Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu nie zazdroszczę,Ty biedna z nerką a ja z rwą barkową 😞,teraz no-spa przestała działać,znowu boli brzuch i mi niedobrze,mam nadzieję,że to nic poważnego 😞...kurcze aż sie nocy boję a ledwo na oczy patrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aga zboczeńcu jeden... Jak aż od ciebie tyle kilometrów mogło męża plemniki pod moje sikanie przywiac??
hahahaha 🤪
pozwe was o alimenty wy miliony monet zarabiacie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki.
Za nami ciążka noc. Maks się obudził o 3 i do 4 nie spał, cos go bolało. Ja od rana wypleniłam chwasty na ogródku posprzątałam co trzeba, spaliłam rybę dla psa i teraz wietrze dom bo smierdzi ze szok.
Dzisiaj znajoma urodziła i sie dowiedziałam ciekawej rzeczy. Jej synek leżał tak jak Maks czyli back to back pleckami do moich plecków i jak się okazuje to bardzo niebezpieczne i ryzykowne ułożenie 😲 Mi nikt nic nie powiedział tylko ze potrwa dluzej a ja słuchajcie juz z 2cm zatrzymali bo właśnie mały był tak ułożony. Niezły miałam ten mój poród jak sie okazuje, dobrze że zyję bo nie dośc ze stan stan przedrzucawkowy to jeszcze to ułożenie a człowiek rodził w błogiej nieświadomości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, wczoraj wysłałam, jakoś to się u mnie dłużyło strasznie 😁 A teraz kasa sie przyda, mam mega wydatki na psa a co dopiero na wyprawkę, nadal nic nie kupione, chyba jakos w listopadzie zacznę jak zreperuje budżet. Musze psa ubezpieczyć i juz mnie głowa boli od tych poszukiwań, wybór ogromny jest, przerejestrować ją, zachipować i takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mąż właśnie wysłał 🙂 Ja na szczęście mam już prawie wszystko a i tak mnie głowa boli bo jeszcze kilka rzeczy zostało 😮 Boję się tylko, że mogą się przyczepić bo na National Insuranse Number mam inne nazwisko jeszcze panieńskie i boje się, żeby mi wniosku nie cofneli 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, mogą sie przeczepić dlatego zmieniłam po ślubie wszystkie papiery.
Aduś, jak juz mamy psa to zostajemy. Jetem na czarnej liście u rodziny męża bo bardziej dbam o sobie i dziecko niż by chcieli ale mam to tam gdzie światło nie dociera. A czemu jesteś na sucharkach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Kasia, mogą sie przeczepić dlatego zmieniłam po ślubie wszystkie papiery.
Aduś, jak juz mamy psa to zostajemy. Jetem na czarnej liście u rodziny męża bo bardziej dbam o sobie i dziecko niż by chcieli ale mam to tam gdzie światło nie dociera. A czemu jesteś na sucharkach ?


No i dobrze,ie będziesz musiała się martwić 🙂,Ty i dzieci jesteście najważniejsi a rodzina musi to zrozumieć!!!

Na sucharkach,bo wczoraj mnie zgaga męczyła a jak mąz juz spać poszedł to wymiotowałąm,brzuch mi skręcało,bolał jak cholera 😞,chyba czymś sie zatrułam,tylko jedliśmy wczoraj to samo,więc nie wiem.
Nie spałam prawie całą noc,bo co się przekręciłam to zaraz niedobrze...masakra 😞
Do tego mały jakoś źle śpi ostatnio 😞,budzi się z płaczem albo śpi i nagle wstaje i chcez łóżka wyjść 😞...zaczeło się z 3 tyg temu jak ten bunt się zaczął u niego 😞,może to ma związek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Aga same ciężarne w koło 😁 No wiem Beatka mnie już kilka razy się czepiali powiedziałam zawsze co jest grane, że muszę zmienić i było oki tylko boję się, że wysyłka kasy się wydłuży no ale zobaczymy jak coś to będą dzwonić jakim coś nie będzie pasować. Muszę w końcu zmienić te nazwisko na NIN bo mnie już to tłumaczenie za każdym razem wkurza. Biedna Ada tak mi Ciebie żal bo wiem jak to jest jak coś człowieka męczy. Poród to ból który jest wytłumaczalny- cierpimy, żeby zobaczyć nasz Maleństwo, ale tak jak Ty albo ja to, że mnie nerka boli to mi nic nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hihi 🤪
Ty wielorybie, żarłaczu jeden... Hihi samolub 😁 byś sie podzieliła hahaha


jescze 3 zostały milki 🙂 biała 🙂 truskawkowa i mleczna 🤪



joghurtowa najlepsza była:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...