Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie, że mój mąż nie może oglądać sam horrorów?? Zawsze potrzebuje mnie do tego 🙂 Żeby się przytulić, jak się będzie bał albo nie patrzeć i muszę mu mówić, czy już nie ma nic strasznego na ekranie 😉 hahaha wyobraźcie sobie to 😁 Kawał chłopa, a chowa się za plecami żony 🙂
Jaki on wtedy słodki jest 🙂 Jak tak i dzieciaczek 😁
Kasiu, właśnie muszę moje dziecko pobawić w naszą zabawę przed snem - oglądam jak moje dziecko wyprawia harce 🙂 To taki nasz rytuał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A ja widzę, że Wy to nie macie co robić !! DZIECI BAWIĆ !! 😁 Ja miałam seans filmowy z mężem oglądałam horror ,, Zejście,, ale obrzydliwy film bleeee... krew się lała na lewo i prawo hi hi hi 😁


nie długo mąż obejrzy horror "żona zaczyna rodzić" 🤪


A jak facet jest przy porodzie, to już w ogóle horror 😁 Będzie miał koszmary do końca życia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ale się naśmiałam wy naprawdę jesteście stuknięte a mówicie na "taką fajną koleżankę Agi " 😉
Ja oglądałam M jak miłość, zjadłam kolację i normalnie przesadziłam pękam i to naprawdę nie żartuję tak się obżarłam jak nigdy !!!
Kasiu że Ci się jeszcze chce robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"zadna ciekawosc mnie nie zzera bo nie ma jaka skoro to co chce to wiem... a jesli chodzi o plec to juz wczoraj pisalam ze znam a ze nie od ciebie to dla mnie nie istotne wazne ze znam"
Toczyli ważne czy nie ważne że zna tą płeć dzidzi 😁 😁 😁 😁 😁
Ona jest stuknięta i nieźle zakręcona 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Brzuchy...
a ja muszę zadzwonić do lekarza o 8 ... i potwierdzić wizytkę 🙂
Aga nie zniżaj się do jej poziomu ona sama zaprzecza sobie co pisze...
a każda ciąża to błogosławieństwo... i prawie każdy by się chwalił tym na cały świat...
a ja weź olej i się nie przejmuj... a to chyba dobrze ze męża o zdanie pytasz każdej kwestii to znaczy ze liczy się dla ciebie jego zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...