Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Aguś Ada to już duża Dziewczynka !!!! 🤪 Ola idź rodzić w końcu bo marudzisz !!! 😁 😁 😉 Ja czuję się dobrze ale mam lenia niestety. Idę coś porobić w mieszkaniu może mi przejdzie to zmęczenie. Jeszcze szafki w łazience nie wyczyściłam to się za nią wezmę bo jest mała ale cała z lustra 😮 🙃 Duuużo polerowania 🙃


A cycami polerujesz?? 😁


hahaha
chce cycolina juz chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ja obstawiam tak- Ada, Ola, Kropek 😁 🤪 🙂


ja obstawiam : Ada Aga Kropka


Obstawiasz mnie?? 😁


tak jest:P 🤪 😮 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obstawiam: Ola, Aga Mini i Ada 🙂 Później Kropeczka, Nina, Kafinka Aga, Orzeszek. Na końcu ja, Marta, Agata i Aga 2010, Sylwia 🙂 Tak turami będziemy szły 😁 Ja tez jem mandarynki 😜 Cycami to ja tylko męża poleruje 😁 A lustro papierem 😁 😜 Ale szybko się już męczę i moment plecy mnie zaczęły boleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff nadrobiłam 50 stron od wczoraj, no nieźle a jak ja jestem to cisza jak makiem zasiał, byłam w aptece, pani mi polecała rutinoscorbin paracetamol wapno i witc, to mam w domu i nie działa
byłam też w szkole rodzenia i po prostu ryczeć mi się po tym wszystkim chce, one złamią moją psychikę, dzisiaj pani prowadząca miała ZŁY DZIEŃ (u nas szpital likwidują i przejmuje go prywatna spółka więc skonczyły się czasy picia kawki i herbatki w pracy tylko zapier***trzeba i wszytsko chodzi wściekłe), wiec pani miała lekkie pretensje ze te co rodzą pierwszy raz to przyjezdzają za wczesnie i mówią ze je starsznie boli jak to jeszcze nie ma regularnej akcji skurczowej, to znowu ze wody płodowe zeby nie mylić z czym innym (hym same mają czasem problem np przy rzekomych wodach płodowych ogarnąc co jest) no i pierdzielenie ciągle ból ból ból, wiec złapałam doła i nie wiem co bedzie jak sie poród zacznie boje sie zę nie poznam albo ze za wczesnie pojade na porodówke a jak bede sie tak bać to w konsekwencji pojade za późno io też różowo może nie być..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka do szpitala z bólami nie ma co za szybko jechać nawet jak wody odejdą. Najlepiej jechać jak bóle są co 5 minut to jest taki optymalny dobry czas. Po co masz tak za szybko jechać i przyglądać się jak inne też się męczą a wiadomo każda przechodzi poród inaczej i trafisz na jakąś panikarę co Cię porządnie wystraszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...