Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

SylwiaC napisał(a):
ja też jeszcze sobie taka sesje zrobie 😎
ja z toba tesciowymi??? hmmm. jak Twoja córka będzie też takim zboczuchem to ja sobie tego nie wyobrażam hehehhe 🙃


pfff moja córeczka bedzie słodka grzeczna i kochana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie 🙂
Ja znów niewyspana przez nocną zgagę 😠 😮 🙃 Wy już rodzić chcecie ? Laski jeszcze listopad się nie zaczął. Poczekajcie jeszcze trochę. Na dzień dzisiejszy to były by wcześniaki a przecież do grudnia dużo nie zostało. Lepiej nogi zaciskać porządnie i donosić dzieciaczki. Mi się nie spieszy. Pomimo, że mam już skurcze przepowiadające to i tak chce urodzić po Nowym Roku 😁 Ja dzisiaj idę do lekarza po kolejną receptę na żelazo. Już mi się skończyło wczoraj a brałam je 20 dni ! Boziu jak czas leci 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już wróciłam 🙂 Żelazo już mam 🙂 Dwie dziennie mam brać już teraz 🙂 Mąż w sklepie niech on dźwiga teraz reklamówki. Dzisiaj jestem jakaś słaba. Może wybiorę się do centrum po kurtkę bo u mnie zimno i wieje a na mnie płaszcze już jak z młodszej siostry dawno się nie dopinam 🙃 A pogoda u mnie jest tak brzydka, że się żyć nie chce 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja też już wróciłam 🙂 Żelazo już mam 🙂 Dwie dziennie mam brać już teraz 🙂 Mąż w sklepie niech on dźwiga teraz reklamówki. Dzisiaj jestem jakaś słaba. Może wybiorę się do centrum po kurtkę bo u mnie zimno i wieje a na mnie płaszcze już jak z młodszej siostry dawno się nie dopinam 🙃 A pogoda u mnie jest tak brzydka, że się żyć nie chce 😮 🙃


Kasiu, a z mężem lepiej??
U nas pogoda jest piękna, ale chyba ciśnienie nie takie, bo tylko bym spała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
TO tak gorylice - Ada jeszcze nie urodziła wciąż nie ma ładowarki od laptopa ale może jutro pozyczy 🙂 dziś była u lekarza ale zrobił sobie wolne i inny ją badał ale ani ktg ani nic i a na usg jej się spytał czy to są bliźniaki. poza tym ma zapalenie pęcherza i anemie. i tęskni za nami... No a najbardziej za mną 🤪 🤪 pozdrawia nas 🙂


Też ją pozdrów od nas 😁
Bardzo był śmieszny z tymi bliźniakami 😜 A ja wiem, że kłamiesz i na pewno za Tobą najbardziej nie tęskni 😜 pffff
Foka już się chyba do sesji przymierza... 😉 Robi serię brzuszków, żeby szczuplej wyglądać hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z mężem tak samo 🤔 Muszę z nim gadać bo wiadomo razem mieszkamy i prowadzimy wspólne życie, ale jego wady nadal mnie strasznie drażnią ! Dzisiaj rano jak przyszedł z pracy to znów mu na spokojnie nagadałam co myślę i co mnie boli, ale wiecie jak grochem o ścianę 🤨 Niby teraz jest miły i się podlizuje ale jutro już mu minie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Z mężem tak samo 🤔 Muszę z nim gadać bo wiadomo razem mieszkamy i prowadzimy wspólne życie, ale jego wady nadal mnie strasznie drażnią ! Dzisiaj rano jak przyszedł z pracy to znów mu na spokojnie nagadałam co myślę i co mnie boli, ale wiecie jak grochem o ścianę 🤨 Niby teraz jest miły i się podlizuje ale jutro już mu minie 😮


A u mnie ta sama gadka, po co kupować rzeczy ( moja lista jest jeszcze bardzo długa) jak dziecka nie ma na świecie 😞
Aż mnie trzęsie z nerwów po takiej rozmowie. Najgorsze, że nie mamy kasy na rachunki w listopadzie, a co tu mówić o kupowaniu rzeczy z listy 😞 Nie ma to jak martwić się o pieniądze kurwa mać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...