Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Gosiu jeszcze musisz wytrzymać chociaż z tydzień bo teraz jeszcze trochę za wcześnie lepiej pocierpieć ale Maleństwo zupełnie zdrowe urodzić 😉


No tak do 37 tyg. to wytrzymam 🙂, Ale do 40 ??????????????? Chyba nie przeżyję 😞 A najgorsze jest to że ten czas w miejscu stoi 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem !!!!
Więc....
Mała waży 3500g lekarz powiedział że komputer zaniża więc raczej o 300g większa...
Wszystko mam przygotowane do porodu szyjka krótka... rozwarcie na opuszek palca... powiedział że do terminu nie doczekam. Mogę urodzić w przeciągu tygodnia 🤪
To dziś się biorę za molestowanie męża jutro za sprzątanie i jadę na porodówkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Jestem !!!!
Więc....
Mała waży 3500g lekarz powiedział że komputer zaniża więc raczej o 300g większa...
Wszystko mam przygotowane do porodu szyjka krótka... rozwarcie na opuszek palca... powiedział że do terminu nie doczekam. Mogę urodzić w przeciągu tygodnia 🤪
To dziś się biorę za molestowanie męża jutro za sprzątanie i jadę na porodówkę 🤪


To do roboty z mężem się zabieraj i czaczynaj ha ha ha ha . Jak jedna urodzi to reszta też zacznie rozpakowywanie 🤪
Mała duża jest 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Jestem !!!!
Więc....
Mała waży 3500g lekarz powiedział że komputer zaniża więc raczej o 300g większa...
Wszystko mam przygotowane do porodu szyjka krótka... rozwarcie na opuszek palca... powiedział że do terminu nie doczekam. Mogę urodzić w przeciągu tygodnia 🤪
To dziś się biorę za molestowanie męża jutro za sprzątanie i jadę na porodówkę 🤪[/quote

Aga to i Wy dzis bierzcie się do roboty ha ha ha ha.
To która pierwsza będzię 🤪 ??????????????????????????

Super Aguś że mała już tyle waży 😁 i możesz rodzić 😁
To jak ty masz na opuszek,a ja na centymetr,i też gładką i krótką szyjke tokiedy będe rodzić?? 😁 ja czuje że do środy 1 grudnia się rozsypie...coraz bardziej jestem nerwowa,sprzątam jak głupia mieszkanie,porządki w papierach nawet robiłam dziś,przygotowałam mężowi ubranko na wyjście,kombinezonik i kocyk...chyba to już blisko...a z brzucha znów mam dupe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Jestem !!!!
Więc....
Mała waży 3500g lekarz powiedział że komputer zaniża więc raczej o 300g większa...
Wszystko mam przygotowane do porodu szyjka krótka... rozwarcie na opuszek palca... powiedział że do terminu nie doczekam. Mogę urodzić w przeciągu tygodnia 🤪
To dziś się biorę za molestowanie męża jutro za sprzątanie i jadę na porodówkę 🤪

Agusia tylko nie zapomnij się potem pochwalić na lipcówkach bo my też mocno trzymamy kciuki 🙂 a najmocniej ja 🤪 malutka już nie jest taka malutka 🙂 oklask dla ciebie kochanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś Ada to już duża Dziewczynka !!!! 🤪 Ola idź rodzić w końcu bo marudzisz !!! 😁 😁 😉 Ja czuję się dobrze ale mam lenia niestety. Idę coś porobić w mieszkaniu może mi przejdzie to zmęczenie. Jeszcze szafki w łazience nie wyczyściłam to się za nią wezmę bo jest mała ale cała z lustra 😮 🙃 Duuużo polerowania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...