Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MUSZE ODPOCZĄĆ 😁
zrobiłam kurze,pozamiatałam,jeszcze tylko umyję naczynia i podłoge i te śmieci cholerne 😠
słabo się coś czuję...kurcze od tygodnia ciągle mi słabo i do niczego jestem 🤨,maruda ze mnie okropna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie w pokoju posprzątałam , umyłóam 2 okna jeszce 7 i 2 balkonowe 😁 ale rozłoże to na dni bo masakra 😁 teraz bede miała 2 pokoje do ogarniania po mężu i małej hahaha wczoraj przebrałam ubranka boże ile ja tego dziewczyny mam od jutra jak szafa przyjdzie zaczynam pranie 😁 teraz jeszcze odkurze zmuję podłogi i w kuchni zmyje naczynia zrobie obiad i niewiem co jeszcze chyba sie za łazienki 2 zabiore.. mamy taki wielki dom niewiem po co... chociaż dobrze z jednej strony bo ja sama mam 2 pokoiki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninuś- tu masz link odnośnie tego łóżeczka ze szufladą Klupś- akurat dla przykładu znalazłam takie samo jak ja mam z Żyrafką ale możesz poszukać z Miśkiem bo to tej samej serii. Pisałaś, że cenowo u Ciebie jest w granicach 450 zł- znalazłam łóżeczko z szufladą za prawie połowę mniej także możesz luknąć i zobaczyć czy odpowiadap- http://allegro.pl/klups-lozeczko-safari-z-i1252301375.html, prawie tyle samo dałam w sklepie bez szuflady, choć ja akurat nie chciałam z szufladą. Pozdrawiam 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za linki 😁
Jaka oszczędność na tym łóżeczku 🙂 Także na pewno nie kupię w sklepie 😁
Podobają mi się te łóżeczka z tymi motywami zwierzęcymi 😁 Podobają mi się ciemne łóżeczka, a meble mam jasne i nie wiem jak to będzie razem współgrać 😁 Muszę z mężem wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze dzieci będą miały Żyrafki na łóżeczkach 😁
Kasia, ja lubię takie rzeczy z bajerami, takie gołe łóżeczka mi się nie podobają. Chociaż tylko jedno mi się podobało. Kiedyś, dawno, dawno temu...( za górami, za lasami hhahaha ) wysłałaś kiedyś linka, chyba ebay z takim zwykłym, prostym łóżeczkiem i wiem, że ono mi się bardzo spodobało 😁
U mnie już kaloryfery są dosyć ciepłe i jest ogromna różnica jak się wchodzi z dworu do domu 😁 w zimę to ja mam saunę, bo tak mocno grzeją 😁 Mam centralne ogrzewanie bez liczników, także mogę grzać ile chcę i otwierać okno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak Nina pamiętam to łóżeczko ale na ebay-u było kilka cen za to łóżeczko i już tych najtańszych nie ma są tylko takie po 150 funtów za to za dużo. Chociaż kto wie mam jeszcze miesiąc na kupienie łóżeczka i wtedy będę robić pewnie wyliczankę 😁 Mi tez takie najzwyklejsze się nie podobają ale takie są najtańsze niestety. Teraz jeszcze podoba mi się łóżeczko z kolorowym Kubusiem Puchatkiem który trzyma kwiatki w łapkach na bokach łóżeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na tym profilu piszą, że to jest Łóżeczko Bajka ale nic więcej. Aga to strasznie drogo bo ci ludzie chcą za nie 85 funtów czyli wychodzi nie całe 400 zł ale wiadomo oni sprowadzają je z Polski a więc kosztem dodatkowymi jest transport z Polski na teren Anglii. A na terenie Polski, że kosztuje 400 zł to przegięcie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
https://www.centrumhandlowerobi.pl/lozeczko_bajka_60_120_cm__dla_twojego_maluszka,228,908.html

Tutaj macie inny wzór za 210 zł 🙂


o to łóżeczko napweno widziałam bo to jest sklep znajomych hehe 🙂 może i tam widzialłam inne wzory kurcze juz nie pamietam a oni maja tak duze to centrum że nie maja wszystkiego w sklepie internetowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...