi szczepionkami i ziosła to dzielniej niż Ja.życzę wszystkim podejmowania jak najlepszych decyzji...."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjęcie jeszcze z czasów ciaży, teraz zapuszczam i powiem Ci ze mam okropne włosy, bo ani uczesać ,nie wypadają mi zbytnio ale stały się do jakieś takie "sztywne" chyba nie wytrzymam z tym zapuszczaniem i odwiedzę fryzjera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...