Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martusia ja ugotowałam chyba 6 jajek do tego pół cebuli albo szczypiorek do tego tymianek, oregano jajko surowe, bułka tarta, majonez, musztarda, sól, pieprz i to wszystko zmielić uformowałam mielone i w bułce jeszcze obtoczyłam 🙂 Powiem szczerze, że warto je po usmażeniu polać ketchupem bo są lekko mdłe albo dodać jeszcze coś do środka np. przecier pomidorowy albo ketchup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Martusia ja ugotowałam chyba 6 jajek do tego pół cebuli albo szczypiorek do tego tymianek, oregano jajko surowe, bułka tarta, majonez, musztarda, sól, pieprz i to wszystko zmielić uformowałam mielone i w bułce jeszcze obtoczyłam 🙂 Powiem szczerze, że warto je po usmażeniu polać ketchupem bo są lekko mdłe albo dodać jeszcze coś do środka np. przecier pomidorowy albo ketchup 🙂


Dziękuję 🙂
Lecę spać więc Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przeczytałam, nadrobiłam 😉 ograniczam internet 😜
Czita na rowerze bez siodełka wymiata 😁 hahahaaaaaaaaaaa 😉
Czita, miałam Ci napisać, że z Paulinką to dobre jest to, że się dobrze uczy - gratuluję 🙂 taki wiek, musisz to przejść ... też byłyśmy młode i nie chciałyśmy słuchać rodziców 🙂 Dobrze, że jej nie zabraniasz wszystkiego, bo to według mnie jest chyba najgorsze w wychowywaniu dzieci. A zakazany owoc najlepiej smakuje. Porozmawiaj z nią szczerze, dlaczego tak się zachowuje, że jej ufasz i dajesz jej dużo swobody i dlaczego ona w ten sposób się zachowuje? 😘

Alusia piękna dżinsiara 🙂

A do pracy ja się nie wybieram, może za rok, ale tylko na pół etatu. No, chyba że mnie sytuacja mocno zmusi, to trzeba będzie nad tym pomyśleć.

A cellulit to prawie każda ma, także czym tu się przejmować 🙂 Każda oprócz mnie 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃

Dobranoc Zwierzyńcu 🙂

Ps. Weszłam na grudzień 2011 i tam była tabelka i wiecie ile ich jest?????????? 30 bodajże!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem czy wszystkie regularnie wchodzą, ale nieźle musiały się marcować hahahahahahha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeee nie było dużo do nadrobienia 🙂
Moja wstałą dziś o 6 i teraz właśnie zasnęła 🙂, muszę ją karmić jak już zasypia , bo inaczej pewnie cały dzień by nie zjadła 😞
No tylko ja do pracy wracam 😠 Ach , no ale muszę. Martuś my też jeszcze będziemy zmieniać mieszkanie na trochę większe i lepszej okolicy. Ale za jakieś 4 lata, bo jak spłacimy ten kredyt to Tarzan samochód będzie zmieniał za 3 lata, no i potem kolejne mieszkanie 🙂
I trzymam kciuki aby właśnie Ciebie zatrudnili w ośr. adpo.
Kuro ograniczasz internet??? Aga 2010 także 🙂
Od lipca i ja ograniczę do minimum.
Idę się szykować i do sklepu idziemy z Olusią.
A zapisałam Olę na usg stawów biodrowych bo ortopeda kazał zgłosic się nam jak mała zacznie chodzić, ale stwierdziłam że trochę pózno na kontrolę.
No i Ole na szczepienie zapisałam, po skończonym 6 miesiącu 🙂
No to uciekam 😉
A Kasia dziś zrobie kotlety z jajek, będzie mama to ją poczęstuję 🤪 pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, to ja druga 🙂, my dzis na Klub Mam; Gosia - mi ortoperda kazal przyjsc na usg bioderek, jak Maly zacznie raczkować. Aa i gratuluje jazdy na rowerze, a raczej zmotywowania sie 🙂. mnie tez naszlo na kotlety z jajek 😉 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czwarta ? 🙂
hm... kotlety z jajek? chyba warto sprobowac. 🙂 nie mam zbytniego polotu w kuchni, gotuje bo musze. zreszta tak jakos mi sie trafia, ze pierwszy maz uwielbial gotowac, wiec jak bylo dobrze, to on gotowal. potem jak corka podrosla, to ona gotowala, bo tez lubila 🙂. nie mowie, ze nie umiem - cos mi tam wychodzi, ale jak nie musze to nie gotuje 😉 M tez potrafi cos ugotowac nawet niezle potrawy a na rozne okazje, to wlasnie on przygotowuje salatki, ciasta, jakies kurczaki nadziewane nalesnikami ..... ja tylko tyle co musze - czyli obiad jak on pracuje 😜
na rowerze tez nie pamietam kiedy ostatni raz jezdzilam ☺️ chyba za jakies brzuszki sie wezme w zamian 😉 planuje zapisac sie na fitness, ale wszystko jeszcze zostaje w planach.
jedno, co zrealizowalam z ostatnich planow to - ze zapisalam sie do szkoly od wrzesnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga tez pózno , ale wczesniej niz nam. A Ola urodziła sie ze skrzywiona stópka, teraz jest ok , ale wole sprawdzic bo do chodzenia jeszcze z pół roczku 🤢
Kasia gratuluje odwagi 🤪, ja sobie nie wyobrazam zaczac nauki 😮 len jstem 😁 😁 😁
Mini spac ??????? o tej porze jeszcze w wyrku ???? 😁 😁 😁
No to ide na spacer 😘
a u mnie duchota bez słonca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ja też chce do szkoły !! 😞 Teraz od 14 czerwca mm ten kurs 4 dni na otworzenie firmy a później będę prosić tą instytucję co mi będzie pomagać w otworzeniu interesu żeby mi załatwili kursy języka angielskiego bo wiem, że jest taka możliwość 🙂 Ja też bym chciałam na fitness, ale u mnie to jest nie realne przy zmianach mojego Mariusza 🤔 4 dni bym chodziła a 4 dni już nie a na początku trzeba to robić regularnie. Poza tym mam daleko do jakiegokolwiek klubu fitness i pewnie najszybciej jak się wybiorę to wtedy kiedy mama przyjedzie do mnie na stałe bo będzie mieć z kim Alusie zostawiać. Ale rower jakbym miała to bym jeździła tak jak Czita 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
Ja też się chyba już do nauki nie nadaję choć jeszcze mnie ciągnie 😜 18 lat nauki wystarczy ha ha. Zresztą jak mnie zatrudnią o ośrodku adopcyjnym to naukę będę miała na bieżąco bo i szkolenia z rodzicami będę prowadziła 🤪
U nad od samego rana pada deszcz... Ale jakoś na spacer wyjść trzeba więc mam nadzieję, ze przestanie 🙂 Albo chociaż jakby tylko kopiło to folia na wózek i jazdaaa 😁 Ponoć taka pogoda najlepiej wpływa na układ oddechowy maluszków 🙂
Kasiak do jakiej szkoły się zapisałaś? Jaki kierunek?- pochwal się 😉 - No i gratuluję że się zdecydowałaś! 😉
Gosia a to myślałam, że na stałe się tu zagnieździliście 😜 Ale rozumiem, że większe mieszkanie to i większy komfort 🙂 My byśmy chcieli 3 pokojowe ale na razie wystarczyłoby chociaż 2- pokojowe 🙂 Byle zameldowanie było bo ten wynajem mnie do szału doprowadza 🤢
Gabrysia wstała po 6 ale po niecałej godzinie poszła spać dalej i obudziłyśmy się koło 10 a teraz śpi od 12 🙂 Na obiad zupa kalafiorowa z przedwczoraj a jutro kotlety z jajek hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
Oj ja na pewno też na księgowość będę chodzić bo do firmy mi to będzie potrzebne 🙂 Ale podobno tutaj prowadzenie księgowości to jakiś żart hahaha Wszystko dużo prostsze niż w Polsce.
Ja dzisiaj mam na obiadek plastry piersi z kurczaka z paprykami, pieczarkami, sezamem, imbirem a to wszystko w sosie ziołowo- sojowym z dodatkiem wina ryżowego i octu winnego 😁 😁 No i ryż obowiązkowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ślicznotka z tej Alusi 🙂 My pospałyśmy z córeczka 2 godziny 🤪 🤪 Wyszłabym na spacer ale ta pogoda mnie dobija, gdyby chociaż przestało padać...Lecę zjeść zupę 🙂 Kasia nie kuś tym obiademmmm- ja Was pokuszę jeszcze trochę naleśnikami jakie ostatnio zrobiłam ha ha 😁 😁 😁 I będę robić znów 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ślicznotka z tej Alusi 🙂 My pospałyśmy z córeczka 2 godziny 🤪 🤪 Wyszłabym na spacer ale ta pogoda mnie dobija, gdyby chociaż przestało padać...Lecę zjeść zupę 🙂 Kasia nie kuś tym obiademmmm- ja Was pokuszę jeszcze trochę naleśnikami jakie ostatnio zrobiłam ha ha 😁 😁 😁 I będę robić znów 😜 😜

Ja akurat nie lubię naleśników hihi także możesz robić ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Meldunek 🙂
Oj ja na pewno też na księgowość będę chodzić bo do firmy mi to będzie potrzebne 🙂 Ale podobno tutaj prowadzenie księgowości to jakiś żart hahaha Wszystko dużo prostsze niż w Polsce.
Ja dzisiaj mam na obiadek plastry piersi z kurczaka z paprykami, pieczarkami, sezamem, imbirem a to wszystko w sosie ziołowo- sojowym z dodatkiem wina ryżowego i octu winnego 😁 😁 No i ryż obowiązkowo 😁


JAK MOGŁAŚ POKROIĆ MI CYCE W PLASTRY???????? 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

hahahhahaha 🙂
Jak Maja widzi taką fioletową wariatkę przed sobą, to trudno być poważną 😉
Alusia wygląda jak mała kobietka uuuu 😁
Zaraz może powrzucam jakieś zdjęcia. A dzisiaj to cisza straszna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I to już ostatnie 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/25tydzukasia3342.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5765/25tydzukasia3342.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/24tydzukasia3311.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1942/24tydzukasia3311.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...