Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hehehe szalone... i tyle wam powiem... 😁 🤪


Nie mam mandarynek......menadżerka do sklepu kicaj 😁


jak ja ci pokicam to zobaczysz 🤪


Jak nie chcesz kicać to się brykni 😁 albo po pełznij 😁 🤪


pff nie jestem sługą jestem menagerką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Już ja przypilnuje ich i Łukasz bedzie wierny mojej Alicjii 🙃 😁


Wierny w domu ale nie poza nim 😁


on zawsze bedzie w domu... a poza z Alicją tylko z nikim innym zawsze raze 24 na dobe... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
pff nie jestem sługą jestem menagerką 😁


Tosz to jeden ch... 🤪 ja ci płace ty robisz 😁


pfff... wcale że nie...
sługe sobie zatrudnij a nie na mnie... to zwalasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Proszę z mojego synka nie robić łachudry!! 😠 😠 🙃 🙃


ja go bronie mówie że wiernym bedzie chłopcem dla mojej Ali 😁


No wiem... a tu już jakieś kochanki. I tak będę musiała mieć synową na oku, czy nie pełza do jakiegoś "kolegi". To za dużo na moją głowę 🙃 🙃
Dyrektorka, masz taki wybór z tabelki, wybierz sobie jakiegoś narzeczonego dla Mai 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
On bedzie uwielbiał tesciową bede fajną teściówką... miłą i wogóle...


To, to na pewno 🙂 Rodzina musi się trzymać razem 😁 Ale wiadomo, nawet w najlepszej zdarzają się jakieś nieporozumienia 😉
A jaką Twoja Ala będzie miała teściową.... Taka teściowa jak ja to marzenie 🙂 To jak wygrana w totolotka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Proszę z mojego synka nie robić łachudry!! 😠 😠 🙃 🙃


ja go bronie mówie że wiernym bedzie chłopcem dla mojej Ali 😁


No wiem... a tu już jakieś kochanki. I tak będę musiała mieć synową na oku, czy nie pełza do jakiegoś "kolegi". To za dużo na moją głowę 🙃 🙃
Dyrektorka, masz taki wybór z tabelki, wybierz sobie jakiegoś narzeczonego dla Mai 😁


Dobra nie będe taka wkońcu Oli córka jak nie dostanie Łukaszka to całe życie będzie 150kilową samotną panną 😁 🤪


zgrabną modelka bedzie a nie ty niedobra Dyrektorko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Proszę z mojego synka nie robić łachudry!! 😠 😠 🙃 🙃


ja go bronie mówie że wiernym bedzie chłopcem dla mojej Ali 😁


No wiem... a tu już jakieś kochanki. I tak będę musiała mieć synową na oku, czy nie pełza do jakiegoś "kolegi". To za dużo na moją głowę 🙃 🙃
Dyrektorka, masz taki wybór z tabelki, wybierz sobie jakiegoś narzeczonego dla Mai 😁


Dobra nie będe taka wkońcu Oli córka jak nie dostanie Łukaszka to całe życie będzie 150kilową samotną panną 😁 🤪


Wcale nie będzie taka gruba 😠 😠 A Łukasz i tak ją pokocha, bez względu na wagę.... a jak nie...to .... wyślemy Alicję na basen dla foczek i się odchudzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
On bedzie uwielbiał tesciową bede fajną teściówką... miłą i wogóle...


To, to na pewno 🙂 Rodzina musi się trzymać razem 😁 Ale wiadomo, nawet w najlepszej zdarzają się jakieś nieporozumienia 😉
A jaką Twoja Ala będzie miała teściową.... Taka teściowa jak ja to marzenie 🙂 To jak wygrana w totolotka 😁


najważniejsze żeby rozmawiać w rodzinie i nieporozumienia gasic w zarodku i bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Proszę z mojego synka nie robić łachudry!! 😠 😠 🙃 🙃


ja go bronie mówie że wiernym bedzie chłopcem dla mojej Ali 😁


No wiem... a tu już jakieś kochanki. I tak będę musiała mieć synową na oku, czy nie pełza do jakiegoś "kolegi". To za dużo na moją głowę 🙃 🙃
Dyrektorka, masz taki wybór z tabelki, wybierz sobie jakiegoś narzeczonego dla Mai 😁


Dobra nie będe taka wkońcu Oli córka jak nie dostanie Łukaszka to całe życie będzie 150kilową samotną panną 😁 🤪


Wcale nie będzie taka gruba 😠 😠 A Łukasz i tak ją pokocha, bez względu na wagę.... a jak nie...to .... wyślemy Alicję na basen dla foczek i się odchudzi 😁


hahahatak Łukaszek bedzie normalnym factem a nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Macie już pojechane po premi świątecznej 😁 🤪


Sram na Twoją premię 😎 😎 😎


pieniążki nie są najważniejsze najważniejsza jest wspierająca rodzina... a moja Ala już ja ma mimo iż jeszcvze sie nie urodziła
😁 a już ma kochającego narzeconegi i tesciową 😁 teść chyba też spoksik... jeszcze nie poznałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teść to też wariat 😁 hihi i jeszcze mamy pieska 😁 Także duża, kochająca się rodzina 🙂
Ola, zobacz.... Ty i mój mąż się urodziliście 8, nasze dzieci też się tak urodzą, to jak my mamy się nie kochać?? 😉 A to, że czasem po Tobie jadę, to tak z troski wychodzi 😁

Cycolina, oddawaj srajtaśmę 🤪 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Teść to też wariat 😁 hihi i jeszcze mamy pieska 😁 Także duża, kochająca się rodzina 🙂
Ola, zobacz.... Ty i mój mąż się urodziliście 8, nasze dzieci też się tak urodzą, to jak my mamy się nie kochać?? 😉 A to, że czasem po Tobie jadę, to tak z troski wychodzi 😁

Cycolina, oddawaj srajtaśmę 🤪 😠 😠


no wiem wiem żebym sie za bardzo nie rozbestwiła ktos musi mnie w ryzach trzymac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
nadrobiłam wszytsko
ale mam poważny problem, kaszel coraz bardziej męczy, prawie się dusze, do lekarza dzwoniłam wizyta co najszybciej za tydzien:/ do gin nie dzwoniłam jeszcze, jutro moze na szkoel rodzenia sie zapytam co można brać, a moze wy macie jakieś sposoby??

Agata, sprobuj domowe sposoby moze - syrop z cebuli z cukrem, pamietam, ze Mama mi dawala jak bylam mala na kaszel, pokroic cebule, zasypac cukrem i odstawic a potem pic. Z lekarstw jak sie nie myle mozna brac syrop pini na kaszel; nawilzaj tez pokoj i duzo pij. Zdrowka! i najlepiej to do lekarza jednak sie zapisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
nadrobiłam wszytsko
ale mam poważny problem, kaszel coraz bardziej męczy, prawie się dusze, do lekarza dzwoniłam wizyta co najszybciej za tydzien:/ do gin nie dzwoniłam jeszcze, jutro moze na szkoel rodzenia sie zapytam co można brać, a moze wy macie jakieś sposoby??


Agatka spróbuj mleko z prawdziwym masłem i miodem do tego wymocz nogi w gorącej wodzie z solą na mnie to zawsze działa jak jestem chora. Możesz jeszcze klatkę piersiową wysmarować smalcem bo on rozgrzewa bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...