Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ninka najgorsze co może być to jest brak kasy. Martwienie się o opłaty za co się kupi jedzenie a tu jeszcze wyprawka nie dokończona 🤨 Mój też myśli tak jak Twój mąż 😮 Ciągle powtarza, że dziecka jeszcze nie ma a ja już panikuje z tym kupowaniem 🤔 😮 A kiedy mam robić wyprawkę po urodzeniu ? Sama nazwa WYPRAWKA wskazuje o tym, że robi się ją przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie sobie myślę, że nie będę wariować i kiedy będzie chciało wyjść to wyjdzie, nawet jakby miał być to Sylwester 😜 haha. Trudno 😉
To Aga jesteśmy we dwie. Liczę, że rodzice mi pożyczą, ale jak sami nie będą mieć to dupa... Zęby w ścianę 😞 Mój niby ma mieć tą pracę, ale wypłata dopiero w grudniu by była. A jak jej nie dostanie to nawet nie chcę myśleć co to będzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gaduły 🤪
Ale naskrobalyście , nawet nie chce mi sie czytać tego wszystkiego 😉
Wróciłam własnie od ginekologa 🙂 Ważę 68,200 😞 😞 😞, w brzuszku mam 99 cm.,przez trzy tygodnie 5cm.urósł mi brzuch 🙂 Wyniki badań w porzadku, Moja szyja stoi w miejscu , jest krótka ale nie ma tragedii, mam jednak skurcze - tak jak myślałam. Zakaz sexu do końca listopada 😠 😠 😠.No i gin powiedział że na początku grudnia mogę rodzić 🙂 🤪
Plecy mi odpadają od prasowania,trochę pomogła mi córcia 🤪. 🤪No i to na tyle, sprawozdanie zdane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ninka najgorsze co może być to jest brak kasy. Martwienie się o opłaty za co się kupi jedzenie a tu jeszcze wyprawka nie dokończona 🤨 Mój też myśli tak jak Twój mąż 😮 Ciągle powtarza, że dziecka jeszcze nie ma a ja już panikuje z tym kupowaniem 🤔 😮 A kiedy mam robić wyprawkę po urodzeniu ? Sama nazwa WYPRAWKA wskazuje o tym, że robi się ją przed porodem.


Ja się go pytam: ok, a powiedzmy, że teraz rodzę i nie mam ani jednej rzeczy kupionej, bo się NIE KUPUJE, trafiam na porodówkę i co robisz w tej sytuacji?? Biegasz z wywieszonym jęzorem po hurtowniach i nie wiesz, co masz kupić? Bo przecież facet nie pomyśli, że trzeba kupić kobiecie wkładki laktacyjne czy podpaski... I jaka była odpowiedź: ty się nie martw, ja mam swoje sposoby.
Czyli nie umiał mi odpowiedzieć na pytanie i jeszcze twierdził, że to ze mną coś nie tak jest...
I jeszcze mówię: w takiej sytaucji teraz jesteśmy, że nie mamy kasy i za co byś kupił??
- Mam swoje sposoby... i koniec gadki.
Ja nie wiem... ma 9-letniego syna, to chyba powinien wiedzieć jak to wygląda 😮 😮
Przecież ja zapaści dostanę jak nie będę miała kupionych tych rzeczy z listy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Weszłam się tylko przywitać i lecę do sklepu kupić może kozaczki w końcu 😉 Jeśli chodzi o @ to ostatnią miałam 11 marca, jutro tj. w sobotę ponoć zaczynam 33 tydzień 🙂 A Wam ciągle tylko sex w głowie 😁 Ja bym chciała urodzić do 40 tygodnia- ważne żeby nie przenosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niezbyt przyjemny temat poruszyłyście. Niestety brak kasy to chyba problem 80 % ludzi - niestety. A tu jeszcze kolosalne wydatki związane z dzieckiem. Ja tez nie cierpię dostatek, ale my mamy dwie pensje i nie moge bardzo narzekać bo na rachunki i jedzenie starcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oprócz @ powinnyście jeszcze podać długość cyklu.
Zresztą nie wiem czy to ma sens, bo to różnie z tym bywa i dzień zapłodnienia też jest różny. Ja do tej pory nie wiem w którym dniu było poczęcie 😉
Wy jeszcze macie starsze dzieci, to ciągłe wydatki są.
Najgorzej jest mieć kredyty tak jak my 😞
Już kiedyś pisałam, że ma syna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina taki cwany ten Twój mąż a jak postawiłaś go przed konkretnymi pytaniami to nie wiedział co powiedzieć, bo odpowiedź: Mam swoje sposoby to jak nie odpowiedź. Mój chociaż nie gadaj ja już coś kupię na szczęście. Ale o jakieś grubsze rzeczy no to muszę z nim też ustalać a wtedy jest już gadanie za co tego wszystkiego tyle 😮 A tak na prawdę gówno wiedzą co jest potrzebne na wyprawkę a tym bardziej mój bo to jego pierwsze. Mi się wydaje, że mojego to wszystko przerosło i nie zdawał sobie sprawy, że rzeczywiście dziecka jeszcze nie ma na świecie a tu już trzeba tyle rzeczy kupić.
Co do kasy to ja też nie mogę narzekać na jej brak. Starczy jej spokojnie od wypłaty do wypłaty. Ale wiadomo wyprawka to dodatkowy koszt i to nie mały 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rety trudny temat poruszylyscie...kasa, chyba nikt nie ma jej pod dostatkiem w tych czasach, kiedys ludzie mieli mniej kasy ale żyło im się lepiej a teraz... cóż wydatki są straszne, nam starcza ale wiadomo potrzeba by było wiecej kasy to byśmy remont przyspieszyli a tak robimy powoli ale ważne, że ciągle coś 🙂
ja chyba uciekam do kuzynki się przejechać pewnie wpadnę jutro
Aga śliczne te Twoje dziewczynki hihi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój się zdziwił ile to wszystko kosztuje, bo ma porównanie ile to wszystko kosztowało 9 lat temu i jest w szoku 😉
Jak się kłócimy to tylko o tą wyprawkę i już mi bokiem ten temat wychodzi. Ale tak ogólnie to dawno między nami nie było tak dobrze 🙂 Świetnie się dogadujemy i nie kłócimy się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do kredytów to mieliśmy ich trochę ale z uwagi na kredyt hipoteczny musieliśmy je spłacić więc tata wziął na siebie pożyczkę. My mamy konto czyste ale spłacić długi trzeba...Kto teraz żyje bez kredytów? Nina- pamiętam jak pisałaś o synu męża I kto tu jest pilny 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja znowu mam trzaski, że Tobie brzuch maleje 😮 😮 I tylko jak widzę TWOJE zdjęcia, to mi się wydaje, że brzuch Ci maleje 🤢 😮 NIe słuchaj mnie, ja gUpia jestem 🤪 😮
Teraz taki bardziej okrąglutki jest 🙂 A Oliwka jak jest za Tobą, co?? 😁


Oliwka dziś mówiła do brzuszka - " kocham cie dzidzia" a później zrobiła brzuszkowi "niośki eśkimośki" 😁 jeny a mnie tym rozczuliła 🙂 ale ostatnio powiedziała na moje pytanie "a co jak dzidzia będzie płakać" - "wiwiozie" na to ja gdzie wywiezie a ona"babci basi wiwiozie" 🤪 a dziś jeszcze się kłóciła że to jej buby pokój nie dzidzi-dzidzia tam z mamą 😁 🤪


Hahahaha Oliwka jest za mocna 😁 Wywiezie dzidzię do babci hahaha 😁
Myślę, że nie będziesz miała problemów z zazdrością o Maję i Oliwka będzie w niej zakochana 😁 Starsza siostra rządzi 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo... ja mam niewyparzony język i mój mówi, że z facetem się ożenił, bo jestem taka wulgarna ☺️ ☺️ Już moje dziecko tak wyszkolę, że będzie trzęsło dzielnicą 😉 hahaha
Ej wiecie co... jakoś mi tak dziwnie. NIe mam bolesnych skurczów, ale gdy napina się brzuch to mi momentalnie się robi słabo, kręci mi się w głowie i oddechu nie mogę złapać. Tez tak macie?? Bo nie mogę nic w internecie znaleźć na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie wpycham do waszej kolejki, o nie nie 😁
Tak pytam, bo mam tak od tygodnia i nie wiem co to ma znaczyć. I mam tak co jakiś czas właśnie przy napinaniu się brzucha. I jeszcze mdłości do tego dochodzą. Bo skurczu to ani jednego nie miałam 😮 NIc mnie nie boli. Chociaż ponoć napinanie się brzucha to skurcz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey hey... 10 stron o laseczki...
😁
prasowałam plecy mi padają
mam już wsio prawie dzis zamykam liste musze jeszcze zminiejszyc ja na mini kartusie i wsio bedzie już oprócz wózka ale to to po urodzeniu... składam teraz z mężem szafkę co powkładam te rzeczy do szafusi 😁 jutro okna z mezem pomyje i podłogi i kurze i bedzie cudnie 🙂 juz sie cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey hey... 10 stron o laseczki...
😁
prasowałam plecy mi padają
mam już wsio prawie dzis zamykam liste musze jeszcze zminiejszyc ja na mini kartusie i wsio bedzie już oprócz wózka ale to to po urodzeniu... składam teraz z mężem szafkę co powkładam te rzeczy do szafusi 😁 jutro okna z mezem pomyje i podłogi i kurze i bedzie cudnie 🙂 juz sie cieszę 🙂


wszysto działa ty ciekawska babo 😁

i jak oliwka działa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...