Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wy chyba jestescie nie powzne!! CC chcecie???????????????? jeszcze placic im za to?????????????
oszalalyscie naprawde..... 😞 to jest najgorsze co moze byc.. jeszcze jak jestes przytomna.. KOSZMAR!! zobaczcie moj opis porodu... masakra...

jestem ponad 2 miesiace po porodzie a ja na kazda zmiane pogody, po kazdym wiekszym obciazeniu, zmeczeniu czuje w srodku bol w szyciu... 😮
jedynie co.. to jestem wdzieczna bogu ze mialam z najlepsza lekarka od cc i ogolnie gin. ordynatorka... fakt ze dlugo sie meczylam ale blizny nie mam wcale. jak bym sie udrapla.
nie wiem czy ktos tu u was jest z wlkp??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj wslopczuje... 😞 laska co rodzila za mna .. tak przerazliwie krzyczala jak za przeproszeniem zarzynana swinia...przy kazdym skorczu... i jak brali wczesniej niz mnie, i polozne na nia sie darly zeby nie parla...pytalam potem co jej bylo to ze dziecko posladkowo ulozone a ona parla a nie powinna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
No ja też się niesamowicie boję porodu 😮 a się dowiedziałam że tu cc za opłatą kosztuje 12 tyś 🥴 więc na dzień dzisiejszy mnie nie stać na zrobienie dziury w brzuchu 🤢


kochane tak sobie czytam i nie wierze za 12 tys to mozna rodzic w prywatnej klinice i miec wszystko dla siebie nawet lekarza i polozna non stop ja tez myslalam o cesarce bo balam sie porodu ale moj minol migiem zaledwie 3 godz a 2 faza z partymi bolami doslownie chwilke 3 parte i maly juz byl i wlasciwie nie wiem co to porod-- nie ma co panikowac organizm sam wie co najlepsze a jezeli sa wkazania do cesarki to sie za nia nie placi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
oj wslopczuje... 😞 laska co rodzila za mna .. tak przerazliwie krzyczala jak za przeproszeniem zarzynana swinia...przy kazdym skorczu... i jak brali wczesniej niz mnie, i polozne na nia sie darly zeby nie parla...pytalam potem co jej bylo to ze dziecko posladkowo ulozone a ona parla a nie powinna.


co za kretyni to na usg i przy badaniu nie widzieli ze to posladkowe ulozenie - oddala bym ich do sądu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
anycool napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
No ja też się niesamowicie boję porodu 😮 a się dowiedziałam że tu cc za opłatą kosztuje 12 tyś 🥴 więc na dzień dzisiejszy mnie nie stać na zrobienie dziury w brzuchu 🤢


kochane tak sobie czytam i nie wierze za 12 tys to mozna rodzic w prywatnej klinice i miec wszystko dla siebie nawet lekarza i polozna non stop ja tez myslalam o cesarce bo balam sie porodu ale moj minol migiem zaledwie 3 godz a 2 faza z partymi bolami 12 minut i wlasciwie nie wiem co to porod-- nie ma co panikowac organizm sam wie co najlepsze a jezeli sa wkazania do cesarki to sie za nia nie placi


ja bym bardzo chciała sn...


kochana pozytywne myslenie i sluchanie wlasnego ciala ale co ja ci tu moraly prawie ty masz ju jedna dzidzie wiec wiesz 😁
glowa do gory juz jestes na finiszu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no lekarze musze Ci powiedziec czesto to robia.. moja myslala ze bedzie miala 3700 syna a urodzila 4200 😮 no i tez cc bo nie mogl przejsc 😮
Ale moim zdaniem powinni sami spra jeszcze szybko USG.. maja czas na pierdoly a na takie wazne rzeczy tez powinni miec.
MOJ lekarz powiedzial ze bedzie ok3500 a debil w szpitalu gdy mialam skorcze silne przepowiadajace i odeslal mnie do domu stwierdzajac ze niepotrzebnie zajme im miejsce to powiedzial ze maly w zyciu tyle nie ebdzie mial ..ze gora 2800... a kuzwa 3 dni potem 3400 sie urodizl prawie..zawsze do wagi z USG trzeba troche dodac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aach oni sa po 1 pieniadzach....
chociaz ja tan na "obsuge" lekarzy i poloznych dla mnie narzekac nie moge bardzo mi pomagaly... i w sumie cala ciazke tez mialam dobrze prowadzona... ale te P***y z noworodkow... 😠 😠 😠 😠 glupie pipy pozabijalabym... ja nie karmilam, bo on nie umial i nie mialam duzo pokarmu maly w szpitalu juz pil100ml... i co 2 h wolal... a te pizdy nie chcialy mi dawac mleka, to chowalam pod poduszka zeby bylo cieple albo ogrzewalam kiedy on spal a przynosily i potem wolal... to mnie zjebaly ze nie moge tak ze musze go budzic 😠 prosilam sie po nocach zeby przyniosly bo po cc nie moglam wstanie tak daleko dojsc, a raz jak mi dala to myslalm ze ta butelka przez leb jej walne.. dala mi 10ml... 😠 😠 😠 2 lyczki ...ehh to potem mama przynosila mi wielka flache mleka i robilam mu swoje no i od nich bralam tak jak dawaly.
No i kapiel... dla mnie koszmar.. minuta i po zawodach 😮

ehh wszytsko rpzed wami:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
no lekarze musze Ci powiedziec czesto to robia.. moja myslala ze bedzie miala 3700 syna a urodzila 4200 😮 no i tez cc bo nie mogl przejsc 😮
Ale moim zdaniem powinni sami spra jeszcze szybko USG.. maja czas na pierdoly a na takie wazne rzeczy tez powinni miec.
MOJ lekarz powiedzial ze bedzie ok3500 a debil w szpitalu gdy mialam skorcze silne przepowiadajace i odeslal mnie do domu stwierdzajac ze niepotrzebnie zajme im miejsce to powiedzial ze maly w zyciu tyle nie ebdzie mial ..ze gora 2800... a kuzwa 3 dni potem 3400 sie urodizl prawie..zawsze do wagi z USG trzeba troche dodac 😉


ja mojego obecnego lekarza się spytałam czy nie będe mogła rodzić normalnie a on żemogła bym bo to drugie dziecko,ale nie moge bo mam za wąską miednice a nie chcemy przecież aby dziecku czy pani stała się krzywda... To jest lekarz jak należy!


oo tak... 😉

Jak ktoras jest z WLKP... z okolic LESZNA to polecam dr FRYKOWSKIEGO... zajebisty koles 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już jestem 🙂 Byłam u nas na wsi w sklepie dla dzieci i kupilam maluszkowi wanienke, przewijak, wkład do pościeli i narazie jedno okrycie kąpielowe 🙂 a po weekendzie jade dokupić reszte wyprawki mojej i małego i będę szczęśliwa 🤪
uciekam teraz kluski ziemniaczane robić na obiadek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Ja też już jestem 🙂 Byłam u nas na wsi w sklepie dla dzieci i kupilam maluszkowi wanienke, przewijak, wkład do pościeli i narazie jedno okrycie kąpielowe 🙂 a po weekendzie jade dokupić reszte wyprawki mojej i małego i będę szczęśliwa 🤪
uciekam teraz kluski ziemniaczane robić na obiadek 😜


Sylwia przypomniałas mi wkład do wanienki musze ze sklepu odebrac bo zamawiałam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam syf w pokoju goscinnym 😁 😁 hahahaha mąż szafke skrecał wczoraj ale złamalismy śrubokret i musimy dzisiaj dokonczyć 😁 hahahaha 🤪 i wszystko lezy rozpier 😁 😁 ale jaja 😁 dzisiaj bede prasowac jak ją złozymy w koncu hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
By mleko ściągać jak się zrobi zapalenie... wiem że takie krowy jak wy to mają dojary przez cały rok załączone ale ja nie 😎 🤪


hhahahaha szalona 😁 ja zdjęłam obrączkę bo już prawie mi utknęła na palcu by mi rozciąć musieli 😮 ale dałam rade oliwką ją zdjąc 😁 oliwką mojej dzidzi 😁 jaa hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
By mleko ściągać jak się zrobi zapalenie... wiem że takie krowy jak wy to mają dojary przez cały rok załączone ale ja nie 😎 🤪


hhahahaha szalona 😁 ja zdjęłam obrączkę bo już prawie mi utknęła na palcu by mi rozciąć musieli 😮 ale dałam rade oliwką ją zdjąc 😁 oliwką mojej dzidzi 😁 jaa hahahaha


ja już nie nosze obrączki bo palce mi puchły 🤨 jestem panną 🤪



a mi głupio bez niej na paluchu jaaa;D hihihi nic minie sie nie chce ... ale obiadek musze robic 😁ale moja daje czadu.... w brzuchu dupe pcha w dół i łbem mi wali o pecherz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...