Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Jezuuuuuu, ja tez czytałam wiele złego ale nie aż tak... Kur i co zrobic? w sumie wszyscy jestesmy po takich szczepionkach i zyjemy i nic nam nie było wiec moze nie warto ryzykowac, nie dosc ze kase wydasz to jeszcze mozesz zaszkodziac zamiast pomoc. Chyba jedna polona mi dobrze powiedziala ze to tylko nabijanie kabzy komus kto to wymyslil a ze jak cos jest 6 w jednym to nie moze byc dobre... bo nie mozna miec wszystkiego w jednym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
ja na chwilkę bo mojego nie ma 😞 wypiłyśmy z koleżanką wino i w sumie ona poszła a mi się do spania nie spieszy...


tylko się nie zasiedź na czacie z adminem hehe 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubę właśnie za 2 dni mam zamiar skończyć szczepić tym systemem a Matiego już zaczęłam 🙂 zero skutków ubocznych - wszystko super 🙂
Lekarka mi mówiła, że ta 6w1 jest za bardzo skojarzona - że tam często jest coś nie tak... a, że w tej 5w1 jest praktycznie to samo co w tych sanepidowskich tylko mniej rtęci zawiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
a czym sie roznia ta 5w1 od 6w1? i ile jest ukłóć?

musiałabym poszukać.. ale chyba tylko 2 razy są po 2 wkłucia (albo nawet raz) a reszta po jednym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Kubę właśnie za 2 dni mam zamiar skończyć szczepić tym systemem a Matiego już zaczęłam 🙂 zero skutków ubocznych - wszystko super 🙂
Lekarka mi mówiła, że ta 6w1 jest za bardzo skojarzona - że tam często jest coś nie tak... a, że w tej 5w1 jest praktycznie to samo co w tych sanepidowskich tylko mniej rtęci zawiera...


o widzisz podsunęłaś mi myśl...bo jak pytałam te pielęgniary to mi mówiły cos o 6w1 a ja nie ufam im i tej lekarce co jest przy szczepieniach (nawet mleko chciała mi zmienić z bebilonu na nutramigen) bo z tą firmą ma podpisaną umowę...więc chyba zaszczepiuę normalnie bo im tylko o kasę chodzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm.....wróciłam jednak....nie mogę zasnąć....
Piszecie o tych szczepionkach skojarzonych - ja też taką szczepię - ta pierwsza nazywała się Pentaxim.
Iwonko straszne rzeczy wyczytałaś - 😞 a może ta moja Mała też złapała jakąś bakterię przez tę szczepionkę ...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anita123 napisał(a):
hmm.....wróciłam jednak....nie mogę zasnąć....
Piszecie o tych szczepionkach skojarzonych - ja też taką szczepię - ta pierwsza nazywała się Pentaxim.
Iwonko straszne rzeczy wyczytałaś - 😞 a może ta moja Mała też złapała jakąś bakterię przez tę szczepionkę ...?


no co Ty Anitko, oby nie 🙂 czasem lepiej za dużo nie czytać ,bo potem spać nie można...ja tak mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...