Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
ja już wolę mieć na wszelki wypadek 😞,bo mąz jakby mi miał dowieźć albo dokupić coś to ciężko to widzę 😞

Jeju nie pamiętam kiedy się tak źle czułam

Aduś, postaraj się nie myslec w ten sposób bo złe myślenie sprowadza złe zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś , torbę pakujesz a ja nadal , zero kupionych rzeczy 🤪 Nie mam nic, łącznie z torbą. Trzeba będzie w końcu jaką wanienkę czy kołyskę kupić cokolwiek.


ja nie mam tylko wózka i pieluszek a tak to wszystko uszykowane-kołyska wyprana nawet i czeka,rożki i ciuszki,ręczniki,pieluszki-wszystko wyprane i wyprasowane w szafie czeka.nawet swój stanik do karmienia znalazłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Beata ty miałaś z Maksem krótką szyjkę???

Tak, od 28 tygodnia.


i musiałaś leżeć czy coś??? jak to było u Ciebie???
jeśli mogę zapytać oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Beata ty miałaś z Maksem krótką szyjkę???

Tak, od 28 tygodnia.


i musiałaś leżeć czy coś??? jak to było u Ciebie???
jeśli mogę zapytać oczywiście

w szpitalu po zbadaniu powiedzieli że musze koniecznie po powrocie do Szkocji byc pod kontrola gina i że mam byc zbadana. Po powrocie położna powiedziała ze oni tutaj badań ginekologicznych nie wykonują tak ze az do końca ciąży nie widziałam jak sprawa wygląda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźli idioci 😠,Ty to dopiero się martwiłaś,bo nie wiedziałaś co sie dzieje 😞
J aczekam z niecierpliwością na piątek..no i wkońcu mojego skarba zobaczę 😁,ciekawe ile waży...pewnie duzo już nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
jezu czuje sie gruba jak słoń.... omg normlnie ociężała jak niewiem... 😞


Ola ja tez się czuję jak słonica 😁 🤪...ciężka,nieporadna 😞,ciężko spać a jak śpię w nocy na plecach i wstanę do kibelka to się wyprostować nie mogę...też tak macie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorsze własnie to ze nie wiedziałam czy moge sobie pozwolić na spacer do lasu czy do ubikacji, wiesz o co chodzi. Oczywiście mój małżonek miał to w poważaniu i wszędzie mnie poganiał a ja jeszcze z tą miednica to chodziłam jak kaczka , bóle ze hej i weź se biegnij 😠 Teraz jest dobrze bo czuje sie dość lekko ale tez wole nie biegać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się boję małego podnosić czy sprzątać,szczególnie,ze wczoraj sprzątałam trochę(bo kto inny to zrobi 😞) a wieczorem miałąm skurcze i to dość mocne 😞

Ola co z 1,5 kg? do mnie prosze "dużymi " literami bo jestem niekumata dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
No ja też tak mam Ada 🙂 Czasem mnie mąż na bok przekręca hehe bo jak za długo w jednej pozycji leże i zesztywnieje to nie moge się ruszyć hehe


ha ha ja mam to samo,jak leżę na plecach i czytam a mły mi uciska na nerw to mi przechodzi przez pośladek i sie podnieść nie mogę...boziu jak stara baba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
wogole mała czuje na pecherzu cały czas mogła bym zamieszkac w kibelku.. a w nocy na plecach nic nie moge a na boku niie umiem...


a ja właśnie odwrotnie, bym spała na plecach ale to też nie zdrowe dla dziecka podobno, a na boku jak śpie to musze dosyć czesto zmnieniac bok mi mi po pierwsze mały skopie nieźle bok a po drugie dretwieje mi biodro i boli 🤢 Mi też praktycznie non sto maluch na pęcherzu siedzi no ale jest ułożony główką w dół i to chyba przez to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak samo jak Ola mogę zamieszkać w toalecie. Wczoraj byłam w wc przed wyjściem do sklepu, potem ubrałam buty... Wychodzę z domu i już czuję taki ucisk, jakbym miała pełny pęcherz 🤪 i tak co chwila do toalety. Zapomniałam się pochwalić, że mam już 5 kg na plusie 😉 Chociaż to ciężko stwierdzić. Jak rano się ważę to mam 4 kg na plusie, a wieczorem 5 kg 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...