Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć grubaski 😁 Wpadłam do was na chwilkę, nadrobiłam co tam naskrobałyście i znowu cisza jak zwykle. Zaraz się jeszcze spać kładę na trochę, bo mąż mnie o 8 obudził, a do 2 w nocy na allegro siedziałam, więc zmęczona jestem, bo taki śpioch jak ja to musi więcej spać 😉 Teraz mąż do pracy pojechał to ja idę w kime. Dziś ogólnie się ok czuję, na śniadanie całe ptasie mleczko zjadłam, to mi się hormony szczęścia udzielają teraz. Mój brzuszek stanął jak na razie w miejscu, ani nie rośnie, ani nie opada, małemu skaczącemu ciągle buntownikowi tam widać dobrze i nigdzie się na razie nie wybiera 😁
A Ty Ola brzuszek masz zarąbisty, taka fajna piłeczka 😁
Ada Ty już się dziś nie bierz za żadne sprzątanie tylko idź się najlepiej połóż i odpocznij.
A reszta dwupaków jak tam? Rodzimy już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam heyah 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Ha ha ha ha
Iwona to Ty śpij ile możesz bp jak mały się urodzi to koniec z lenistwem i spaniem ha ha ha ha ha
Aduś a Ty daj sobie spokój z myciem okien 😠 Odpoczywac marsz !!!!!! Zbieraj siły na poród ha ha ha ha
A co to się stało że nie ma Minni ???????? Podejrzana sprawa 🥴 🥴 Może prze już na porodówce ?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Tak Iwonka 😁 Ja już mam maleństwo przy sobie 🙂 Zaraz Wam fotki wyślę 😉 Poród miałam lekki i szybki 😁 Nie ma się czego bać.



Ha ha ha ha i do kogo łukaszek podobny jest??????????? Faktycznie szybko się uwinęłaś z porodem - dzielna dziewczynka ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Tak Iwonka 😁 Ja już mam maleństwo przy sobie 🙂 Zaraz Wam fotki wyślę 😉 Poród miałam lekki i szybki 😁 Nie ma się czego bać.



Ha ha ha ha i do kogo łukaszek podobny jest??????????? Faktycznie szybko się uwinęłaś z porodem - dzielna dziewczynka ha ha ha ha


Nom, szybka była, chyba nawet sama poród odebrała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
No co?? Położyłam się na łóżku, raz, dwa parłam i wyszedł, no to co miałam zrobić?? Nożyczkami odcięłam pępowinę, umyłam, zważyłam, ubrałam i mam dzidziusia. Wielka mi sprawa 🙃 🙃


To teraz będziesz nasze porodu odbierać, masz doświadczenie już, więc zrobimy poród grupowy a ty będziesz w roli położnika 😁 Raz, dwa i wszystkie będziemy mieć dzieciaczki przy sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No co?? Położyłam się na łóżku, raz, dwa parłam i wyszedł, no to co miałam zrobić?? Nożyczkami odcięłam pępowinę, umyłam, zważyłam, ubrałam i mam dzidziusia. Wielka mi sprawa 🙃 🙃


To teraz będziesz nasze porodu odbierać, masz doświadczenie już, więc zrobimy poród grupowy a ty będziesz w roli położnika 😁 Raz, dwa i wszystkie będziemy mieć dzieciaczki przy sobie 😉


Pffff 😜 Wy będziecie się ze sobą cackać, jęczeć, krzyczeć i rodzić 12 godzin 🤪 a ja takich pacjentek sobie nie życzę 😉 A zresztą to kosztuje, żeby kierownik odbierał poród takim szaraczkom 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No co?? Położyłam się na łóżku, raz, dwa parłam i wyszedł, no to co miałam zrobić?? Nożyczkami odcięłam pępowinę, umyłam, zważyłam, ubrałam i mam dzidziusia. Wielka mi sprawa 🙃 🙃


To teraz będziesz nasze porodu odbierać, masz doświadczenie już, więc zrobimy poród grupowy a ty będziesz w roli położnika 😁 Raz, dwa i wszystkie będziemy mieć dzieciaczki przy sobie 😉


Odbierać nasze porody to sama przyjemność, 🙂 nie każdy może dostąpić takiego zaszczytu, 😁 😁 😁 Twoja strata, jeszcze będziesz żałować, że nie chciałaś 😉

Pffff 😜 Wy będziecie się ze sobą cackać, jęczeć, krzyczeć i rodzić 12 godzin 🤪 a ja takich pacjentek sobie nie życzę 😉 A zresztą to kosztuje, żeby kierownik odbierał poród takim szaraczkom 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszcie się, póki jesteście 2 w 1... Wiecie ile jest roboty przy takim dziecku?? Jest u mnie parę minut, a tylko sra, je i płacze. Cieszcie się spokojem 😜 hahahahaha
Faktycznie, Aga Kropka i Aga Królik-Miniaturka są w zmowie i rodzą dzisiaj 😉 nawet smsa nie napiszą zołzy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cieszcie się, póki jesteście 2 w 1... Wiecie ile jest roboty przy takim dziecku?? Jest u mnie parę minut, a tylko sra, je i płacze. Cieszcie się spokojem 😜 hahahahaha
Faktycznie, Aga Kropka i Aga Królik-Miniaturka są w zmowie i rodzą dzisiaj 😉 nawet smsa nie napiszą zołzy 😜


Chcą tak po cichu urodzić, żeby żadna z nas nie wiedziała i się do nich nie dołączyła, a potem się będą śmiać że nas wyprzedziły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...