Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to ładnie tylko 3 godziny mnie nie było a tu kolejka na porodówke 😠 dziewczyny no jeszcze troche wytrzymajcie bo my z zazdrosci tez bedziemy rodzic 😜
Ola ja gdzieś czytałam, ze jednym z objawów zbliżjącego się porodu może być mniejsza ruchliwość maleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
wiecie ja z Oliwką miałam mdłości na tydzień przed porodem,a d dniu porodu wymioty jak cholera...


byle do 17 Aga wtedy rodzimy 😜


a czemu do 17? mam rodzić na fotelu u lekarza? 😁


noo a co odrazu opieka zapewniona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
wiecie ja z Oliwką miałam mdłości na tydzień przed porodem,a d dniu porodu wymioty jak cholera...


byle do 17 Aga wtedy rodzimy 😜


a czemu do 17? mam rodzić na fotelu u lekarza? 😁


noo a co odrazu opieka zapewniona 😁


a jak mi cięcie zrobi?? 😮


gulniesz sobie i ci nożem kuchennym zrobi a potem zaceruje igłą i nitką ze skarpety:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ja...Ola.... że szalona wiedziałam....ale że nie normalna to nie 🤪 🤪



hahaha 😁 o boziu jestem taka padnięta a połozyc sie nie moge bo zaraz pipa mnie boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchy NIE RODZIĆ !! Zacisnąć cipy i trzymać !!! 😁 Aguś mnie mdli prawie całe dnie już od około dwóch tygodni ale na poród się nie zapowiada na szczęście. Ja nie jestem taki Spidy Gonzales jak Wy 😜 Ja urodzę w terminie albo przenoszę O !! 😜 😎 A tak serio to żal mi Was bo jeszcze dużo czasu do porodu a Was już tak męczy to gdzie Wy będziecie mieć siłę rodzić. Aga ma dobrą sytuację ale z Olą już gorzej 🤨 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Cześć Grubasy 🙂 co tam u was? ja od wczoraj nie najlepiej się czuje 🤢

no nie mów że Ty też już się szykujesz do rozpakowywania??


Cholera wie co się dzieje od wczoraj rana pobolewał mnie brzuch,mój się śmiał że będe rodzić i to mój ostatni posiłek... wieczorem brzuch twardniał,ale nawet jak był miękki to bolał,nawet przy dotyku...rano mnie przeczyściło,i miałam mdłości i skurcz... poszłam z małą do przychodni tam też mnie złapał,wracając miałam wejść z nią i mężem do biedronki,ale nie mogłam bo brzuch tak mnie w dół ciągnął i podbrzusze pobolewało... do tej pory leżałam,teraz troszke mniej boli ale jak chodze to się uginam bo czuje pobolewanie i jeszcze kręgosłup zaczął boleć 😞 wiem recytacja jak u starej baby 🤢

heh ja takie objawy od 28tyg mam i nawet szyjka sie nie skraca od tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Brzuchy NIE RODZIĆ !! Zacisnąć cipy i trzymać !!! 😁 Aguś mnie mdli prawie całe dnie już od około dwóch tygodni ale na poród się nie zapowiada na szczęście. Ja nie jestem taki Spidy Gonzales jak Wy 😜 Ja urodzę w terminie albo przenoszę O !! 😜 😎 A tak serio to żal mi Was bo jeszcze dużo czasu do porodu a Was już tak męczy to gdzie Wy będziecie mieć siłę rodzić. Aga ma dobrą sytuację ale z Olą już gorzej 🤨 😮 🙃


czemu dobrą sytuacje?


Ty Aguś masz dobrą sytuację bo i tak zrobią Ci cc bo Maja się wypięła na Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


No tylko ja miałam podobne objawy przy Oliwce i krótko po nich zrobiłam odjazd 🥴 poza tym brałam luteine bo jak byłam w szpitalu (nie czułam ruchów) ok.28 tyg to mi 3 skurcze wyszły na ktg i że szyjka się skraca 🤪

no mi też kazali brać lutke na te skurcze ale ja po niej mam mdłości i wymioty jak na początku, więc trzymam się od niej z daleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Maciora chociaż nie ma takich wyciągniętych wymion jak krowy !!!!! 😜 😜 😜


Ale za to jest bardzo urodziwa 😁 [URL=http://img155.imageshack.us/i/79125063.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7941/79125063.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Aga jaki przychówek przy domu trzyma 😁 To Ty Dziołcha ze wsi jesteś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć zboczki 🙂 🙂 🙂
A wy znów świntuszycie ha ha ha. No wiadać kto tu ma chcicę 😜
Dopiero wróciłam do domu,nałaziłam się po sklepach i jestem padnięta,bolą mnie nogi i brzuchol też boli 😞 Idę poleżeć, odpocząć troszkę . Zajrzę do Was pózniej 😉 Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...