Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jaaaa.... widziałyście nowy awatar Cycoliny?? 😮 😮
Ada, to Twój czas 🙂 Ja Ci mówię. Albo to z nerwów o Oskarka 😘 😘


nie wiem,ale źle się czuję...ażmi się w głowie kręci i obraz rozmazuje 😞...może to przez niewyspanie i nerwy 😞


Ada, ja Ciebie nie chcę straszyć, ale czy to nie stan przedrzucawkowy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Foka, Ty sobie żartujesz?? Serio wygląda jak piłka 😁 😁 😁 A Ty znowu odwalona na ktg jedziesz 😜 Chyba jakiś lekarz Ci w oko wpadł 😉


zawsze położna ktg robi mi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aduś napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jaaaa.... widziałyście nowy awatar Cycoliny?? 😮 😮
Ada, to Twój czas 🙂 Ja Ci mówię. Albo to z nerwów o Oskarka 😘 😘


nie wiem,ale źle się czuję...ażmi się w głowie kręci i obraz rozmazuje 😞...może to przez niewyspanie i nerwy 😞


Ada, ja Ciebie nie chcę straszyć, ale czy to nie stan przedrzucawkowy??


Ada weś ty jedz do szpitala a nie nas straszysz czas kolejkę zajmowac a nie...
po dwa ona okna myś jeszcze chciała jak się źle czuje normalnie szo 😮 do szpitala marsz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Stan przedrzucawkowy objawia się podwyższeniem ciśnienia, obrzękami rąk i twarzy oraz pojawieniem się dużych ilości białka w moczu. A Ada nie pisała o obrzękach.Pewnie to nerwy i ta nieprzespana noc.


Ale zaburzenia wzroku i mroczki też są objawami. Chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
pewnie ta zarwana noc,do tego ten mój chory kręgosłup strasznie boli
nie mam w razie czego jak teraz jechać
przejdzie pewnie a możecoś zjadłam 🤨


taksówą zasówaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Idę na śniadanie bo głodna jestem.


hahaha chcesz dorównać mojej pikce tak?? o nie nie mojej piłki nikt nie zgapi... nawet jak sniadanka się nawsówasz 😁 😁 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Stan przedrzucawkowy objawia się podwyższeniem ciśnienia, obrzękami rąk i twarzy oraz pojawieniem się dużych ilości białka w moczu. A Ada nie pisała o obrzękach.Pewnie to nerwy i ta nieprzespana noc.


Ale zaburzenia wzroku i mroczki też są objawami. Chyba 😮


Niestety masz rację Ninka 😞
Jest to zespół objawów chorobowych pojawiający się po 20 tyg. ciąży, jak również w okresie porodu lub połogu. Charakteryzuje się wartościami ciśnienia tętniczego krwi powyżej 140/90 mm Hg, wraz z towarzyszącym białkomoczem z utratą białka powyżej 300 mg na dobę. Białkomocz nie jest niezbędnym objawem, ale wtedy nadciśnieniu muszą towarzyszyć dodatkowe objawy, takie jak: ból głowy, ból w nadbrzuszu, zaburzenia ostrości widzenia. Mogą też wystąpić zmiany w badaniach laboratoryjnych w postaci anemii hemolitycznej, małopłytkowości i podwyższonych aktywności enzymów wątrobowych. Układ tych zmian stanowi o rozpoznaniu tzw. zespołu HELLP. Stan przedrzucawkowy bardzo często warunkuje przedwczesny poród. Całkowite i skuteczne wyleczenie gwarantuje jedynie rozwiązanie (zakończenie ciąży, poród).

Aduś do szpitala albo chociaż zadzwoń do lekarza gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Idę na śniadanie bo głodna jestem.


hahaha chcesz dorównać mojej pikce tak?? o nie nie mojej piłki nikt nie zgapi... nawet jak sniadanka się nawsówasz 😁 😁 hahahaha


Ola nieeeeeeeeeeee nie dorówna tobie kochana już nie zdażę , chyba że moja ciąża będzie trwała dwa lata jak u słoni ha ha ha ha . Oby nie 😮
Ola ale twój brzuch cały czas wysoko jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Idę na śniadanie bo głodna jestem.


hahaha chcesz dorównać mojej pikce tak?? o nie nie mojej piłki nikt nie zgapi... nawet jak sniadanka się nawsówasz 😁 😁 hahahaha


Ola nieeeeeeeeeeee nie dorówna tobie kochana już nie zdażę , chyba że moja ciąża będzie trwała dwa lata jak u słoni ha ha ha ha . Oby nie 😮
Ola ale twój brzuch cały czas wysoko jest


hahahaha był nisko juz opadł ojciec mój nawet powiedział i spowrotem wrócił do góry nikt niewie czemu hahahaha moje dziecko sie wzbrania przed wyjsciem hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Idę na śniadanie bo głodna jestem.


hahaha chcesz dorównać mojej pikce tak?? o nie nie mojej piłki nikt nie zgapi... nawet jak sniadanka się nawsówasz 😁 😁 hahahaha


Ola nieeeeeeeeeeee nie dorówna tobie kochana już nie zdażę , chyba że moja ciąża będzie trwała dwa lata jak u słoni ha ha ha ha . Oby nie 😮
Ola ale twój brzuch cały czas wysoko jest


hahahaha był nisko juz opadł ojciec mój nawet powiedział i spowrotem wrócił do góry nikt niewie czemu hahahaha moje dziecko sie wzbrania przed wyjsciem hahahaha


Albo myśli, że przez gardło wyjdzie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Bo Ola jest słoniem i dopiero za dwa lata jej się obniży haha 😁 Ale serio wygląda jakby piłkę połknęła 😁


wszyscy mi tak mówią że piłkę plażową zjadłam 😁 a mąż wczoraj do brzucha maja ty piłeczko baloniku kochany... i 😮 takie oczy i mówi może jak balonyh dmuchałaś na wesele jeden połknęłaś i cię wzdęło teraz po nim hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadłam 3 mandarynki i trochę przeszło,nie jest mi juz tak niedobrze a wzrok to zmęczenie na pewno,spałąm chyba z 3 godziny,z czego i tak sie budziłam.
poza tym ja przy tym zwyrodnieniu kręgosłupa i rwiebarkowej mam częśto zawroty głowy,bóle i nawet zaburzenia świadomości...to norma przy tym, schorzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Bo Ola jest słoniem i dopiero za dwa lata jej się obniży haha 😁 Ale serio wygląda jakby piłkę połknęła 😁


No piłeczka w brzuszku 🙂 Bardzo mi się podoba jej brzuszek, taki okrąglutki 🤪 🤪
Twojemu dziecku jest dobrze u Ciebie i nie prędko wyjdzie ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Bo Ola jest słoniem i dopiero za dwa lata jej się obniży haha 😁 Ale serio wygląda jakby piłkę połknęła 😁


No piłeczka w brzuszku 🙂 Bardzo mi się podoba jej brzuszek, taki okrąglutki 🤪 🤪
Twojemu dziecku jest dobrze u Ciebie i nie prędko wyjdzie ha ha ha ha


hehe dziekuje kochana 😁 też mi się podoba ale już mógłby sie wiesz powoli rodzic ten mój uparciuszek... i brzuszek znikać 😁 ale cycol;ina ma awatara widziałyście?? jak sie wystroiła??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...