Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃


ona jest dłuuuga ma długie i zgrabne nogi po tatusiu... i bedzie modelka...


To musisz nam przesłać fote nóg tatusia 😁 🤪 bo ja ci nie wierze 😁 🤪


Taaa... pewnie takie iksy... 😜 Albo takie "O" jakby na beczce siedział 😜


on ma zgrabne nogi i pupe 😜


Psi my to wiemy bo często go mijamy w mini na trasie 😁 🤪


Na trasie gdzie Grzyby Sprzedajecie 😁 Panie Grzybiarki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Agata, albo termofor sobie zrób jak masz 😁
Już myślałam, że te Zboczuchy Ci będą kazały stopy trzeć o interes męża, żeby się rozgrzały 😜 Ale się przeliczyłam.... 🤪 🤪 🤪 hahahahahaaa 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪

hehe i ciekawe kto tu ma zbereźne mysli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃


ona jest dłuuuga ma długie i zgrabne nogi po tatusiu... i bedzie modelka...


To musisz nam przesłać fote nóg tatusia 😁 🤪 bo ja ci nie wierze 😁 🤪


Taaa... pewnie takie iksy... 😜 Albo takie "O" jakby na beczce siedział 😜


on ma zgrabne nogi i pupe 😜


Psi my to wiemy bo często go mijamy w mini na trasie 😁 🤪


pffiii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kasia... to lepiej nie wnikaj 🙂 hahahha
A właśnie Ola... ja Ci miałam coś powiedzieć ważnego... Bo Twoja Ala to taka spora już jest, a się jeszcze nie urodziła... i jak się urodzi to pewnie z 5kg będzie ważyć, a ja nie chcę takiej grubej synowej, to masz iść ją zapisać na aerobic. Bo inaczej to nici ze związku naszych dzieci. Musisz się dostosować do moich wymagań 🙃


ona jest dłuuuga ma długie i zgrabne nogi po tatusiu... i bedzie modelka...


To musisz nam przesłać fote nóg tatusia 😁 🤪 bo ja ci nie wierze 😁 🤪


Taaa... pewnie takie iksy... 😜 Albo takie "O" jakby na beczce siedział 😜


on ma zgrabne nogi i pupe 😜


Psi my to wiemy bo często go mijamy w mini na trasie 😁 🤪


Na trasie gdzie Grzyby Sprzedajecie 😁 Panie Grzybiarki 😁 😁 😁


prawdziwki stawiaaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Nina one widzisz jakie sa... po jednych pieniadzach...


I jeszcze Ci wpierają, że mąż często na trasie staje, żeby grzyby kupić. Nie wierz im... mówię Ci...


nie wierze im bo one chcom mnie zdenerwowac... 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ja już robię się grzeczna bo nawet na forum będę mieć ksywę ,,LODZIA,, hahaha w pracy też miałam taką ksywę 🤪 🤪


Wiadomo co to za praca 🤪 🤪


hahaha Kasia była swego czasu najlepsza w swoim FACHU 😁 Zwłaszcza w zasysaniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ja już robię się grzeczna bo nawet na forum będę mieć ksywę ,,LODZIA,, hahaha w pracy też miałam taką ksywę 🤪 🤪


no i prosze wyszło szydło z worka... 😮 🤪 Kasia a myslałam ze ty jestes ze wszystkich najpowazniejsza pff a tu prosze:P 😁 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
[URL=http://img4.imageshack.us/i/952901.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7202/952901.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ola coś ci to mówi? 😁 🤪


Agus too ty przed depilacją??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ja już robię się grzeczna bo nawet na forum będę mieć ksywę ,,LODZIA,, hahaha w pracy też miałam taką ksywę 🤪 🤪


Wiadomo co to za praca 🤪 🤪


hahaha Kasia była swego czasu najlepsza w swoim FACHU 😁 Zwłaszcza w zasysaniu 😜


No teraz jej troche ciężko ale jak wróci do swoich rozmiarów to da rade 🤪



Pffff ja jestem nadal dobra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola... nie przejmuj się nimi... One po prostu chcą Ciebie sprowokować. Bądź twarda 😘


Dobrały się dwie teściówki 🤪


a co musimy sie wspierac bo wy symulantki chcecie nas wykiwac i wrabac sie w kolejke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img4.imageshack.us/i/952901.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7202/952901.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ola coś ci to mówi? 😁 🤪


Agus too ty przed depilacją??


No co ty nie poznajesz męża 😁 te zgrabne nogi... no ale chociaż warkoczyki możesz mu robić 🤪


Ola jak Ty w tym owłosieni znajdujesz jego ptaszka ?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img4.imageshack.us/i/952901.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7202/952901.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ola coś ci to mówi? 😁 🤪


Agus too ty przed depilacją??


No co ty nie poznajesz męża 😁 te zgrabne nogi... no ale chociaż warkoczyki możesz mu robić 🤪


nie to nie mój mąż mój jest blondynem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img99.imageshack.us/i/stringiart.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4802/stringiart.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to mój mąż :P 🤪 😎 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
[URL=http://img99.imageshack.us/i/stringiart.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4802/stringiart.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to mój mąż :P 🤪 😎 😁 😜


On chyba z Wami w tych filmach występuje 😉 ahahahahaah nie udawaj, że nie poznajesz tego tyłka 😉

uhhhh jaki eros 😁 w porunas chyba występuje co nie? 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...