Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja ugotowałam nz szybcika pomidorową z ryżem pychaaa 😜
Wróciłam już z targu i od lekarki. Wiecie co ta baba jest pojebana 😮 Wpisała mi 35 tydzień( koniec 35 tyg.) i powiedziała że kolejną wizytę mam 3 grudnia. Więc w pierwszym tygodniu grudnia już będzie 40 tydzień ciąży ha ha ha. A jeszcze , powiedziała że ostatnie usg zrobimy przed porodem czyli wypisze mi skierowanie na następnej wizycie 3 grudnia(na usg muszę czekać ok. 2 tygodni) Czyli według niej moja ciąża będzie trwała ok.42,43 tygodni 😲. Ja już nie wiem ile jestem w ciąży 🤢. Ta baba jest pojebana. A i pobierała mi wymaz z szyjki macicy na posiew, i ona nie zauważyła skracajacej i rozwierającej szyjki 🤢 Dobrze że prócz tego pruchna chodzę do innego dobrego lekarza. No i sprawozdanie zdane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

SylwiaC napisał(a):
Ola coś mi się wydaje że Ty wszystkie wyprzedzisz z rozpakowaniem się 🙂 torba spakowana?


spakowana 🙂 jezu zwlekłam sie dopiero z wyra... chodze jak pingwin szok;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to dobrze, że chodzisz jeszcze do innego lekarza bo tą lekarkę widać, że miażdżyca już męczy chyba. Ja już rozmrażam piersi z kurczaka 🙂 Lubie szykować takie dania jednogarnkowe i wtedy dużo do mycia nie mam 😁 A teraz już tak ciężko mi stać przy zlewie bo mam go na wysokości brzucha i muszę stać przy zlewie bokiem 🤨 Olu współczuję Ci bo mnie też pipeczka pobolewa ale nie tak cały czas jak Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Alicja mi się nie rusza coś;(

Oluś nie martw się że Ala się nie rusza, czasem tak bywa że dzidzia się nie rusza, albo bardzo delikatnie się przekręca i nie czujesz jej.Nibawem powinnas ja poczuć 🙂


dzis wogóle jestem nie do zycia Aga mini pisała mi esa że dziś wymiotyje ma biegunkę brzuch jej twardnieje miała 2 skurcze i leży... może bedzie pierwsza a Kropeczek Aga też podobnie ale to na forum pisała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka Ola wstawiła zdjęcie na NK które zrobiła Aga Mini, ale są nie wszystkie Dziewczyny bo Aga nie miała zdjęć wszystkich. Jak masz NK to wyślij linka to powysyłamy Ci z Dziewczynami zaproszenia 🙂

http://nk.pl/profile/26795487
kurcze coś bym zjadła dobrego ale nie wiem co, a Zośka chce chyba koniecznie brzuchem wyjść albo nogi chociaż wypchać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy powinnyście się przenieść na forum dla Listopada 2010 😉 hahha
a tam chyba większość nie urodziła jeszcze, tak pobieżnie patrzyłam.
Ale cisza tu 😉 Ja już po obiadku 😁 I deser też gotowy czeka tylko, żeby go zjeść 🙂 Galaretka z bitą śmietaną i posypką kakaową 😁 Ale to i tak za mało... ja potrzebuję czekolady, albo batonika... tylko muszę iść do sklepu 😜 Przy okazji wykorzystam swój limit spacerowy heheh.
Gosia... ale masz lekarza 🤪 Takich konowałów to dać do kopania rowów, a nie do leczenia i pomagania ludziom... Ty chyba wiesz więcej od niej 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Wy powinnyście się przenieść na forum dla Listopada 2010 😉 hahha
a tam chyba większość nie urodziła jeszcze, tak pobieżnie patrzyłam.
Ale cisza tu 😉 Ja już po obiadku 😁 I deser też gotowy czeka tylko, żeby go zjeść 🙂 Galaretka z bitą śmietaną i posypką kakaową 😁 Ale to i tak za mało... ja potrzebuję czekolady, albo batonika... tylko muszę iść do sklepu 😜 Przy okazji wykorzystam swój limit spacerowy heheh.
Gosia... ale masz lekarza 🤪 Takich konowałów to dać do kopania rowów, a nie do leczenia i pomagania ludziom... Ty chyba wiesz więcej od niej 🤪 🤪


JA BUDYŃ BEDE ROBIC...;p MNIAM;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
I jest spora 😁 Także możesz normalnie rodzić w każdej chwili 😁 Ale Ci zazdroszczę 😁 Też już bym mogła mieć małego na świecie 🙂 Póki co tak pełza mi w brzuchu, że czasem bym chciała, żeby sobie pospał 😜


moja troche ożyła bo była spokojna jak mamusia umierała... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...