Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Cześć Mamusie! Chwilę mnie tu nie było a już 211 stron naprodukowane 🙂 Mnie ten upał rozkłada totalnie. Nawet nie bardzo mam siły przy lapku siedzieć... Gdyby nie wiatrak to chyba bym umarła. Wiem, że nikt tak jak wy nie rozumie co mam na myśli 🙂

Aaaa no ale muszę się pochwalić! Przedwczoraj dowiedzieliśmy się z mężem, że mamy dziewczynkę 😁 😁 😁 heheh

Pozdrawiam w ten upiornie upalny dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Emcia 🙂 to chyba dopiero trzecia panieneczka w naszym listopadowym wątku , dobrze bo zmniejszamy przewagę chłopaków 😜
pozdrawiam "gorąco" bo inaczej się nie da....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wzięłam naprawdę chłodniutką kąpiel ,jak miło mi było przez chwilkę...
teraz posłałam Amelke do kąpieli (będzie się pluskać z pół godziny co najmniej) więc jestem tu z doskoku
Madzia czemu Twoja córcia rozczarowana? moja była rozczarowana że nie brat...ale już jej przeszło i teraz jest tylko temat: Paulinka 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braciszka też pokocha Madziu 😉 a zawsze może poprosić o siostrę za jakiś czas.... 😜
trochę leżałam bo mnie pobolewa brzuszek dzisiaj 😞
chyba idę się znów położyć
miłej nocki dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo Gosia ja bym mojego chyba zakatrupiła gdyby gdzieś poszedł nie informując mnie 😠...ale cóż tacy są faceci, chcą mieć ten swój własny świat..... 🥴
Jak początek niedzieli Brzunie? ja poszłam do Kościoła i ...zasłabłam 😞
co prawda nie straciłam przytomności ale mało brakowało 🤢 zaraz wybieram się do mamy 🙂
życzę miłej niedzieli dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie w nocy przeszła taka burza,że szok zniszczyła mi moje kwiatki na balkonie 😠a teraz jest tak super chłodno 🤪
Iwona to nie dobrze że zasłabłaś 😞A co do tej drugiej Iwony to one chyba miała jechać nad morze.Też życzę miłej niedzieli 🙂Ale i tak tu będe zaglądać z nudów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka nie dość, że poszedł to wrócił koło 5 rano.. jak po niego zadzwoniłam...
U nas dalej masakra.. słońca nie ma ale duchota okrutna 😞 o 8 poszliśmy z Kubą na spacer - o 10 już musieliśmy wrócić bo się wytrzymać nie da...
Iwonka odpocznij trochę - po co do kościoła idziesz jak słabo się czujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie tak łatwo - ja nie spałam pół nocy bo Kuba nie mógł spać, on- bo się bawił. To mi się należy odpoczynek i choćby mu nie wiem co było to ma się dzieckiem zajmować. MI też się przerwa należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację 😉 z resztą - takie jego dokuczanie całkiem miłe jest 😁 synek mamusi z niego i nic nie poradzimy na to;p 😉 Może drugi będzie troszkę bardziej tatusiowy i rozłoży się po równo;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co do mojego porannego zasłabnięcia, to nie wiem skąd się wzieło rano czułam się naprawdę dobrze, nawet nie wchodziłam do środka tylko na dworze zrobiło mi się słabo, to chyba z gorąca (było bardzo duszno)
dziś przeszła u nas burza i teraz jest nawet przyjemnie 😉 więc może chociaż dziś się wyśpię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...