Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja dziś miałam przesraną noc 😞 w dosłownym znaczeniu spędziłam prawie całą noc z biegunką w wc do tego zgaga niesamowicie paliła jak wracałam do pokoju to siadałam na fotelu żeby się zdrzemnąć masakra 😞
Teraz jestem taka pusta że w brzuchu burczy i idę robić śniadanie 🤪
Moja siostra dziś dzwoniła że 3 października mamy chrzest jej córeczki 🙂
A dziś mnie nie będzie bo jedziemy do teściowej bo ma urodziny dziś 🙂
Więc do was zajrzę po m jak miłość tylko nie naskrobcie za dużo... chociaż wam to mówić żebyście nie pisały to wy jak zaklęte 30 stron !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wredne krowy ale się rozpisałyście 😠 😁
Nadrobiłam tylko z dzisiaj takze pewnie coś przeoczyłam,Nina co u lekarza,co z tą cukrzycą?????
Ola a Ty???

Ja po tych okropnych badaniach,tfu ble...paskudna glukoza 😞
Mały w żłobku już lepiej,tylko jeść nie chce i się martwię,bo jak będzie tam do 13.30 to nie widzę tego jak jeśc nie będzie 😞
Ja juz lepiej,tylko wieczorami mnie zgaga męczy paskudna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem!!
Ale jestem zła.... normalnie szok 😠
POszłam do tego lekarza położna mnie zwarzyła i słuchałam serduszka małej 5 minut potem siedze czekan na poczekalni... baba sie przedemnie wepchała to jak wyszła dostała taki opieprz odemnie i innych że niewiem lekarz do mnie aż mówi spokojnie kochanieńka 😁
no zbadał mnie pomacał brzuszek posłuchał przez trabkę... ja ty sie już ciesze ze zobacze moja małą a on do mnie ale usg to pani nie zrobimy bo jest niestety popsute... 😠 a ja w szoku no nic mówie trudno... mówiłam mu o omdleniu a on żę musze do ogólnego i na ktg mnie podłączyć trzeba ale że we mnie 2 serduszka biją to niewiadomo czy wynik bedzie normalny...;/ co za ludziska... potem sie natargałam kalafiora i ryb do domu... i w sumie wiem tylko tyle o małej że serduszko w normie bije a jak jest ułożona i ile waży i mierzy tego niewiem masakra;/ ale dzisiaj zadzwonie to sie umówie na 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tera zto i ja jestem zła jak osa 😠
wziełam Oskara na spacer bez wózka,bo chciałam tam z nim pochodzić i na plac zabaw,zrobiliśmy kółeczko ale zaczął różki pokazywać,nie chciał za rękę iść 😞,potem chciał iśc w drugą stronę i oczywiście krzyk,doszło do tego,ze usiadł na ziemi i w tej fufii tak sie wygiął do tyłu,ze by głowę rozwalił o chodnik,gdybym go nie trzymała 😠...wzięłam go pod pachę i do domu,w domu dalszy cyrk....kurcze a już był spokój i znowu to samo,ja nie wiem czy to przez żłobek,bo ma za dużo wrażeń teraz,do tego ten bunt...ale dpo cholery ja nie mam sił się z nim szarpać na ulicy,dojdzie do tego,ze tylko w wózku będzie jeździł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ola najgorsze jest to,ze znam swoje dziecko i wiem na co go stać,wiem,ze nie usiedzi w miejscu,wszędzie go pełno,ale ZAWSZE słuchał,był urwis i psocił ale NIGDY nie zachowywał się w ten sposób 🤪...zawsze bez problemu do wózka wsiadał,ubierał się,przewijałam go...a teraz jak przewijam to się wyrywa,jak ubieram mu kurtkę to jakby go parzyła,do wózka jak mam go wsadzic to jestem cała mokra i zdenerwowana 🤪

Ale ma takie chwilówki,jak nie ma napadów to jak mu powiem np.przynieś mamie pilota albo choć posprzątamy zabawki to zaraz to robi a za chwilę potrafi BEZ POWODU wpaść w furię 🤪

To jest tak jakby 2 osoby w nim siedziały albo jakby mi ktoś w nocy dziecko podmienił 🤪...nie ma w tym przesady,bo co innego gdyby był nieznośny i w ogóle tak się zachowywał od małego ale on wie czego nie może,że np.nie wolno rzucać,trzeba chodzic za rękę...tylko nagle się buntuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe... Aduś wykonczysz się... naprawde... a ten syropek na uspokojenie?? 🙂 nie działa... kurcze mnie to czeka jeszcze.... eh... a moze powinnaś z nim do lekarza żeby wam doradził coś... niewiem... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Widzę, że dużo się od rana nie działo więc nie miałam za dużo do nadrobienia. Ja, tak jak Sylwia chodzę prywatnie do lekarza- wizyta trrwa około pół godziny więc usg i badanie ginekologiczne mam na każdej wizycie. Szkoda Oluś, że się dzisiaj wszystkiego nie dowiedziałaś, tym bardziej jak się człowiek nastawi to później może być rozczarowany. Zapisz się na to USG 3 D jak pisałaś i będziesz usatysfakcjonowana 🙂 No i daj znać na kiedy się zapisałaś 🙂 A na tą chwilę ważne, że serduszko bije i jest ok 😉
Aduś, Ty to za dużo w tej ciąży musisz przechodzić 😞 Mam nadzieję, że zgodnie z powiedzniem- po burzy przyjdzie słońce i będzie ok!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny!

Mam do sprzedania ubranka i nie tylko większość może być i dla chłopca i dla dziewczynki 🙂

jeśli ktoś coś wybierze dzisiaj to -30% 😉

przy całości -35% 🙂

nie wliczając leżaczka bujaczka!

serdecznie zapraszam bo warto 🙂 większość ubranek jest oryginalna 🙂

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

moje gg to 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foka przytyła 13 kilo hahaha 🤪 To do końca ciąży 30 będzie 😉
Ale miałaś pecha z tym usg.... Ola poczytaj o tym, czy Ci się opłaca iść teraz na 3D. Chodzi mi o to,że dziecko jest już spore i czy będziesz je widziała całe na ekranie. Jak ja teraz miałam usg, to widziałam dziecko w częściach, najpierw głowa, potem tułów itd. A nie tak jak wcześniej, że jest całe elegancko na całym ekranie 🙂
Mi jakiś lekarz mówił, nie pamiętam który że w którymś tam tygodniu( ale to pewnie pod koniec) nie opłaca się robić 3D, bo dziecko jest za duże i ma mało miejsca i jest to strata kasy.
Marta, Sylwia, chodzicie prywatnie, a jak jest z badaniami?? Też za nie płacicie, czy jakoś Wam się udaje na nfz?? ja też chodzę prywatnie i za wszystkie badania płacę... 😠

Pisałam do Was wcześniej, piszę sobie, piszę a tu nagle komp zgasł - wyłączyli na godzinę prąd 😞 i moje starania na nic 😜 Także z tej nudy wzięłam się za mycie okien, czego wprost nie znoszę i potem to już się zaczęło ... 🙂 Cały pokój ogarnęłam i łazienkę... którą czyściłam wczoraj, ale co tam 😜 Jak przyjemnie pachnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za badania ja przynajmniej muszę płacić dodatkowo płacić ale nie wiem jak Sylwia. Teraz to morfologia i mocz niedużo kosztują. Na razie najdroższe badania to były na początku na Toksoplazmozę i takie tam. Miała już 2 skierowania n morfologię i mocz, a ostatnie miałam robione w szpitalu więc nie płaciłam. Teraz jeszcze jakieś badanie na HSG czy coś w tym stylu i to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raz musiałam zrobić dużo badań, to za jednym razem musiałam dać 50 zł... A teraz tylko morfologia, to 8 zł, także nie jest dużo 😁 U mnie jeszcze dochodzi konflikt serologiczny i dodatkowe badania.
Ja na 5 minut przed wyłączeniem prądu skończyłam prać - co za szczęście 😁
W końcu się ruszyło na tym forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...