Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
ooo mój zieciu coraz wiekszy jaaa suuper 😜 🤪 super Ninka wygladasz szczupło bardzo 😉


Twój zięć rośnie w zastraszającym tempie 😉 haha wyglądam szczupło w ciąży ołłł jeeee 😜


ha wygladam jak waleń taka wielka a ty szczupła tlia nawet jest 😜 a ja gruba dyńka hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Wraz z Oleńka prosimy o codzienne głosiki : http://linkbaby.pl/konkursy/zdjeciowe/jesien-w-obiektywie/przegladaj/jesien/ Przy kazdym zalogowaniu Olenka dostanie extra 3 ptk 😉


codziennie oddajemy głosik na moją śliczna imienniczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
Ja dzisiaj miałam straszną noc 🤨 Ale nie przez ciąże tylko dlatego, że męża nie było. Bałam się jakoś i byłam niespokojna nienawidzę jak ma nocki 🤔 A do tego mamy nowego sąsiada obok i coś ten koleś mi nie psuje jakby miał ADHD wychodzi z domu 500 razy w nocy tak samo, trzaska drzwiami i przyprowadza ze sobą jakieś niemrawe towarzystwo 🤔 Ja czuję się super i jeszcze nie chce rodzić w przeciwieństwie do Was 😉 Ja tam lubię mój ciężki brzuch i chce go jeszcze ponosić i się nim pocieszyć bo szybko drugi raz go nie będę mieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Aga, że Ty jeszcze chodzisz przy takim ciśnieniu !! 🤪 Jest bardzo niskie. Nie wiem jak to jest z cc, ale do innych operacji musi być wszystko oki temperatura, ciśnienie itp. a jakby nie patrzeć cc to jednak operacja. Ale myślę, że coś Ci dadzą na podwyższenie i będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyaaa 😉 Weszłam tylko na chwilkę się przywitać bo idę prasować to co się wyprało...jeszcze ze 3 prania będą co najmniej 🤔 Moja mała jakoś słabo aktywna dzisiaj jest...ale zajadam się krówkami więc może zacznie wariować 😉 Póki co lecę... Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Aga jak się tak bardzo źle czujesz to zadzwoń do szpitala na patologie i spytaj o to ciśnienie one Ci tam powiedzą czy przyjeżdżać czy nie do szpitala np. na ktg


Powiem Ci Aguś że jestem na chodzie,tylko że mam duszności i ciężko mi się oddycha,ale to zazwyczaj pod wieczór,no i śpiąca jestem cały czas a tak by było w miare ok... Na spacerach się lepiej czuje 🙂 teraz mąż mi zrobił małą czarną z mlekiem by podnieść ciśnienie,może za jakiś czas się o coś pokłóce to też się podniesie 😁


Aguś z tego co wyczytałam to niebezpieczne jest wiadomo nadciśnienie jak i dla matki tak i dla dziecka. Ale niedociśnienie nie jest szkodliwe dla żadnego z Was 😉 Tylko wiadomo powoduje, że się słabo czujesz. Wyczytałam, że jak boli Cie głowa albo na prawdę jest Ci słabo wypij pół kieliszka wina albo nawet cały. Dziecku nie zaszkodzi a Tobie skoczy ciśnienie. Dziewczyny pisały, że tak zalecały położne a lekarz nie miał przeciwwskazań 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Aga jak się tak bardzo źle czujesz to zadzwoń do szpitala na patologie i spytaj o to ciśnienie one Ci tam powiedzą czy przyjeżdżać czy nie do szpitala np. na ktg


Powiem Ci Aguś że jestem na chodzie,tylko że mam duszności i ciężko mi się oddycha,ale to zazwyczaj pod wieczór,no i śpiąca jestem cały czas a tak by było w miare ok... Na spacerach się lepiej czuje 🙂 teraz mąż mi zrobił małą czarną z mlekiem by podnieść ciśnienie,może za jakiś czas się o coś pokłóce to też się podniesie 😁


Kawusia podnosi ciśnienie, ale tylko na pół godz. tak mi mówiła położna.
Aguś uważaj na siebie, ale jakby coś to nie zwlekaj z wizytą w szpitalu takie niskie ciśnienie może coś oznaczać, ale nie musi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama miała całe życie niedociśnienie i lekarz na to nie reagował bo mówił, że lepiej takie niż za wysokie. Jestem pewna, że nie wpływa to źle na Majeczke 😉 Ale Aga ma rację jak będziesz się na prawdę źle czuć to lepiej jechać to sprawdzić bo po co masz zemdleć albo coś i się wtedy dopiero wystraszysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Aga ja Ci powiem dawno Cie mąż nie wkurwił i stąd to niskie ciśnienie ha ha ha 😁 Ja też muszę się ubrać i iść do sklepu po kaszę bo dzisiaj krupnik na żeberkach robię mniam mniam 😁


Ha ha 😁 dziś jak byliśmy na zakupach to chcieliśmy odwiedzić jego koleżanke Karine w pracy,ale zamiast niej był rudzielec...i mimo że miałam ochote na ciastka to jakoś mi przeszła 😁


Ha ha ha a ja właśnie wróciłam ze sklepu i nakupowałam sobie mnóstwo łakoci 😁 Właśnie zjadłam dwa pętka kabanosów z Sokołowa bo tak za mną chodziły i kupiłam całą torbę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tu taka pustka?? 😉
Mi mąż zajął kompa, bo grał, a teraz poszedł po kebaby, bo leniowi (mi) nie chce się dzisiaj gotować 😜 A już nie pamiętam kiedy jadłam fast fooda, także pozwalam sobie zgrzeszyć 😁
Aga, straszne masz to ciśnienie 🤪 Dzisiaj jest niskie ciśnienie i nawet odpoczywać się nie chce 😜 Nuddyyyy.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to Tobie to ciśnienie skacze dlatego masz te zawroty głowy od zmiany ciśnienia. 100/60 to już jest bardzo dobre jak na kobietę w ciąży 😉 Ja właśnie jem mandarynki bo mi narobiłaś wczoraj ochoty i kupiłam dzisiaj całą siatkę 😁 😁 Ale trochę przy kwaśne jeszcze muszą dojść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...