Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aha no i wkładki laktacyjne spakowałam
rzeczy dla mnie na wyjscie i dla Alanka przywieze mąż,ale mam dla małego już uszykowane-body,pajacyk,ciepły sweterek i spodenki,bawełniana czapeczka i druga gruba,kombinezon,kocyk,fotelik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Każda ta lista jest bardzo podobna do siebie także na pewno nic nie zapomnimy 😁 Poza tym nie ma problemu żeby mąż dowiózł albo dokupił 🙂 Ja już odkurzyłam mieszkanie, wyszłam z psem a teraz siedzę sobie i mi się nudzi 🙃 Nerka nie boli to mnie już energia znów rozpiera 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, nie musisz brac kubków i sztuców bo masz 3 posiłki dziennie do wybory łacznie z talerzami, sztućcami i kubkami. Tutaj naprawdę nie trzeba nic szczególnego mieć ze sobą bo stać i ich zeby zadbac o rodząca i dziecko 😉
Ada, włoski śliczne szczególnie z grzywką byłoby ładnie.
Jesli chodzi o poród to w UK każą czekać najdłużej jak się da bo jak masz mniej jak 5 cm to odsyłają do domu. Ja czekałam do prawie 9 cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Kasia, dostałaś pieniądze ? Właśnie wybierałam pieniądze na psa i widze ze juz wpłacili 🤪 Bardzo szybko tym razem.


Beata kupiłaś już coś dla małej?

Nie ☺️ Piotrek kupił fotelik samochodowy a ja tylko kupon na pieluszki zrealizowałam. Teraz zacznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Kasia, dostałaś pieniądze ? Właśnie wybierałam pieniądze na psa i widze ze juz wpłacili 🤪 Bardzo szybko tym razem.


Niestety jeszcze nie ale wiesz to pierwsze dziecko to sama mówiłaś Beatka, że to potrwa. Tobie kasa się przyda bo mówiłaś, że za nią miałaś Małej rzeczy pokupować ja tą kasę będę miała na czystko bo już mam wszystko 🙂 Chyba kupię za nią leżaczek dla małej i nową szafę do sypialni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Kasia, dostałaś pieniądze ? Właśnie wybierałam pieniądze na psa i widze ze juz wpłacili 🤪 Bardzo szybko tym razem.


Beata kupiłaś już coś dla małej?

Nie ☺️ Piotrek kupił fotelik samochodowy a ja tylko kupon na pieluszki zrealizowałam. Teraz zacznę.



Nie szkoda ci pakować kase w psa? wiem że kochasz zwierzęta ale w miejsce zakupów dla pieska może być miejsce na zakupy dla maleńkiej. pies jak to pies,szczepienia itp ale to dziecko będzie się do Ciebie tuliło i mówiło mamo,dla tego ja bym więcej czasu wykorzystywała na bieganie za prezentami dla małej.

A Tobie w kosmetyki i inne pierdy ??? Pies sobie sam żarcia nie kupi i przed chorobami sie nie ochroni, nie szkoda mi żadnego grosza bo nie należę do osób które zaniedbują tych kogo biora pod opiekę a jak tego nie rozumiesz to trudno, dziecko gołe nie będzie a mój syn na zaniedbanego nie wygląda więc sorry ale podniosłas mi cisnienie teraz .
A i notabene, to pies obroni rodzinę jak co sie stanie ale kto by o tym pamietał przeciez to tylko kupa mięcha i futra.
Jak będziesz posiadaczka zwierząt Aga to pogadamy.
Spadam bo nie chce sie juz stresować.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Hejka mamuśki 🙂 Witam nową koleżankę i od razu składam życzenia urodzinowe- Wszystkiego Najlepszego!!! U nas w szpitalu wymagają dla dziecka tylko chusteczek nawilżających + ewentualnie smoczek, resztę zapewnia szpital, natomiast kobitki muszą mieć wszystko o czym pisała Aga, tyle, że mówili w szkoel rodzenia o 3 koszulach, podpaski i wkładki zapewnia szpital. Tą torbę, o której dziewczyny mówicie też muszę przygotować ale chyba nie musi być w moim przypadku duża bo dla małej tylko chusteczki biorę więc rzeczy dla siebie muszę spakować. Ubranie dla męża do porodu kosztuje u nas 6,50 zł ale reszty nie wydają więc jak masz 50 zł to już dupa- tyle trzeba zapłacić 🥴 Także my sobie kupimy wcześniej w sklepie przyszpitalnym żeby juz ze strojem jechać so szpitala. A i mówiła położna, że od momentu odejścia wód do przyjazdu do szpitala nie powinno minąć dłużej niż 2 godziny, a jak jest u Was??? 🙂

P.S. Aga pytała o wagę dziecka- moja mała ważyła w 27 tygodniu 1227 kg więc teraz myślę, że jakieś 300 gram jej przybyło. Do lekarza idę dopiero 20 października więc wtedy podam aktualną wagę 🙂 😉


Dziękuję za życzenia 🙂
też mam wizytę na 20 października mam nadzieję że mała trochę nadrobi wagowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga mój robi tak samo jak ostatnio napisał do matki litanie żeby ją opierdolić to mnie ani słowem nie obronił tylko siebie 🤨 A na mnie też gadała i Mariusz wiedział o tym doskonale i nie zwrócił jej uwagi nawet słowem. A później One właśnie jeżdżą po Nas bo widzą, że nawet mąż Nas nie broni a więc mogą gadać co im się podoba 😠 Poza tym myślą, że to prawda co gadają na nas bo nikt nie próbuje nas wytłumaczyć 😠 Ja też swojemu powiedziałam kilka słów na ten temat, że mnie nie broni !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...