Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ooooo Ola to ja nawet nie wiedziałam też o tym czopie !! 🤪 Nina Ty Zboczuchu !!! My wiedziałyśmy, że ujerzdzasz męża !!


Ja?? 😮 😮 Ja tylko go wczoraj przytuliłam, a wy już sobie nie wiadomo co wyobrażacie 😮 Głodnemu chleb na myśli 😜

Noooo niektóre to napewno głodne są haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ooooo Ola to ja nawet nie wiedziałam też o tym czopie !! 🤪 Nina Ty Zboczuchu !!! My wiedziałyśmy, że ujerzdzasz męża !!


Ja?? 😮 😮 Ja tylko go wczoraj przytuliłam, a wy już sobie nie wiadomo co wyobrażacie 😮 Głodnemu chleb na myśli 😜


Wiesz Nina ja nie wnikam i nie chce nic tam wiedzieć ale jak mąż ma Algide XXL to i do Algidy się można przytulić 😁 😁
Gosia no innego wytłumaczenia nie ma łapiesz takiego prawiczka i wysysasz mu Algidę do krwi i stąd ten wygląd 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hehehehe połozyłam sie na plecach i wstac nie moge hahaha 🤪 😁 ale jaja

Ha ha ha Ola na bok sie przeturlaj , będzie ci lżej wstać 😜


te pachwiny mnie wykoncza... jezu pic mi sie chce...a nic w domu nie mam...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, ale się uśmiałam czytając Wasze posty, widzę że Wam udało się wcześniej wejść na brzuszek, u mnie ciagle jakiś error, chyba mi przeglądarka siadła
zgaga mnie potwornie męczy, bolą mnie plecy i pachwiny, ale to nie zwiastuje niestety porodu,a tzn że jeszcze troche poczekam, a ja chce już 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃


ona jest dłuuuga ma długie i zgrabne nogi po tatusiu... i bedzie modelka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka dobrze, że jesteś spowrotem 🙂 Ja tam krem z Algidy od razu przez przełyk do krwiobiegu dawkuję lepiej się od środka wchłania i przyjmuje 😁 😁


🤪 🤪 Kasia... opanuj swoją naturę 🤪 🤪 Wszyscy wiemy, że lubisz cyckami świecić i świntuszyć 🤪 🤪 Ale to nie to forum hahahaha 🙃 🙃
A może właśnie to?? 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Agatka dobrze, że jesteś spowrotem 🙂 Ja tam krem z Algidy od razu przez przełyk do krwiobiegu dawkuję lepiej się od środka wchłania i przyjmuje 😁 😁


Hmmm a ja myślałam że wklepujecie w ciało 😁 🤪



Eeeee ja tam zasysam hahahaha 🙃 🙃 🤪 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃


ona jest dłuuuga ma długie i zgrabne nogi po tatusiu... i bedzie modelka...


To musisz nam przesłać fote nóg tatusia 😁 🤪 bo ja ci nie wierze 😁 🤪


Taaa... pewnie takie iksy... 😜 Albo takie "O" jakby na beczce siedział 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Agatka dobrze, że jesteś spowrotem 🙂 Ja tam krem z Algidy od razu przez przełyk do krwiobiegu dawkuję lepiej się od środka wchłania i przyjmuje 😁 😁


Hmmm a ja myślałam że wklepujecie w ciało 😁 🤪



Eeeee ja tam zasysam hahahaha 🙃 🙃 🤪 😁 😁 😎


hihihi...:P Kasia.... jej jak by nastolatka była... sie zachowuje... jak by po pierwszym razie byla hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Agatka dobrze, że jesteś spowrotem 🙂 Ja tam krem z Algidy od razu przez przełyk do krwiobiegu dawkuję lepiej się od środka wchłania i przyjmuje 😁 😁


🤪 🤪 Kasia... opanuj swoją naturę 🤪 🤪 Wszyscy wiemy, że lubisz cyckami świecić i świntuszyć 🤪 🤪 Ale to nie to forum hahahaha 🙃 🙃
A może właśnie to?? 🙃 😁


Ale wy zawistne jesteście bo cycków nie macie 🤪...dajcie spokój naszej PORNO GWIEŹDZIE 🤪 🤪


A Ty po czyjej stronie jesteś?? 😠 😠 Niech porno gwiazda idzie na inne forum... a jak chcesz się z nią przyjaźnić to zaraz przyjdzie Pani i Was obie zaprowadzi tam gdzie wasze miejsce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃


ona jest dłuuuga ma długie i zgrabne nogi po tatusiu... i bedzie modelka...


To musisz nam przesłać fote nóg tatusia 😁 🤪 bo ja ci nie wierze 😁 🤪


Taaa... pewnie takie iksy... 😜 Albo takie "O" jakby na beczce siedział 😜


on ma zgrabne nogi i pupe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...