Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite napisał(a):
Mini23 napisał(a):
eloite napisał(a):
aaaaa zaraz wasza kolej baby 😜 🤪


Wkońcu nas odwiedziłaś? 😁 jak tam mały? i bycie mamusią na pełen etat 🙂


PRZE-SRA-NE 😁 😁 😁


jeny niedługo my:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
eloite napisał(a):
to małe niedopowiedzenie 😁
a już dziś to w ogóle mi daje w dupe 😁
śpijcie jak wam dają!

ale mimo wszystko kochana moja buba ☺️ 😘


Ha ha a myślałąm że mały aniołeczek śpi po nocach 😁


też tak myślałam 😁
i mamy problem z łóżeczkiem,
bo Alek chce spać tylko ze mną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku chwile mnie nie było a tu 20 stron gggrrrrrrr
Zaczynam pomału pakowanie zostały nam już tylko 3 tyg. do wyprowadzki domek jeszcze nieukończony i szczerze mówiąc to nie wiem jak to będzie, a do teściów na pewno nie pójdziemy wolimy iść na swoje mimo,że kuchnia będzie tylko w postaci szkieletu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Jejku chwile mnie nie było a tu 20 stron gggrrrrrrr
Zaczynam pomału pakowanie zostały nam już tylko 3 tyg. do wyprowadzki domek jeszcze nieukończony i szczerze mówiąc to nie wiem jak to będzie, a do teściów na pewno nie pójdziemy wolimy iść na swoje mimo,że kuchnia będzie tylko w postaci szkieletu 🙂


Bylebyś zdążyła przed porodem bo ja też mam taką nadzieję, że zdążę ale kredyt zaczynamy łatwić od poniedziałku- jak sprawnie pójdzie to na grudnia też będę na swoim 🙂 Także nie spieszy mi się w tej sytuacji żeby szybciej się rozpakować 😉 A Ty Aguś nawet jak kuchnia nie będzie wykończona do końca to mało ważne- najważniejsze, że będziecie u siebie 🙂 Ja lecę spać bo dzisiaj nie wyspałam się za bardzo ze względu na to, że musiałam wymaz w kierunku paciorkowca zawieź do laboratorium wcześnie rano. Drugie pranie się kończy a jutro ciąg dalszy 🙂 Dobranoc mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Martusia 😘 Oj jak mi się marzy własny dom !! Ale będą za granicą to nie lada wyzwanie zacząć budowę na odległość 🤨 Nie ma to jak przypilnować wszystkiego osobiście. A chcąc się budować musimy oboje tutaj pracować. A gdybyśmy zjechali do Polski i zaczeli dopiero budowę to z rok trzeba by było mieszkać u kogoś a wiem, że mój Mariusz tak nie chce. Jak wrócić to już do swojego. Mamy nadzieje, że uda się nam coś kupić gotowego a jak nie to pozostaje mieszkanie 🤨 Aga co tam kuchnia najważniejsze, że na swoim !! 😉 A jak jest szkielet mebli to już łatwo pójdzie z resztą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie racje dziewczyny nie ma to jak na swoim, ale ja, co chwile słyszę od teściów, że powinniśmy zamieszkać u nich przez miesiąc dopóki wszystko nie będzie ukończone, ale my i tak postawimy na swoim 🙂 no i boje się, że mała zechce się pojawić wcześniej gin mi dzisiaj powiedział ze ciąża donoszona więc rodzić już mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Foka, a czemu Ty pierwsza byłaś?? Co to ma znaczyć?? 🤪
Aga, nie ma to jak sami mieszkać, a przez miesiąc u teściów mogłoby się dużo rzeczy nieprzyjemnych wydarzyć 😜 Róbcie tak jak uważacie i nie słuchajcie innych 😘 Ale zawsze macie jakieś oparcie i w razie czego macie gdzie iść mieszkać na miesiąc 🙂
Ja wczoraj wieczorem myślałam tylko, żeby Łukasz już wyszedł z brzuszka, bo tak mi żebro skopał, że już miałam dość 😞
Pogoda u nas śliczna, trzeba wyjść na spacer 😁
Także ruszać dupy ciężarówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
U nas nie pada ale strasznie wieje 😞 do tego Ewcia od 3 dni ma biegunkę robi 2-3 kupki dziennie 😞 Wózek już wyprany i dziś się biorę za pakowanie torby 🙂 a w poniedziałek mogę rodzić 🙂 aby maleństwo było zdrowe !!! 🤪 🤪 🤪


Aga, każda ma taką nadzieję, żeby maleństwo było zdrowe. Nie może być inaczej 😘 😘 Nasze dzidziusie muszą być zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nocka w miare...;/ co prawda sikałam jak dzika całą noc... i co chwila latałam do kibelka mąż myślał że wody mi odchodzą sie zestresował... przed snem wyżyłam się na mężu nie tak jak myslicie tylko swoje żale i pretensje wylałam na niego w koncu sie poryczałam aż on sie wkurzył i poszedł spać... dzis wiem że te moje żale i pretensje były bez sensu ale co wczoraj mnie hormony nosly... Dzis niby lepiej mąż już sie odezwał bo w pracy pierwszy dzionek... mi sie sniło że synka urodziłam i był słodziutki ale nie miałam ubranek dla niego tylko same różowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć grubaski 🙂
A u mnie pogoda w kratke, przez pięć minut pada , a przez nastepne piec minut świeci słonce i wieje nieprzyjemny wiatr, ale ciepło jest 🙂
Wczoraj jak położyłam sie do łóżka to myslałam że coś zgniata mi żebra 😞 Cholera nie mogłam wcale leżeć, w każdej lezącej pozycji mnie bolały. Pierwszy raz tak miałam , a zanim zasnęłam to wymęczyłam i Tomka i siebie tym sapaniem i kręceniem się. Ja juz chce urodzić, i mieć z głowy to wszystko. Coraz bliżej porodu tym ciężej i gorzej się czuję. I w ogóle mam kiepski dzień,nic mi się nie chce i jakoś taka poddenerwowana jestem 😮
Ale se ponarzekałam .....
Aga no to pakuj się i na porodówkę małymi kroczkami 🙂 A dzidzia na pewno zdrowa się urodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzucholki 🙂
Nina my się tam wprowadzimy mimo tego, że nie będziemy mieli wielu rzeczy. Podjęliśmy decyzje razem, że nie chcemy mieszkać u teściów.
Aga kropeczek może mała ma rotawirusa i dlatego ma takie kupki lepiej skonsultuj to z lekarzem mój synek miał to jak miał 10 mc nie chciałabym cię tu stresować, ale jeżeli to wirus to niestety będziecie mieli go wszyscy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...